Sātanisms Akas ielā 9

Komentāri (9)

Sskaisle 14.09.2021. 00.18

mierīgi, gudri un pārliecinoši – vienvārdsakot – izcili

https://www.la.lv/irena-romanovska-postmodernisms-jus-ienist

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.09.2021. 08.04

Vakardien pilnīgi neplānoti iznāca uzturēties bibliotēkā,kyr šķirstīju jaunos žurnālus.

Iesaku visiem izlasīt interviju ar Brekti. Un padomāt.
Ko es izdomāju – piedodiet par izteiksmi,bet citādi nepateikšu –
nr1- rupja Džemmas Skulmes autoritātes drāšana, tāda kā nekaunīga cita ģēnija izmantošana. Svēti esmu pārliecināta,ka Skulme nebūtu tik sekla un trula, nenolaistos līdz trulai provokācijai….

nr2 jaunībā biju Francijā,kur kāds itālis mani uzaicināja iedzert vīnu. Man atļāva izvēlēties,kādu dzersim,bet es paskaidroju,ka praktiski neko par vīniem nezinu. Nu neko. Un tad man pāris lietas tika skaidrotas. Viena bija tāda – atceries – jo krāšņāka ,greznāka etiķete,jo lētāks ,vājāks vīns. Dzīves laikā esmu sapratusi,ka tas attiecināms arī uz citām precēm un arī uz māksliniekiem.
Jo māksliniekam mazāks talants,jo lielāks šovs tiek taisīts. Jā – par savu vietu ir jācīnās, piekrītu. Bet – vai ir godīgi šovu pielīdzināt mākslai?
Ievu Iltneri mēs mīlam kā stila ikonu,bet viņas darbus, viņas mākslinieces talantu taču mēs vērtējam un baudam ne jau tāpēc,ka viņa ir tieva un prot skaisti ģērbties, ne tā?
Kāpēc mākslinieku, politiķi, žurnāllisti mums ar varu, varmācīgi un nesmuki grib piespiest mīlēt kaut ko ,par ko angliski saka – outside cake, inside fake?
Nu noņemiet to Skulmes vārdu šim šovam – kas paliek? Kas ir tajā – inside? Es esmu slieka? Tiešām? Kaunieties !
nr3 tālāk brekte stādta,ka esot sevi pārdevis nelabajam un vampīriem un tāpēc to tēlu tādu veidojot…. manis pēc , mūsu pēc – lai iztaisās par erektētu pimpi vai slimu aknu, nu lai būtu, bet netērējiet tam nodokļu maksātāju naudu un NESPIEDIET !!!! to saukt par mākslu un vērtēt kā mākslu.

Noziegums bija samantas tīnas šovam, viņas ne visai veiksmīgajiem ķirurgiem un tūnētājiem un ģērbējiem tērēt 150 000 eur! Tas bija noziedzīgi !
Bet tagad to ievieš par normu – viss ir šovs un jo trulāk un debīlāk,jo labāk.

Negribu vairs turpināt… uzsita tādas skumjas un bezcerību. Viena lieta,ka mūs apzog. Ja es savas dzīves 30 gadus nebūtu maksājusi nodokļus šai korumpantu un šovmeņu valstij – tā kā tos nemaksā mākslinieki un žurnālisti , mana finansiālā situācija būtu spoža un es arī varētu veidot savu šovu. Bet tā viena lieta. Cita lieta,ka tagad arvien intensīvāk sāk drāzt smadzenes un spiest ēst tādu šovmeņu mēslus un stenēt baudā…. nu tas satriec , nu satriec …

Savulaik Moderna m veikalā par ļoti lielu atlaidi varēju nopirkt Frensisa Bēkona reprodukciju albumu. Tāds izcili kvalitatīvs poligrāfijas darbs ar tekstu angliski. Bet es nepirku. Un nepirku tāpēc,ka man viņa māksla nepatīk. Nu visu saprotu – grūta pašidentifikācija un kas tik vēlnē, labi, saprotu, bet negribu.
Tā ir mana brīvība.
Te – kā jau korumpētā čekistu valstī tev , man ar varu bāž virsū to,ko espat nesauktu par mākslu un kur žurnālists manu izvēles brīvību nosauc par staļinismu

Paskatieties uz sevi spogulī …nu paskatieties un padomājiet -no grēka nemaz nav bail?

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 11.09.2021. 08.09

  Runa ir par OK ojtobra numuru. Uz vāka ļoti skaisti mākslinieki – Liene Grava ir vesels kosmoss. Vispār abi kaut kas tīrs un godīgs. Gan jau,ka ne ideāls,ka cilvēcisks , bet nu tīrs – kas kļūst par arvien luelāku vērtību.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 11.09.2021. 09.53

  Tai pašā OK numurā ir intervija ar Ingu Tropu. Viņa ,cita starpā, piemin savu performanci par Jajoji Kusamu – japāņu mākslinieci.
  Stokholmā, pēc tam Hel. , šogad Lobdonā bija viņas darbu izstāde.
  Es redzēju to,kura bija Moderna m. Un tur bija daudzi video,kuri rādīja to viņas cību par brīvību – piem., pliki demonstrē pret karu Vjetnamā un vienā brīdī sāk tāpat iki kopoties. Vai citi video – performances- nopunktoti pliki ķermeņi, reibums – narkotiku vai alkohola – un kopošanās.
  Tas,protams,izraisīja izmaiņas smadzenēs un attiecīgi – nokļūšana psihenē. Tad manā uztverē,ja ne narkošanās un alkohols – nebūtu tā māksla ar miljoniem punktiņu. Un cilvēki iet un kaifo – kršņi,koši, grezni. Un tomēr…
  Vienā no video J.Kusama žēlohas,ka vecāki viņu apspieda un vēlāk viņas drauga mamma NY bija riebīga,jo neļāva precēties.
  Nu labi – sliktās mammas, bet kādam jau
  jāpaliek skaidrā un pie veselā saprāta, lai visi kolektīvi nezaudētu prātu un viens otru nesaplosītu delīrijā
  Vai tie ārstētāji sliktāki par ārstējamiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.09.2021. 12.39

Vispār jau vajadzētu kādu bezmaksas boksa zāli.
Satori izlasīju atsauksmi par kārtējo ….ne ta teātri, ne ta performanci Vidzemes tirgū un atcerējos…

Kad bija Rīga2014,tad centrāltirgū kuļturščiki uztaisīja performani vai 50 vai 500 tūkstošu apmērā. Nu tur viena kabeļa noma vien maksāja 1000 eur,bet poētiem par scenāriju maksāja strādnieka gada algas summas…
Un kad sabiedrība protestēja,ka tā ir naudas apgūšana ,no kuras sabiedrībai nav nekāda labuma,tad tādi žurnaļistiņi metās riet kā suņi – ka lūk, jums plebeji te Šveices standarta kultūras pasākums noorganizēts.

Tā vietā lai jūs kļūtu kulturālāki – redz – uzstājas pret mākslu.

Laiks iet, varas cilvēki tandēmā ar kuļturščikiem turpina zagt un skalot smadzenes tiem,kuri to kritizē

Kāpēc Ozoliņš uzskata,ka tiesības ir tikai tiem,kuriem patīk destruktīva, neharmoniska māksla? Kāpēc man nav tiesību vēlēties harmonizējošu, domas un emocijas stabilizējošu vides objektu?

Ja tika izmantota nodokļu maksātāju nauda, izmainīta vide – vai normalitāte nebūtu rēķināties ar visu sabiedrību, nevis kārtējo reizi sludināt – nu piedodiet – kārtējos bimbiņdirsējus – naudas apguvējus

Teorētiski ir tā,ka es tai rajonā neuzturos un nejēdzību ir daudz vairāk kā viens aptaisīts mūris , bet tā nekaunību kāārtējo kuļturščiku afēru nosaukt par augsto mākslu …nu tas kaitina, ļoti …

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 09.09.2021. 18.00

Jautājums Ozoliņam- kā tad citādi – kā patīk nepatīk – māksla jāvērtē?

Ja partija liek – jāpatīk?!

Ja jau aizdziedājās līdz staļinismam,tad jau jādomā ,ka sevi par smalkāko no smalkākajiem ekspertiem uzskata – tā kā debīlā tsuta,kurai tāda laime uz sienas pasniegta – bet nē blēj muļķe,ka nepatīk

+1
-1
Atbildēt

0

guntisxxl 09.09.2021. 11.25

Vēl viena šķīstā un pareizā taisnvirziena piekritēja.

+2
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > guntisxxl 09.09.2021. 14.41

  Vēl viens varmāka…un starp citu, nu ļoti ož pēc korupcijas. Kāpēc nevarēja sarīkot konkursu un iesaistīt skolu?

  Tomēr nama siena nav izstāžu zāle ,patīk eju un skatos, nepatīk – neeju.
  Runa ir par publisku telpu,kurai būtu jābūt patīkamai ne jau tikai pašpasludinātām sliekām.

  Kā tāds mētelīša virinātājs,kas ar savu krāniņu skrien virsū…fuj!!!!

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.09.2021. 07.07

Jā, runa ir par varu – par pērkamo, politiķu nopirkto mākslinieku varu debilizēt sabiedrību.

Par Rīgas Domes un citu neliešu varu uzspiest savu ” mākslu” , savu izpratni par vērtībām.

Nekur no savas nožēlojamības prom neesam tikušu

Vai prasme provocēt ir tas pats kas
māksla?
Vai sabiedrībai jāpieņem kārtējais ” mēs labāk zinām,ko tev būs mīlēt” gadījums?

Apdirš Orbānu, pagriežas un rīkojas 101x kretīniskāk kā Orbāns!

+1
-6
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: