Žurnāls: Vai obligāta vakcinācija pedagogiem kļūs problēma? 4

Komentāri (4)

J.Biotops 06.08.2021. 15.57

Antivakseru argumentācija pret infektologiem un visu medicīnas zinātni ir precīzi tā pati, ko vides aizstāvji jau gadus 30 veiksmīgi lieto pret lauksaimniecības un meža zinātniekiem. Statistikas kropļojumi un vajadzības brīdī principiāls noliegums arī saskan.
Kāpēc lai sabiedrība, kura svēti tic zaļajam kursam, pēkšņi sāktu ņemt par pilnu kaut kādus vīrusu pētniekus, varai kalpojošus epidemologus un netīra biznesa uzpirktus dakterus?
Loģiski, ka darba tautu pārstāvošo arodbiedrību vadoņi b.b.Vanaga, Baldzēns, Keris arī nepadodas varas kalpu demagoģijai. Arodbiedrības taču ir nekļūdīgas, vai ne?

0
0
Atbildēt

1

  andrejs > J.Biotops 08.08.2021. 10.57

  A. god. J.Biotops laikam nav ievērojis, ka viņa tik ļoti nīstie zaļie ir vienā brandžā gan ar zilo (un citu nokrāsu perversiju) aizstāvjiem, gan ari vieni no tiem, kas atbalsta ierobežojumus veseliem cilvēkiem.
  Pirms gada Polijā bija kārtējie protesti pret klimata pārmaiņām un tur priekšā aktīvi plivinājās oranžmatainas meitenes ar plakātiem – “LGBT par ‘zaļu’ Poliju” . Zaļie gan ir arī ar abām rokām par migrantu iepludināšanu, kuriem gan viss šis eldžībītī laikam ne pārāk…
  Visi šie murgi nāk no vienas ideoloģijas – t.s. “kultūrmarksisma”.
  Ne jau velti arī IRsis atrodas šo “vērtību” aizstāvju pirmajās rindās.
  p.s. Dumpis arī ir nekļūdīgs, vai ne?
  p.p.s. Vai Biotops nopietni tic, ka ASV oficiālajā statistikā minētie 600 tūkst,iedzīvotāju ir miruši tieši no Covid? Un vai cīņa ar Covid ASV vienlaikus nebija cīņa ar Trampu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 05.08.2021. 14.20

Kā zināms, propagandoni izmanto demagoģiju un puspatiesības. Puspatiesības piemēri: Kariņa un Pavļuta vēlētājs nemaz nezin, ka Zviedrijā, kur ir laba epidemioloģiskā situācija, nevienu dienu nav bijusi obligāta masku nēsāšana, vairāk, kā 20 ASV štatos, kur pagājušo vasaru gubernatori un mēri neatbalstīja laupīšanas un dedzināšanas, ir atcelti visi ierobežojumi, tur ir normāla dzīve, ir aktīva saimnieciskā darbība un uz turieni mūk demokrātu nomocītais bizness un pilsoņi. Tajos štatos ar Covid saslimušo nav vairāk, kā reakcionāru pārvaldītos, toties tur mazāk slimo ar citām slimībām, kuras veicinājis masku nēsāšanas fiziskais un emocionālais nogurums un panikas pandēmijas stress, mazāk izjukušo ģimeņu, mazāka noziedzība un mazāks pašnāvību skaits.
Singapūra, kas ir viena no pasaules ekonomiski visattīstītākām valstīm, Covid 19 ir pasludināts, kā viens no gripas paveidiem, ir atcelti visi ierobežojumi un epidēmijas mazināšas nolūkiem veic vispārēju testēšanu un inficēto izolēšanu vai ārstēšanu nepieciešamības gadījumos. Vjetnamā, kura pēc ilgstošās draudzības ar Maskavu, tagad strauji attīstās, Saigonas pilsētā bija nolemts testēt visus 13 miljonus iedzīvotāju un tas, noteikti ir vissaprātīgākais veids, lai ātrāk atgrieztos normnālā dzīvē.
Baidos, ka tādi morālie invalīdi, Covid 19 marodieri, kā Kariņš, Pavļuts, Mikrons, viņa zilais draudziņš Trudo, Baidens un citi ienaidnieki, sapņo Covid 19 ekspluatēt vēl desmitiem gadu.

+1
-2
Atbildēt

1

  J.Biotops > 100pants 06.08.2021. 22.53

  Tikai Baidens, Trudo…?
  Nebūs tik vienkārši.
  Projekts C19 izstrādāts pašas 300tu komitejas uzdevumā. Mērķis – visi gudrākie cilvēki atteiksies vakcinēties, saslims un apmirs. Tā attīrot sabiedrību no gudrajiem tiks izveidota viegli pārvaldāma vakcinēto muļķu pasaule. Jūs taču mums, muļķiem, nepiebiedrosieties?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: