Patiesība ir viena 3

Komentāri (3)

Sskaisle 08.04.2021. 09.19

Viennozīmīgi,ka par Stukānu man ir miljons reižu labāks iespaids kā par Kalnmeieru.
Bet – ilūziju,ka viens Stukāns bbūs kā Sv.Juris ,kurš ierodas brašā zirgā un .ar precīzu trāpījumu nodur pūķi – totalitārismu un čekismu mūsu sabiedrībā – tādu ilūziju man nav.

+3
-1
Atbildēt

2

  J.šveiks > Sskaisle 08.04.2021. 11.06

  paskaties , kā pie taisnības tika čekisti…
  https://novagazeta.ru/archives/533

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Sskaisle 08.04.2021. 17.56

  Pagaidām nekas neliecina:
  Bordāna vadībā Tieslietu ministrija atļaujas nospļauties uz Satversmes tiesu un tās lēmumiem https://www.pietiek.com/raksti/bordana_vadiba_tieslietu_ministrija_atlaujas_nosplauties_uz_satversmes_tiesu_un_tas_lemumiem
  Kolaborants ar padumjo represīvo orgānu noziedzīgo pagātni, kurš ir atbildīgs par daudzu latviešu sabojātām dzīvēm un, iespējams, uz kura rokām ir nevainīgu cilvēku asinis, pēc kura tribunāla karātavas žēli čīkst, “brīvā” Latvijā var būt advokāts:
  Latvijas PSR Augstākās tiesas jaunākais tiesnesis un viņa „tiesības tiesāt” padomju varas vārdā https://www.pietiek.com/raksti/latvijas_psr_augstakas_tiesas_jaunakais_tiesnesis_un_vina_tiesibas_tiesat_padomju_varas_varda
  Varbūt Stukāns ir miljons reižu labāks par čekas mūdzi, Maizīti, kas Lemberga mantu nodeva Meroni izvazāšanai un čekas projektu finansēšanai, bet ne par Kalnmeieru. Kalnmeiers bija spiests laipot, lai Krievijas FSB struktūrvienība, SAB, viņam neatņemtu pielaidi valsts noslēpumiem, līdzīgi kā Brokai, Naudiņam, Dreimanei un Nemiro. Nav saprotams zemteksts sarainā morālā invaļida Godmaņa laulenes pielaides anulēšanai. Ja par sakariem, kā izskanēja ar Savicki, tad bakrotējušā politiķī, uzņēmējā, cilvēkā un vīrietī, Dombrovskī, tas vispār kājas slaucīja un publiski piesmēja saviem čekas kolēģiem par uzjautrinājumu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: