Putina dažādie draugi 8

Komentāri (8)

ozolina_inese 01.07.2021. 13.37

Arī es stingri domāju par to, vai pagarināt ir abonamentu. Pēdējā laikā neredzu par ko maksāt. Tas, kas šobrīd notiek mk un jēkaba ielā, ir neinteresē, tas, ka jaunā nodokļu politika atbrīvos LV no cilvēkiem, ka mediķus terorizēs ar solījumiem – sīkums, ka tik varavīksnei labi! Brrrr!

+2
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2021. 10.22

Latvijas valsts izmaksāja 500 eur katram bērnam ģimenē.

IR Raudseps brēca, ka tā nauda jādod visām – arī sociāli nelabvēlīgām ģimenēm tieši rokās.

Nu – davai Raudsep – saņemies – samaksā žurnālistiem, lai tie uzraksta, jā – vispirms lai izpēta, kas ar šo “bērnu” naudu notika sociāli nelabvēlīgās ģimenēs.

Es klusēju – jo līdz manīm ir nonākušas tikai runas, kuras nevaru pierādīt. Ļaunas runas .

Tad vēl mūsu bērni invalīdi pandēmijā- kā par tiem nebrēc tā sauktie cilvēktiesību speciālisti? Par to šiem nemaksā? Tie nav interesanti ? Kāpēc ir tāda “izvēle” prioritēt tikai homoseksuāļu tiesības?

Vai pandēmijas laikā, kad Latvijā vairāk kā jebkurā citā ES valstī tik daudzas iedzīvotāju grupas dzīvoja kā cietumā – runāt un brēkt par iekļaujošu sabiedrību geju dēļ nav tāda – nu vismaz man grūti saprotama tendnece?

Tad nākotnes sabiedrība ir ar gejiem un bez slimiem un veciem? Tie lai sprāgst nost kā Zviedrijas homoseksuāļu paradīzē vecie cilvēki mira?

Kā ir – gudrākie un zinošākie = nu stāstiet visu un tikai putinu man nebāziet virsū – es no viņa jūsu dēļ neirozi dabūšu

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2021. 09.07

Vai situācijā,kad ES valstīs strauji padziļinās sociālā nevienlīdzība būtu jāaktualizē dzimtes,jeb korupcijas problēmas?

Tikko bija skandāls ar singapūras satina solista struberga ģimeni.
Ja jaunās māmiņas Latvijā saņemtu iztikas līdzekļus no valsts , viņas būtu atkarīgas no varmākas? Kāpēc varmācība ģimenēs vairāk ir nabadzīgās , sociāli nevienlīdzīgās valstīs?

Vai stambulas konvencija paverot ceļu neierobežotām manipulācijām ar dzimumiem novērsīs varmācību, vai tomēr sociālais taisnīgums to darītu, ja vien tāda būtu ES politiskā nostāja.

Cik tas pats vid miljardus nopludina bandītiem un neiekasē nodokļos, ko varētu izmantot taisnīgas un godīgas sabiedrības veidošanā.
Inkena firma – 5 miljoni, un vainīgo nav – ir vien lielāks nabagu un miljonāru skaits

Un netaisnīgums un negodīgums !

+3
-2
Atbildēt

0

J.Biotops 01.07.2021. 09.03

Nu par Makronu izbrīna nav, ne pirmais, kurš beidzis to smalko administrācijas skolu, bet saprašanu par notiekošo ārpus Francijas tā arī nav ieguvis. Pie gallu gaiļiem tas nav nekas neparasts.
Skumjāk par Merkeli – sāka cerīgi, jo bija dabā redzējusi, ko nozīmē krievu vara. Vai tiešām aizies pa Šrederska un Fijonova iestaigāto taku līdz pat Depardjevam un pārkvalificēsies par Ferkelovu?

+5
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2021. 06.18

Beidziet ,nelieši!!!

Nemitīgi tiek rakstīts par ticamības un uzticības medijiem un politiķiem krīzi. Cilvēki netic,ko raksta un stāsta mediji un šai neticībai ir pamats!

Kāpēc IR nesniedz objektīvu informāciju,ka Ungārijas demokrātiski ievēlētā parlamenta pieņemtais likums ir vēršanās pret homoseksualitātes popularizēšanu mazgadīgajiem un pret mazgadīgo seksuālo izmantošanu?

Kāpēc sabiedrību neinformē,kā varēja notikt un palikt nesodīts tas,ka Latvijas LGTB bez vecāku atļaujas ievāca no bērniem – jauniešiem sensitīvu informāciju?

Par kādu taisnīgumu un godīgumu ir runa?!!!

Atkal Putins vainīgs?

Ir grūti noteikt vai strauji pieaug nepilngadīgo seksuālās izmantošanas gadījumu skaits, vai tomēr ir valstis,kurās atšķirībā no Latvijas ļoti rūpīgi sargābērnus un noziegumi pret viņiem tiek atklāti, nezinu kā ir.

Bet mani nenormāli uztrauc ,ka stūrmanis brz kuģa Kariņš aizstāv homoseksuāļus, nosaucot to par Eiropas vērtību un ignorē, par 100% ignorē bērnu un jauniešu apdraudētību tepat Latvijā.

Nekā citādi kā zemiskumu to nevērtēju

Jūs kāds variet nosaukt kaut vienu !!!! – gadījumu,kad Eiropas līderi būtu tik dedzīgi vienojušies protestējot pret nevienlīdzību, korupciju, mediju necaurspīdīgumu un citām nelaimēm,kuras kavē ES attīstību?

IR klusē gan par nodokļu reformu,gan par to,ka šī koalīcija ar JV priekšgalā slapju muti bļāva,ka rīkot skolēnu dziesmu svētkus būtu idiotisms – JV Latkovskis- bet klusēja,ka jau aprīlī pieņēma lēmumu rīkot praidu Rīgā – sak, ja latvieši paši te nesavedīs kovidu,lai praidisti saved. Varas koalīcijai pandēmija ir tik salds attaisnojums …. ja to cukurgaili atņems,ko tad ….

Tādiem medijiem, tik neobjektīviem nevar uzticēties un tāda Eiropa,kas aizstāv homoseksuāļu propagandistus,bet neaizstāv bērnus un jauniešus – nav nākotne. Nu nav.
Tāpat tā IR propaganda par sliktajām mātēm un labo pareizticību ….

+2
-5
Atbildēt

1

  Ināra Auziņa > Sskaisle 01.07.2021. 08.22

  “neaizstāv bērnus un jauniešus” tieši otrādāk, Ungārija un Krievija neaizstāv bērnus un jauniešus, jo viņu homofobijas propaganda, aizliedz psihologiem, skolotājiem runāt ar jauniešiem par šo tēmu, svarīgi tas ir tieši homoseksuāliem jauniešiem, kuriem vieniem, nesapratnē par to, kas notiek un vēl arī jūtot no sabiedrības naidīgu attieksmi, ar savām problēmām ir jātiek galā pašiem, jo likums aizliedz, vismaz Krievijā psihologam par to ar jaunieti runāt, tas ir ļoti nežēlīgi un necilvēciski. Ne Pūķinam, ne Orbānam, ne Jums nekas vairāk par populismu neinteresē.

  +2
  -5
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Ināra Auziņa 01.07.2021. 08.59

  Kaunieties te muldēt.
  Pagājušajā IR numurā lasījāt,ka ko valsts un pašvaldība Latvijā dara ar bērniem?

  Ko var bāzt visur putinu?!! Lai pašu noziegumus maskētu!?
  Kur tad Latvijas medijos rodas tās ziņas par gadiem ilgi seksuāli
  izmantojajiem Latvijas bērniem?!!

  Manam bērnam skolas psihologs mācīja neuzticēties mammai, bet uzticēties viņai – psiholoģei.

  Kāpēc man jātic tādiem psihologiem?

  Kāpēc bērnu un j. seks. izmantošana nemazinās?

  Kas ir sociālā dzimte? Ja reiz jaunā ideoloģija apgalvo,ka dzimte ir sociāls konstrukts,nevis iedzimtība,kāpēc vecākiem savi bērni jāuztic šādiem “konstruktoriem” ? !!

  Kā ar homofobiju Latvijā!??

  Ko parādīja notikumi Tukumā? Tā ir demokrātija?

  Praidu nosaukt par cilvēktiesību triumfu un institūcijās smacētus bērnu likteņus , aizliegtus dziesmu svētkus – tā ir demokrātija?!

  Nē – tā nav demokrātija, tas ir jauns cilvēku paverdzināšanas veids , tā ir cilvēcisku vērtību iznīcināšana it kā minoritāšu tiesību vārdā, patiesībā – bagāto un kormpēto interesēs.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ināra Auziņa 01.07.2021. 09.43

  Ka jūs Irēna tā uztrauktos par taisnīgumu un tiesiskumu Latvijā, kā jūs te putojaties par Krieviju…..
  Nez kāpēc tā?

  Manipulatore! Ka tik ne psiholoģe.

  Daudzās bagātās Eiropas valstis mācības skolās nepārtrauca pat smagos covid krīzes brīžos. Lai bērni būtu paēduši, lai labvēlīgā vidē būtu tie,kuriem mājās ir nelabvēlīgi apstākļi

  Kāpēc Latvijā neviens!!! no varas par to nerunāja un necīnījās par bērniem? Sadeva lētāko un kaitīgāko pārtikas devu pakas un aizmirsa par tiem

  Mācības taču visiem bērniem nenodrošināja !

  Mana paziņa sociālā darbiniece otro mēnesi ir uz slimības lapas – viņai uzlika atbildību par sociālo darbu 3 pagastos un man viņa teica,ka tas posts ar nabagiem ir vārdos neaprakstāms. Vienā brīdī viņai licies,ka viņa jūk prātā. Un tad gājusi pie ģā

  Kā nevienu tas neinteresē? Galvenais,ka var droši pievērst homoseksualitātei? Jo nabagāks bērns ,jo vieglāk pārliecināms?

  Ir drausmīgi tās šausmas redzēt – un tā bez – atbildīgo muldēšana kā zaimošana

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: