Paula dzeja 7

Komentāri (7)

Inga Jēruma 16.09.2021. 13.25

Paldies, ka nav pieminēts viens no pēdējo gadu tekstu autoriem! Jo saruna jau tiešām ir par dzeju.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.09.2021. 14.02

https://neputns.lv/collections/akcija Neputnā atlaides dzejas grāmatām

0
0
Atbildēt

0

Silvi 09.09.2021. 12.39

Skaisti uzrakstīts, skaisti sarakstīts – gan dzeja, gan meldija pat no viena vārda uzreiz uzplaukst sajūtas, viļņi, dziesma, Pauls – bravo, Maestro!

+5
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.09.2021. 12.04

Paula darbaspējas ir apbrīnojamas.
Vienīgais,kas man nav paticis – viņa darbošanās politikā. To nevajadzēja.

Un IR jau nu varēja dzejas dienām par godu kādu dzejoli nopublicēt. Tāda dzejnieku tauta,bet dzejas neskan….

+4
0
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 13.09.2021. 16.41

  vēl jau bez darbošanās politikā bija kultūrvides taisīšana – par to procesu ļoti skarbs bija Pits Andersons, paspēja īsi pirms savas aiziešanas – cits pat nav pacenties – tikai slavas dziesmas Zilo linu meldiņā , un vai vainot latviešu , ka blēj kā māk?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

EGLIENA10 09.09.2021. 10.21

Viens cilvēks ar savu stāju un veikumu ir darījis Latviju tik skaistu un skanīgu! Labi, ka mēs to apzināmies un svinam! Broņislava Martuževa ļoti novērtēja tieši to, ka pēckara Latvijā Pauls atdeva latviešiem latviešu dziesmu. Pēc atgriešanās no Sibīrijas savas sabeigtās veselības dēļ viņai ļoti daudz nācās ārstēties slimnīcās un sanatorijās. Viņa stāstīja, ka svētku reizēs iemītnieki sapulcējas, gribas dziedāt, bet ko? Tautasdziesmas? – ai, vecmodīgi, vēl kādas – varētu, bet nezina vārdus… Un jau bija iesakņojies repertuārs – Podmoskovnije večera; Oi, rjabina kudrjavaja, Katjuša utml… Un tad nāca Pauls, un latvieši viens no otra pārrakstīja vārdus dziesmām: Mežābele, Mežrozīte, Teic, kur zeme skaistākā… Kaut kur parādījās arī oficiāli neatļautie vārdi: Kādēļ man dziedāt svešu dziesmu! Un tautā atdzima LATVIEŠU DZIESMA! Paldies Raimondam Paulam, paldies par rakstu!

+9
0
Atbildēt

1

  not mii > EGLIENA10 13.09.2021. 16.59

  jā Eglienas kundze – pilnīgi piekrītu, pat sens teiciens vēsta, ka tai tautai, kas dzied svešas dziesmas, nav nākotnes. Latviešiem ir daudz nākotnes, jo valsts šiem izdevusies, nedraugi gan pa visiem ziņu kanāliem kladzina, ka šiem neesot harizmātisku vadoņu – bet – ko sver kaut vai Vīķe? Viņa , protams, izglītota sieviete, zin latvieša dižgara Raiņa, visi brāļi, arī brāļu apspiedēji, Ne velti vienīgo uzvedumu-mēģinājumu noņēma , latvieši to nesaprastu, latvieši arī nesaprot krieva melus pa RTV1 – to arī nogrieza. Ists latvietis ir mucā audzis un pa spundi barots, atšķirībā no Valdemāra Krišjāņa, kas zināja vairākas svešvalodas, bet uz savas istabas durvīm uzsita plāksnīti – Latvietis, nu tā priekš studentu amuzmentes. Brauciet latvji jūriņā , krājiet naudu offšoros. Tā patiesība, uz to pavelkas arī krievs.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: