Atklāta vēstule par situāciju uz Latvijas un Baltkrievijas robežas 7

Komentāri (7)

QAnon 18.08.2021. 10.44

Merķelei, Mikronam, Dombrovskim, Tuskam, Ušakovam, Amerikam un citiem, tagad daudz mazāk jāvelta pūles “bēgļu” rekrutēšanai, to paveic ūsainais krievu tarakāns, Lukašesku.

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 17.08.2021. 18.44

Kādi tik vien mums nav skolotāji uzradušies.
Ja “Providus “ un “Latvijas Beztiesības centrs” pretendē kādu mācīt, tad vispirms varētu paši sev atbildēt – kas kavē viņu aizstāvētajiem “bēgļiem” (visi – vīri spēka gados, daudzi māk izteikt savas pretenzijas angliski, pie tam varen kategoriski) nonākušiem Minskā griezties kādas EU valsts pārstāvniecībā un legālā veidā pieklājīgi palūgt patvērumu? Tā, kā tas likumīgi jādara jebkuram imigrantam. Nevis izmisīgi meklēt svešā zemē šķirbu robežā, to veiksmīgi atrast (protams, tikai pašu spēkiem) un nokļuvušam vēl svešākā, izvirzīt prasīgas nicināmajiem iezemiešiem. Ja nu tomēr izrādītos, ka nabadziņu pie robežas kādi uniformēti draugi pieved, tad taču tiem pašiem jau pie lidmašīnas var pajautāt arī ceļu uz tuvāko pārstāvniecību)
Biedrība “Gribu palīdzēt…” varētu pārstāt gribēt un sākt palīdzēt, izskaidrojot “bēgļiem” viņu tiesības un kārtību to likumīgā realizēšanā. Vai nu Minskā, vai kaut megafonā pie robežas. Tā tiešām būt patiesa palīdzība. Ja kāds nepieņemtu – tā būtu tikai viņa paša izvēle, kas nevienam neuzliek nekādus pienākumus.

+5
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.08.2021. 08.59

kā mēdzu izteikties – ir vēl sliktāk.
Man ir pazīstami sociālie darbinieki, kuri man stāsta vienkārši šausmu lietas.
Bet es neiedrošinos to stāstīt tālāk, jo tas man nav ne pašas pieredzētais,ne fotogrāfēts.

Fotografēju un uzņēmu video dzērājus savas mājas pagalmā. Viņu barā bija arī meitene ap gadiem 10 -13. Viņu fotogrāfet un filmēt neiedrošinājos, jo savulaik man policija paskaidroja, ka to darīt likumīgi ir tikai tad, ja vēlāk apstiprinās likumpārkāpums jeb sabiedriskās kārtības traucējums. Bet tas bija bērns, kas turējās kopā ar pārdzērušamies pieaugušajiem vīriešiem.

Izlasiet, ko stāsta M.Lūsēna. Lūk, šādi bērni un viņu vecāki Latvijā vispār ir bez tiesībām un bez izredzēm.

Galvenais, ka ne valsti, ne pašvaldību, ne tā sauktās biedrības neinteresē tādu cilvēku liktenis.

Kas gan ir vietējais – kaut kāds sabiedriskais atkritums. Kā izteicās māris gailis – sliņķi, kuri nemeklē iespējas …..

Jā – saku vēlreiz – nodevēji un necilvēki ir tie, kuri pārkāpj pāri pašu līdzcilvēkiem , kuriem akūti nepieciešama palīdzība, atbalsts, lai reklamētos medijos kā humānisti – cilvēktiesību aktīvisti – nē – un vēlreiz nē – tādiem un nekad!

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/355222-pieredzetais-pie-veikala-saraudina-maiju-lusenu/

+4
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.08.2021. 07.22

Pie tam darbu zaudēju,jo valsts burtiski likvidēja pelnošo un nodokļus maksājušo nozari,kurā biju strādājusi 20 gadus.
Igaunija, Zviedrija un Lietuva ir pārņēmusi manus klientus un attiecīgi peļņu.

Valsts ekonomikas atjaunošanas miljardi neparedz darba vietu radīšanu, mūžizglītības kursus, apmācības. Pat auklītes sertifikāta iegūšanu valsts ir nodevusi privātfirmām,kur bezdarbnieks tās summas nespēj maksāt.

Valsts nerisina pašas radītās sociālās problēmas, bet nu metas demonstrēt humānismu glābjot nelikumīgus robežpārkāpējus.

Necilvēcīgi un negodīgi, ciniski.

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 17.08.2021. 09.02

  atcerieties, kad Baltijā un attiecīgi Latvijā bija Makrons – leiši un igauņi bīdīja biznesu ar francūžiem, levits izkārtoja , ka sorosisti , satoristi ierodas uz pārrunām ar prezidentu par cilvēktiesību, minoritāšu tiesību pārkāpumiem

  tādi esam – kaut kādi , kuri sacenšas ar Igo Nožēlojamajiem …

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.08.2021. 07.12

Es esmu bezdarbniece jau otro gadu.
30 gadus valstij nodokļos maksāju pusi no nopelnītā, plus vēl pvn – 21 – 23 %.
Šobrīd trešo mēnesi nesaņemu bezdarbnieka pabalstu,bet lai saņemtu valsts vai pašvaldības pabalstu, man 3 mēnešus jāiztiek ar 109 eiro mēnesī.
Smagas diagnozes ārstēšanai brālis pārskaitīja naudu uz konta un saprotu,ka turpmāko pusgadu iztikšu no līdzcilvēku žēlastības.

Tāpēc es vērtēju kā amorālu tādu valsts un dažādu biedrību rīcību,kuri ignorē valstī notiekošo beztiesiskumu, sociālo bezcerību ,lai savu cilvēcību demonstrētu nelikumīgu robežpārkāpēju glābšanai.

Neatbalstu un neatbalstīšu šādu netaisnību.

+3
0
Atbildēt

1

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam