Jā, tas ir hibrīdkarš 4

Komentāri (4)

Sskaisle 22.08.2021. 15.32

Mūsu valsts kārtējais noziegums – par bēgļu tiesībām politiķi brēc tā,lai labi sadzird Briselē,kamēr pašu cilvēkus grūž postā un beztiesiskumā.

Karīņš to naudu,kura bija tik daudz kā nekad agrāk sadalīja – nu kā lai saka – savējiem, vai vienkārši tiem,kuriem bija jādod un tagad sabiedrības nabagus,tos kyriem no lielās naudas tika tikai piga – aicina būt vienotiem

Tāds cinisms, ka pilnībā par 101% atbalstu protestētājus – cietumā tādus politiķus ⁵

+1
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 19.08.2021. 09.54

“…piekļūšana teritorijai un iespēja lūgt patvērumu ir cilvēka pamattiesības arī tad, ja robežu šķērso ārpus likumā noteiktās kārtības…” Klāt esam. Izrādās, ka likuma pārkāpums (noziegums) rada tiesības.
1. Attiecinām šo jauko ideju par piekļūšanu arī uz dzīvokli?
2. Kuros mums saistošos dokumentos tiešām ierakstītas robežas pārkāpēja tiesības?
3. Kas kavē Minskā nonākušajiem “bēgļiem” griezties iecerētās valsts pārstāvniecībā un lūgt patvērumu tāpat, kā to var izdarīt Baltkrievijas pilsoņi?
4. Kā līdz šim sauca personas, kuras nelikumīgi šķērsojušas robežu, izvirza savas prasības valstij, kurā iekļuvušas? Pareizi – par iebrucējiem. (Militārās darbības robežu šķērsojot, šai definīcijai nav nepieciešamas – 1940.gadā arī pie mums iebruka bez šaušanas)
Par savu rīcību atbildīgs katrs bēglis pats. Lai kāds būtu Lukašenko, lidmašīnā kāpa un biļeti pirka pats nabadziņš, pēc brīvas gribas un par savu naudu. Neviens viņu uz Baltkrieviju ar varu neatvilka un no Irākas (vai citas tautiskas teritorijas) uz Latvijas robežu nedzina. Latvija par katra indivīda brīvo izvēli atbildīga nav.

+4
-1
Atbildēt

2

  QAnon > J.Biotops 19.08.2021. 12.28

  Noziegums rada privilēģijas, ko nodrošina mikroni, merķeles, dombrovski, tuski un citi velkomisti. Interventiem tiek vairāk līdzekļu, nekā daudziem pensionāriem, kas visu mūžu krietni strādājuši. Interventi, džihāda pabalstu migranti, ir labāk paēdināti nekā bērni daudzbērnu ģimenēs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.Biotops 22.08.2021. 15.37

  Tie nav bēgļi, tie ir Vācijas, Zviedrijas, AK socilās pabalstu sistēmas kārotāji.

  Kāpēc irākieši nepaliek spānijā, itālijā, grieķijā vai Baltijas valstīs?

  Kāpēc Vācijas irākieši u.c. tā sauktie bēgļi lidinās turp atpakaļ uz Dzimteni un Vāciju?
  Ja jau tādiem draudētu briesmas tad taču tā neceļotu ….

  Meli un iespējams,ka viens no iemesliem,kāpēc baltkrievi tomēr nepadzen Lukašenko ir šādi tā saukto demokrātiju varas elites ciniski meli

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: