SAB: Krievija īsteno pasākumus Navaļnija komandas diskreditācijai 3

Komentāri (3)

_Lamata_ 26.04.2021. 12.56

Šķiet, ka IR aizmirsis, ka Krievijā eksistē Putina opozīcija. Tai nekāds atbalsts netiek sniegts. Visi ieciklējušies uz vienu deficīta uzmanības sindroma slimnieku Navaļniju , kuru atbalsta vienīgi viņa fani. Putinam netraucē viņa krievu šovinisms. Toties latvieši bez izvēles atbalstīs jebkuru , kurš pateiks, ka ir Navaļnija atbalstītājs. Kārtējo reizi Latvijas politiķi ir izgāzušies. Izrādās , jebkurš krievu jokdaris spējīgs apmuļķot Latvijas politiķus bez propagandas iesaistīšanas.

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > _Lamata_ 26.04.2021. 14.23

  Nekādas opozīcijas Putinam nav, ja neskaita, varbūt, līdz 5% margināļu, jo 87% iedzīvotāju (99% krievu), krimnašistu – kolorādu, ir kolektīvais putins. Impērasts Navaļnijs ir viņa pretinieks, tikai nu nekādi nav mūsu draugs.
  Ja tiktu sniegts atbalsts, tam būtu jātiek krievu paverdzinātām civilizētām tautām, bet ne citiem krieviem, kas Putina vietā vienmēr izbaros līdzīgu, vai vēl lielāku drausmoni.

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 22.04.2021. 17.08

Ar ko, bez pielaižu anulēšanas pēc Antonijas ielas nama rīkojuma, nodarbojas SAB un konkrēti čekas sūdu maiss, Maizītis, kamēr Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Polijas un citu valstu speciālie dienesti ķer krievu spiegus un atmasko pašu nodevējus? Navaļnijs nesarīkos Krievijā atveseļojošo Pilsoņu karu ar 15 – 20 miljoniem uz elli aizdevušos krimnašistu un kolorādu, WWII noziegumu mantinieku, tāpēc mums par viņu nav jāsatraucas.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: