Kam dziedās gailis? 22

Komentāri (22)

J.šveiks 24.04.2021. 18.02

Gailis nedziedās , par daudz liels piķis , bet kampēju pārāk daudz…

0
0
Atbildēt

1

J.šveiks 23.04.2021. 17.59

Izzagata? Tās ir šlesera , jeb leščinska darbības sekas , kad āmaru ielaida ministru kabinetā . Par zināmu zummu krievs varēja nopirkt īpašumu Latvijā lai varētu te justies kā niere taukos. Pirka jau naudīgie ne jau ierindnieki, vajadzīgie.( domāju ka figurants sausā nepalika) Pietika nopirkt Vecrīgā vecos ķeizarlaika namus …un papīrs kabatā , eiropeietis… Namus ieķīlāja bankā , dabuja ķīlas naudu un sveiki… Faktiski pa lielo grausti ir banku īpašumos. Tagad sludinājumos var atrast , ka tiek izsolīti īpašumi… Zinu ka tā ir , jo …

+3
0
Atbildēt

2

  altinyildiz > J.šveiks 26.04.2021. 15.32

  Par “āmuru” MK, tāpat, kā par Kamparu, Reiru, Aboltiņu, Dombrovski, Zaķi, Ašerādenu, Kariņu politikā, viennozīmīgi ir atbildīgs Repše.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lindab456 > J.šveiks 27.04.2021. 10.22

  Privatizācijas bakhanāliju avotu izsīkšana nenozīmē, ka mazinās vēlme ņemt par pusvelti spekulatīvos mērķos. Likumdošana tiek iedarbināta, lai veicinātu, paātrinātu pārdali. Tā ir tā valsts nozagšana, kad likumi tiek bīdīti šauri lobētās interesēs. Investori/bankas par grašiem uzpērk novārdzināto privātā sektora NĪ , renovē, piesaistot Es fondus, pašvaldība daļēji atmaksā ieguldījumus, atlaiž nodokļus, tālāk – dārgais NĪ sektors TUA . Var teikt, ka TUA nemotivē veselīgu vietējā NĪ tirgus attīstību, veicina ES fondu un pašvadības līdzekļu izsaimniekošanu, shēmošanu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > lindab456 27.04.2021. 11.04

  “TUA” ir apzināti melīgs nosaukums, jo nav nekāda “termiņu”. Latvijā ievazātie krievu bandīti un čekisti šeit ir uz palikšanu, ja vien nedosies pastrādāt noziegumus un veikt terora aktus uz citām ES un asociētām valstīm.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > altinyildiz 28.04.2021. 01.32

  Nekustamais īpašums, kas iet kā piedeva, nav terminēts, tas paliek uz mūžiem. Tāpat kā zemes dzīles zem tā un debess telpa virs.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > lindab456 28.04.2021. 13.09

  Nemaz nevajag pirkt nekustamo par simtiem tūkstošiem eiro. Var Krievijas organizēto noziedzību un čeku apkalpojošās bankās “investēt” noteiktu naudas summu un turpat uz vietas paņemt kredītu, tādā veidā tikt pie BUA(beztermiņa) par samērā niecīgu summu, teiksim 10 000. To pašu var izdarīt, “investējot” privātos uzņēmumos. Tas, kopā ar mūsu ĀM, IeM, DP un SAB laipno attieksmi pret valsti apdraudošiem iebraucējiem, padara Latviju par visiekārojamāko valsti interventiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.04.2021. 14.41

Iepriekšējā IR numurā bija raksts par Rīgu kā graustu lielpilsētu – par RD un LR nespēju nodrošināt kultūrmantojuma saglabāšanu.

Kā vācieši pagrabina naudas maku – tā alkatīgie politiķi slapjām mutēm klāt – nu pēkšņi dikti svarīgs tas kultūrmantojums…

Ai nu labi – ko tur – nav jēgas, kas jānozog un jāiznīcina to nozags un iznīcinās

0
0
Atbildēt

0

Ināra Auziņa 22.04.2021. 15.25

Protams, ka jāatdod Rīgai. Draudze var dievkalpojumus noturēt arī baznīcā, kas pieder Rīgai. Savādāk mazbērniem nāksies par dārgu naudu atpirkt.

+4
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Ināra Auziņa 23.04.2021. 14.30

  Rīga ir tā izzagta, tik augsti attīstīta korupcija , izšķērdība, nesodāmā kriminalitāte,ka Rīga – es domāju Rīgas Dome tā nokops vāciešu miljonus, ka neviens gailis pakaļ nedziedās.

  Kā saka augšāmcēlies šļesers – tas ir cieti.

  Pēterbaznīca viennozīmīgi ir jāatdod vācu draudzei. Tās ir viņu tiesības.

  Saeima, prezidents utt. -joprojām bauda privilēģijas, ko tiem nodrošina vācbaltu mantojums.

  Ja Latvijas valsts pēc neatkarības atjaunošanas Krievijai uzdāvināja gan sanatorijas Jūrmalā, gan visu Abrenes novadu, tad vācu draudze Rīgā vienkārši ir pelnījusi atgūt savu Pēterbaznīcu.

  Lai ar Dievpalīgu viņiem tas izdodas.

  Rīgas Dome prot tikai izsaimniekot un sagraut, bet vainīgos aizsūtīt uz briseli vai apbalvot ar 3 krustiem

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

lindab456 22.04.2021. 09.50

Vai cīņa par bezsaimnieka mantu?
“Kam galu galā tiks baznīcas atslēgas?”- lai rastu pareizo atbildi, manuprāt, jāsāk ar to, ka tiek izslēgts arguments par Vācijas miljoniem – tad prioritātes sakārtosies.
Būtu patiešām žēl, ja Pēterbaznīca kļūtu par objektu Rīgas Cirks 2.
Jaunajiem pilsētas saimniekiem būtu nopietni jāvērtē pašvaldības piekoptā brutālā prakse pelnīt ar kultūrvēstures objektiem, nevis uztvert tos kā patstāvīgu rūpju un ieguldījumu mērķobjektu, kas labumu nes un atpelna sevi pastarpināti, caur rīdzinieku un pilsētas viesu novērtējumu.
“Likums skaidri pasaka, ka mēs nedrīkstam šķērdēt rīdzinieku naudu, piemēram, objektā, kas nepieder mums,” tai pat laikā pilsēta 2016-2019. g. ietirgojusi 3,9 milj. eiro – kā tas iet kopā?

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > lindab456 22.04.2021. 15.41

  Diskusija Krustpunktā (LR,04.22.) nemaina pārliecību, ka nemākam novērtēt savas kultūrvēsturiskās vērtības. Tiek meklēti nevis risinājuma ceļi, bet, līdzīgi fabulai par lapsu un vīnogām, mēģinājumi iestāstīt sev, ka nauda pret īpašumu nenozīmē – pārdot.
  Vācu draudzes kategorisms, jau šobrīd, nepārliecina par dialoga iespējām tad, kad īpašums būs nostiprināts. Kādas var būt garantijas, ja ir iesaistīts cilvēciskais faktors un nezināmais un runa ir par celtni, kas ir ne tikvien kulta celtne, bet nacionālas nozīmes un Rīgas simbols.
  Nepamet sajūta par labticīgu naivumu un līdzībām ar zināmo teiku par Rīgas dibināšanu un strēmelēs sagriezto vēršādu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 22.04.2021. 18.16

  Ai , Linda ….

  Rīgas Laiks ir ģeniāls. Nu ir!!!
  Laikam jau dabūja ziedojumu no rīgas ostas un reklamē leiškalnu – sak par velti nekas nekust.
  Un izlasi to interviju ar viņu , izlasi un tad tā bilde ar cigāru,kā pimpīti,kuru vēl cilāt un ar kuru lepoties…..

  Kad kaut ko tādu izlasi – gribas
  no šīs realitātes pazust.

  Kāda baznīca,kādi gaiļi – viss jau sadalīts saplosīšanai un aprīšanai

  0
  0
  Atbildēt

  2

  lindab456 > Sskaisle 23.04.2021. 02.00

  Pēterbaznīcas tornis ar savu patīnu nemainīgi piesaista uzmanību. Salīdzinājums ar Doma restaurāciju nav iepriecinošs.
  Runājot par “gaiļiem” – osta nekur nepazudīs, bet ir vērtības, kuru zaudējums vai kļūdaina iejaukšanās ir neatgriezeniska, ar tālejošām sekām.
  S. Pētera baznīcas jautājums, jebkurā gadījumā, ir plašāks par draudzes vai baznīcas jautājumu – tā ir viena no centrāliem kultūrvēstures pieminekļiem ar plašām kultūras un izglītojošām funkcijām, tradīcijām un apriti un ar savu vietu Rīgas kultūrtelpā un vēstures kopainā.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > lindab456 23.04.2021. 09.58

  Mīļā Linda, cik Tu esi viena un vientuļa ar savu nostādni par vēsturi, par kultūru, par kultūrvēsturi un tās nozīmi

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 24.04.2021. 10.25

  Tas ir saprotams, ja būtu citādi šāda situācija 30 gadu laikā nebūtu attīstījusies. Tie, kas var kaut ko pateikt, paši ir klāt stāvējuši, vienā vai citā veidā. Ar klusēšanu vai ieinteresētību. Latvijas iztirgošana ir milzu resurss un sāk ar tuvāko, zināmo. Šis resurss ir atņemts sabiedrībai – ar izlaupīšanu, alkatību un ambīcijām, līdzīgi kā citās jomās.

  Arī politiski tas ir skaidrojams, ir pakārtots elektorātam. Rīga nav Jūrmala, kur Truksnis privātmāju īpašniekus, lielos NĪ īpašumus faktiski jau no 2012. g. ir atbrīvojis no NĪN (50-90%) un šai ziņā ir pretīmnākošs arī bijušiem īpašniekiem uz 1940. g., viņu mantiniekiem, neaizmirst par sociāli mazaizsargātām grupām.
  Rīgas balsotāji pārsvarā ir jauno mikrorajonu un vēsturiskajā apbūvē iecelto daudzstāvu blokmāju iedzīvotāji, kas atšķaida vēsturiskās, tradicionāli nacionālās apkaimes – padomju pilsētplānotāji zināja, ko dara. Uz šī fona vēsturiskais centrs, denacionalizēto namu īpašnieki ir tik nenozīmīga un izmirstoša grupa, ka to var neievērot vai ciniski izspēlēt kā šķiras ienaidnieka kārti. Izstaigājiet centru un pēc tam mikrorajonus – kā tie attīstās, kādos tempos, apmēros tiek apbūvēti – kā diena pret nakti.
  Interesanti, ka pēdējās vēlēšanās Rīgā JKP, NA minēja NĪN atlaides vienīgi saistībā ar ģimenes privātmājām ( Mežaparks.., biedrības), kas pret centra vēsturisko īpašumu segmentu ir absolūti netaisnīgi, diskriminējoši.
  Tomēr, viss nav tik vienkārši un gludi – šāda ekonomikas segmentēšana, brīvā tirgus kropļošana kavē, ierobežo arī investorus un bankas.
  Runājot par sabiedrību, tiesiskumu, ieguvumiem un zaudējumiem – šīs deformācijas, kropļojumi ar bumeranga nenovēršmību atgriežas pie kopējām interesēm, gribas cerēt, ka tādas ir, un tās būtu – tiesiski, ievērojot pārmantojamību, secīgi, veselīgi, pilsoniski, demokrātiski attīstījies vēsturiskais centrs, saglabājot sabiedrībai nozīmīgo un būtisko kultūrvēsturisko mantojumu un iedzīvotāju kopienu.
  Nepiekrītu par saukšanu tuksnesī, sabiedrība ir pietiekami redzīga un domājoša, varbūt ne vienmēr saskata būtību un kopsakarības, bet tādēļ ir sabiedriskais pasūtījums un pētnieciskā žurnālistika.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > lindab456 23.04.2021. 14.37

  Es uzskatu, ka Pēterbaznīcas lieta ir tikai viens no spoguļiem,kas parāda,cik kropla, cik sašķelta un nošķeltu galvu sabiedrība esam.

  Pārdoties gatavi vergi un tirgoties gatavi suteneri.

  Par kādu kultūru Latvijā var runāt – kur tā ir ? Un kam tā tiek tur,kur tā ir

  RD pārdos PB krievu investoriem tieši mārtiņos pēc jāņiem. Vajadzēs algas politiķiem un ierēdņiem, būs jāizpērk sliedes un tad PB būs pirmā izprecināmā.

  Rīgā Alberta ielā – Rīgas lepnums – cik ēkas !!! tur pieder Krievijas valstij un cik Sorosa fondam un kas latviešu namniekiem vai pilsētai vai valstij?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 24.04.2021. 10.51

  Sauksim lietas īstos vārdos – Sv. Pētera baznīca tiek pārdota.
  Pēterbaznīca nav spogulis, Pētrbaznīca ir prece, līdzīgi kā Ķemeri, nacionālās bankas….
  Visu ar ko netiekam galā, ko nespējam novērtēt – atdodam, pārdodam. Vecrīgu, vēsturisko centru, mežus, purvus … pie kā apstāsimies?

  Ar būvnieka, būvinženiera S. Meierovica aiziešanu ir noslēdzies arī Sv. Pētera baznīcai kāds posms. Vai būs speciālisti, kas spēj uzņēmties un tikt galā ar šo sarežģīto un komplekso Pēterbaznīcas tehniskā stāvokļa problēmu, vai vienīgais risinājums ir atbrīvoties?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Sskaisle 24.04.2021. 18.11

  leiškalns bija saeimas kurators gaļas kontrabandistiem. Labi atceros saeimas translāciju pa tiešo tv , kad šis tips uzleca no sēdekļa un iebļāvās ” mūsējais iekritis ,…” tas bija drošībnieks margēvičs , kuru pieķēra nozieguma izdarīšanas brīdi , kad viņam banditi iedeva piķi . margēvičs , kad sašnorēja zemessasrgi , tūlīt zvanīja saimniekam , tas izrādījās leiškalns, Protama lieta , ka viss pazuda nebūtībā , zemes sargus aizvāca un naktī visi papīri izgaisa… Visa viena banda , saeima , vid , muita un robežas kontrole … čangalijā zeļ muitnieku pilis!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > J.šveiks 24.04.2021. 18.12

  Šveiks jau 1913. gadā atzīmēja , ka zaga , zog un zags..

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: