Tas ir hibrīdkarš 5

Komentāri (5)

aivars15 29.08.2021. 16.12

Cilvēku kontrabandas organizācijas izmanto starptautisko līgumu caurumus. Lībijā pietiek iekāpt gumijas plūslī. atirties no krasta dažus kilometrus. un saukt pēc palīdzības. 1. Jūrnieku kodekss pieprasa, ka pat tankeriem un zvejas kuģiem jāpamet darbs un jādodas glābt. Tas nekas, ka slīkstošie paši izvēlējās kāpt pūslī, lai ar to pa jūru kuģotu 500 kilometrus. 2. Izglābtos nedrīkst atgriezt Lībijā, jo tur nav labi apstākļi. Tas nekas, ka Lībijā kuģotāji ieradās brīvprātīgi.

Līdzīgi ir ar irākiešiem. Viņiem pietiek ienākt ES un pateikt maģisko “prasu patvērumu”. Tad ir jāsāk gara izvērtēšanas procedūra. Tas nekas, ka Irākā šiem “bēgļiem” ir derīga pase, pietiekami naudas lai pirktu tūrisma paku, un viņi mierīgi izgāja drošības pārbaudes lidostā.

Tad, kad likumi un līgumi acīmredzot nav saskaņā ar realitāti ir jāpielāgo likumi. Toties juristi un politiķi izvēlējušies cerēt, ka realitāte agriezīsies 50 gadu pagātnē, kad bēgļi patiešām bēga no kara un jūrā slīka tikai profesionāļi.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > aivars15 30.08.2021. 19.40

  “Bēgļu” rekrutētājiem: tuskiem, dombrovskiem, mikroniem, merkelēm, tagad pievienojies arī Lukašesku. Būtu traģiski, ja tie pa visiem iznīcinātu Eiropas civilizāciju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 27.08.2021. 22.52

Te jau pat “tantei Bauskā” ir skaidrs, ka vairāk jāspiež ir uz Kremli. Tarakāns bez Kremļa atbalsta nebūtu tik nekaunīgs. Patreizāk sakot, viņš nebūtu. Dīvaini, ka to nesaprot Eiropas komisāri. Varbūt negrib saprast?

0
0
Atbildēt

0

not mii 22.08.2021. 11.04

latvieši tikai cenšas atdarināt zviedrus, kas aizsūtīja atpakaļ izmukušos leģionārus, lai gulagā dažiem izdur acis.
Agrofīrers diez vai ir humānists, ka palīdz patvēruma meklētājiem ātri izbraukt cauri viņa valstelei, neskatoties uz to, ka belarusi ir zem ievērojamām rietumnieku sankcijām . Viņš arī nebija koalīcijā, kas apšāva mierīgos iedzīvotājus gan Irākā, gan Afganistānā un sēja tur izmisumu , bailes , un iznīcību, un korumpēja vietējos neliešus, kas sadarbojās ar okupantiem.
Diez, ko darīs ar usa evakuētajiem patvēruma meklētājiem, tie jau var panest ne tikai AK-47

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > not mii 22.08.2021. 14.32

  Visa PSRS bija koalīcijā, kas zvēriski nogalināja 1,5 miljonus mierīgo Afganistānas civiliedzīvotāju, tikai tāpēc, ka feodāļi bija sadomājušies nomazgāt kājas Indijas okeānā, par ko kādreiz murgoja deģenerāts, Pāvils I. Vienīgais sausais atkritums no NATO Afganistānas kampaņas, bija tas, ka Putinam radās iespēja slepkavot Ukrainā, Sīrijā un Āfrikā, bet nebija jāved krievu “žmuriki” veseliem dzelzceļa sastāviem mājās no Centrālāzijas
  Par Irāku pilnīgs fufels, tur koalīcija nekaroja pret mierīgiem iedzīvotājiem un tāpēc prokremliskā vājprātīgā Huseina režīms ātri krita. Mierīgos iedzīvotājus šāva šāva Putina – Asada un Obamas dzemdētais IGIL.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: