Dejas karaļi 2

Komentāri (2)

traductrice 09.09.2021. 07.57

Mans vis-vis-vis-lielākais prieks par Rihardu. Noskatījos iejādi un biju līdz asarām aizkustināta par absolūto harmoniju, kur Kings un Rihards bija viens vesels. Lai izdodas! Esmu pārliecināta, ka zelts Rihardam vēl būs! Noteikti būs.
PS. Nezinu, vai tādu “marginālu” izdevumu kā “IR” lasa tautas priekšstāvis Riekstiņš, bet, ja gribas izteikties par paraolimpiešu finansējumu un atalgojumu, tad šis raksts ir labs ceļvedis par to, kā nāk paraolimpiskās medaļas un kāda ir to cena.

+5
0
Atbildēt

1

  Urga > traductrice 13.09.2021. 10.03

  Ne jau tikai Riekstiņš. Delfos kultūras sadaļā: Dokumentālā filma ‘Saulesvija. Citāds Dziesmu svētku gājiens’. Cik naudas tika iztērēts jeb komentāros tas trāpīgi raksturots – kā ministrijas tantes pie kāposta tika.
  Beigu beigās ne jau tikai būvniecībā karteļi, skaties visos virzienos – arī kultūrā, diemžēl. Varbūt mērogi citādi, bet visas pazīmes karteļu dzīvotspējai.
  Lūkojoties lielajā brīnumā, ko cilvēki spēj parvarēt, tās blēžu kompānijas šķiet tik nožēlojamas. Kad King of the Dance uz Olimpiādi devās krietni ātrāk, iedomājos, kāda bija Riharda un viņa satikšanās Tokijā… Cik labi, ka ap Rihardu saslēdzās viņa komanda…īsts brīnums.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: