Kopsim savu vēsturi! 2

Komentāri (2)

QAnon 01.06.2021. 13.22

Kopsim savu vēsturi!!!!! tas ir vāks!
Mums jau bija izcili vēstures kopēji: Vilis Samsons un Valdis Klucis. Daudz pie vēstures kopšanas (lasi viltošanas) ir piestrādājuši tādi kremļa kājslauķi, kā Aivars Stranga, Ilga Gore – Kreituse, Liniņš un daudzi citi un tāpēc daudzi neizglītoti latvietīši ber sev pelnus uz galvas par mūsu varoņu – leģionāru veikumu Staļina/Rūzvelta WWII, kaut arī viņiem būtu jālepojas par to, ka leģionāri katra krievu necilvēka ģenētiskā atmiņā ir iedzinuši sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus.
P.S. Varbūt vēstures kopšanas vietā būtu bija jāraksta vēstures selekcija, kas precīzāk atspoguļotu vēstures izvarotāju darbu šodienas Latvijā?

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 31.05.2021. 15.05

Latvijas vēsture pilnīgi apzināti tiek viltota ar domu – neviens jau neko neuzzinās. Pilnīgi meli it tas kas tiek rakstīts par VDK darbību Latvijā pēc 1986.gada. Ja Googlē ir atrodami gandrīz 2 miljoni rakstu par cilvēku psiholoģiskā terora metodes Zersetzung izmantošanu vācu valodas vidē un 1000 krieviski, tad Latvijas lielie masu mediji par šādām vajāšanām kategoriski atsakās kaut ko publicēt. To cilvēku liecības, kuri šādām vajāšanām tika pakļauti tiek atzītas par fantāzijām un murgiem. Kārtējo reizi esmu spiests rakstīt par to, ka esmu par šādām vajāšanām izdevis divas grāmatas – “Gan jau rīts mūs atradīs” un “Kristaps – slepenie protokoli”. Pagaidām tās Latvijā ir vienīgās literārās liecības par tā laika notikumiem.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam