Nāvējošās ēnas 2

Komentāri (2)

Andris Vītols 13.05.2021. 16.11

Kāpēc uzraugošo iestāžu darbs bieži nedot iespēju novērst pārkāpums un nepilnības? Mums tādi “labi ” likumi. Sodus uzliek, bet vainīgs izrādās kāds “Ivans ” no patversmes… Visādi “rieksti ” un suši restorāni nomaiņa izkārtnes – un turpina pelnīt miljonus. … Likumi labvēlīgi lielajiem blēžiem.

+1
0
Atbildēt

0

J.Biotops 13.05.2021. 07.20

Kaut ko tik pretrunīgu sen te nebiju lasījis.
Pa hosteli spietojuši veseli uzraugu bari, bet globāli vainīga izrādās kontroli nemīlošā un nodokļus nemaksājošā uzņēmēju suga, kuras ticamākais paraugs – viens Kiviča apjūsmots Rieksts.
Tā vietā, lai analizētu, kāpēc tāds Rieksts gadiem varēja netraucēti darboties, bet kantoristi saņemt garantētās algas par vēja kulšanu, palamāsim uzņēmējus (sirdsgudrā darba tauta būs sajūsmā)
Pēc Maximas traģēdijas būvniecības uzraudzību jau “pastiprināja” uz vella paraušanu, kaut atbildīgu (praksē gan biežāk – bezatbildīgu) uzraugu jau tad netrūka. Prasības un procedūras sadārdzināja, neprofesionālu kontrolieru un administrētāju skaits un iespējas pieauga – nu taču vajadzēja rasties pilnai drošībai. Tās vietā dabūjām hosteli Merķeļa ielā. Kontrolētāju tur tiešam nav trūcis, tikai drošība izrādās palikusi, kāda bijusi.
Skaidrs, ka valstij un pašvaldībām ar steigu jāpastiprina svētā cīņa pret joprojām nesavaldītajiem kapitālistiem. Nav ne mazāko šaubu, ka nu bezgala atbildīgu un augsti kvalificētu lietpratēju valsts un pašvaldību kantoros būs vēl vairāk.
Par manu naudu un ar IRa atbalstu gribas tam netrūks.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam