«Savu darbu paveicām par 100%»

6

Komentāri (6)

QAnon 01.09.2021. 19.39

Operācijas “Ananāsu ekspresis” ietvaros Ukrainas speciālo dienestu karavīri Afganistānā, kopā ar atvaļinātiem ASV desantniekiem kā brīvprātīgie par saviem līdzekļiem glābj Baidena par ķīlniekiem speciāli atstātos ASV civilos un afgāņus, kas palīdzēja ASV. Tas, protams, ir piliens jūrā. Nebūs nekāds brīnums, ja pret viņiem nodevēji tagad fabricēs tiesas prāvas, līdzīgas kā pret patriotu Maiklu Flinnu, kurš bija atteicies sniegt apmelojošas ziņas.
Bijušais Britu armijas komandieris Afganistānā Ričards Kemps paziņoja, ka pret Baidenu nevajag rīkot impīčmentu, bet nodot kara tiesai.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 30.08.2021. 17.40

Sleepe Joe Izraēlas premjera vizītes laikā: https://www.youtube.com/watch?v=BJJ23JXTsLM

0
0
Atbildēt

0

QAnon 30.08.2021. 13.33

Izcila intervija ar bijušo Putina padomnieku ekonomikas jautājumos, politemigrantu, Ilarionovu. https://www.youtube.com/watch?v=Li08G6dz8a4 Pilnībā piekrītu viņam par notiekošā cēloni.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 27.08.2021. 11.20

Saprātīgs apskats par pastrādāto: https://www.youtube.com/watch?v=uZon3Jk-w3k

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.08.2021. 08.32

Kas 20 gadus notika Afganistānā, kāpēc notika tā ,kā notika tā arī neesmu sapratusi un visticamāk,ka arī nesapratīšu.
Ir dažas sazvērestības teorijas , bet ….nu jā…

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 27.08.2021. 10.34

  Tūlīt pēc tam, kad Putins 1998. gada 25. jūlijā tika iecelts FSB direktora amatā, aktivizējās al-Qaeda par kuru pirms tam tikai retais bija dzirdējis ar 1998. gada 7. augustā sarīkotiem sprādzieniem pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur terora aktos gāja bojā 224 cilvēki.
  Afganistānā nostiprinājās Taleban vara un kustība uzsāka virzību uz ziemeļiem. Tadžikistānā jau notika pilsoņu karš ar vairākiem desmitiem tūkstošu kritušo un tas draudēja izplesties visā Centrālāzijā, bet pēc tam pārmesties arī uz Kaukāzu un Pievolgu. 2001. gadā Putins apsvēra iespēju iebrukt Afganistānā, kas būtu pielicis punktu Absolūtā ļaunuma eksistencei, par ko pasaules sabiedrība toreiz izrādīja milzīgu satraukumu. Protams tik senus notikumus spējīgi atcerēties tikai visaugstākie organismi. Tie, kuri var saprast Džo Baidenu (Sleepy Joe, Job Killing Joe), tiem nav lemts.
  Tavu brīnumu, 2001. 11. septembrī notiek vērienīga kaujas operācija pret ASV, kur Ņujorkas debesskrāpjos dvīņos ietriecas pasažieru lidmašīnas ar visiem pasažieriem. No degošās degvielas radītā karstuma betons pārvēršas pulverī un augšējie stāvi krītot uz leju sagrauj visu konstrukciju. Daudzi morālie kropļi, apgalvos, ka tas nav iespējams, ka tur bija ievietotas sprāgstvielas. Tiem atgādināšu par universālveikalu Seulā, kas pilnībā sabruka, tikai tāpēc, ka uz jumta tika uzstādīti līdz tam neparedzēti kondicioniera dzesētāji, bet šeit smagas pasažieru lidmašīnas, turklāt degošas, ar lielu petrolejas daudzumu bākās.
  Tūlīt pēc tam, Putins, NKVD nagu maucēja dēls, kurš vēl skolas laikā pieteicās darbam čekā, tāpēc, kā nīda visu dzīvo uz planētas, iztaisās par lielu ASV draugu, izrāda solidaritāti, piedāvā visu iespējamo palīdzību, sarunā ar Centrālāzijas satrapiem par to kara lidlauku izmantošanu ASV vajadzībām un piedāvā arī bāzi Krievijā, lai tikai ASV sarīkotu iebrukumu. Bušs iebrūk, krieviem atkrīt vajadzība pašiem karot un ik nedēļu vest mājās tūkstošiem krievu līķu.
  Kā teiktu Putina propagandons, Kiseļovs: “Sagadīšanās? Neticu.” Es arī neticu.
  p.s. Iespējams, Afganistānā arī slēpās Osama bin Ladens, bet es neticu, ka nebija iespējams sarunāt tā izdošanu, kaut vai ar raķešu uzbrukuma draudiem, turklāt afgāņi ir milzīgu pateicību parādā ASV, par to, ka krieviem laupīja iespēju nogalināt vēl vairākus miljonus mierīgo civiliedzīvotāju. Tā vietā, lai pabeigtu tēva iesākto un izbeigtu Huseina režīmu, kura paspārnē krievu instruktori nometnēs gatavoja teroristus un kurš turklāt emitēja paša ražotos dolārus miljonu apmēros un pie viena likvidētu arī otra kremļa draudziņa, Asada, asiņaino režīmu, Bušs iebruka Afganistānā, kas bija drauds tikai krieviem un Irānas lupatgalvām.
  Un te nu mēs esam nonākuši.

  https://www.pietiek.com/raksti/ja_tramps_joprojam_butu_bijis_asv_prezidents,_tas_viss_nenotiktu/komentari
  Trampa kungs bija vienojies ar Taleban, ka izies no Afganistānas līdz 31. aprīlim, ko reāli varēja izdarīt, vispirms izvedot civilos un tehniku, armijai aizejot pēdējai. Nekāda karadarbība nenotika. Tā kā to bija sarunājis Tramps, Baidens, protams, nedarīja neko un tad bāāāc, uzreiz izveda karaspēku, bet visu pārējo atstāja talibiem. Vai viņš pats tā bija izlēmis, vai pildīja pahana Putina gribu, uzzināsim, kad to tiesās, ja vien nepadzers Putina tējiņu ar Novičok.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam