Palikušas pusceļā 9

Komentāri (9)

Sskaisle 22.03.2021. 15.56

Es pēkšņi sapratu,ka man obligāti ir jāuzraksta,ka arī pēc pārsūdzēšanas māsīcas slepkava paliek cietumā uz 10 gadiem.

Tas nozīmē,ka cerība ir – tai ir asins un laika un nedaudz naudas cena.

Nesaukšu nevienu vārdā,bet jā – kaut kāds tiesiskums Latvijā tomēr ir.

Un arī šos A/ Par neliešus vienkārši jāsūdz tiesā un jācīnās.

Zobs pret zobu,acs pret aci

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 18.03.2021. 13.02

“Loģistikas pakalpojumu sniedzējam Oribalt darbs nevedās raiti”
—————-
Ja piegādātājs būtu no malas, kurš uzvarējis konkursā, bet ne Vienotības kroplai atvasei, čekas projektam, Par(OIK), pietuvotie, būtu neiespējami, ka pakalpojumu sniedzējam “nevestos raiti”, jo līguma nosacījumu nepildīšanas gadījumā, valsts to izputinātu.
Būs tāpat, kā ar valsts pasūtījumu monopolistiem, Vienotības ģenerālsponsoriem un stipendiju maksātājiem: “Skonto būve” un Re&Re, kad valsts tiem, papildus dāsnam pasūtījumam, par sataisīto brāķi Stradiņa slimnīcā vēl uzdāvināja 16 miljonus

+1
-1
Atbildēt

0

traductrice 18.03.2021. 09.56

Ja par loģistiku, droši vien Veselības ministrijas ierēdņi ir izrēķinājuši, ka 1 pudelītes transports 100km attālumā ir 10x lētāks par 10 pudelīšu transportu 100km attālumā. Matemātika! Protams, vainīgs ir piegādātājs, kas nav pa visu Latviju izvadājis tās 100 pudelītes, ko VM ir sūri grūti saubagojusi.

+1
0
Atbildēt

0

traductrice 18.03.2021. 09.48

Neesmu sazvērestības teoriju piekritēja, bet nudien jāsāk tās zīmēt. Pilnīgs fatal error . No Pfizer un Moderna atteicāmies – jo, lūk, dārgas un grūti uzglabājamas, no AstraZenekas atsakamies (lai gan ir savakcinēti miljoniem cilvēku), jo 1 no miljona ir letāls iznākums (un pat nav atrastas kopsakaribas). Tās pašas niecīgās devas tiek izlietas podā. Taču, ja netiek īstenots A plāns, ir jābūt B un C plānam. Vai tāds vispār ir??? Varbūt zelta kārts ir Sputņičok? varbūt visas šīs likstas un nedienas ir vien tāpēc, ka kāds zīmē scenārijus citos kuluāros? Principā ir viena valsts, kas ir specializējusies šādos gaisa jaukšanas pasākumos. Nē, es neticu sazvērestības teorijām. Bet kā var tik fatāli neiet!
Vai tik tas, kas notiek ar AZ, nav globāla mēroga reiderisms? Iesēt šaubas un bailes – tas ir tik vienkārši. Bet cik pūļu un darba ir nepieciešams to atspēkošanai. Vismazāk mani pārliecina arguments “papildu piesardzība”. Man nav jāskatās kristāla lodē, lai pareģotu, ka pēc 2 ned. kopš vakcinācijas apturēšanas EZA nāks klajā ar verdiktu, ka “DRĪKST”. Tad kam šis viss ir izdevīgi?

+4
0
Atbildēt

2

  J.šveiks > traductrice 18.03.2021. 11.53

  Atteikšanos der izmeklēt prokuratūrai . Rodas pamats domām , ka vakcīnu kvotas ir uzsistas gaisā . Padomājiet , kur israēļi tās uz rāvienu dabūja , novakcinējot tempā miljonus pavalstnieku. Ja zāļu aģentūrā ir tiesāti labazņikovi, tad par to nebrīnos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  traductrice > J.šveiks 18.03.2021. 12.36

  interesanta versija. Ja jau var tirgot emisiju kvotas, kāpēc lai vakcīnu kvotas nebūtu prece. Vienīgi domāju, ka LV līmenī tas tā nav noticis. Mūsējie neko nav tirgojuši, bet vienkārši pa..irsuši, lai vai kādi būtu šīs rīcības iemesli.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  traductrice > traductrice 20.03.2021. 09.53

  20.03.2021. tvnet. https://www.tvnet.lv/7206017/merkele-vacija-var-iepirkt-sputnik-v-bez-es-lemuma

  nu, re. Āža kāja pamazām lien ārā. AZ nomelnošanas kampaņa ir beigusies, sākas nākamā stadija – sputņika virzīšana kā alternatīva. Abām ir viena tehnoloģija, bet AZ ir “sliktie”, sputņiks – “labie”.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.03.2021. 09.06

un vēlreiz – uzrakstiet cik miljonus valsts policija , ieskaitot ceļu policiju ir izdevusi debīlām reklāmām, tā vietā, lai samaksātu darbiniekiem kuri darītu reālo kārtības uzturēšanas darbu

nekā citādi , kā politiska bezatbildība , politiska vardarbība un galu galā – politisks noziegums , ne noziegumi – mūsu acu priekšā te nenotiek – tīrs bandītisms = klasika –

amatpersonas cietumā – pa fikso! variantu nav , nu nav !!!

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/policija-trukst-teju-piekta-dala-darbinieku-ka-to-risinat-un-uzl.a141537/

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.03.2021. 08.35

Vakardien laikam ltv1 Panorāmā ziņoja, ka ir cilvēki, kuri grib vakcinēties ar astra zeneca to vietā, kuri no tās atsakās, bet speciālisti – laikam Perevosčikovs un Zavadska ieteica tomēr nogaidīt un atturēties, tomēr EZA ir jādod gala vārds un tas tikšot dots šovakar.

Šorit klausos tv 3 un tur ziņo, ka Latvija sanēmusi 2400 astra z vakcīnu. Nu laikam jau atbilstoši līgumam.

Bet – viens no objektīviem iemesliem pandēmijas situācijā ir informācijas mainība, pretrunīgums, kas vakardien bija patiesība, šodien ir meli –

Bet mana pārliecība ir tā, ka mūsu politiķi – sevi slavējušais nelietis pavļuts piemēram, šo situāciju nevis izmanto godprātīgi, bet ļaunprātigi.

Es neesmu atklājusi neko jaunu , ta ir visiem zināma lieta, ka informācija par covid 19 mainās pa stundām Kāpēc valsts tērēs kārtējos simtus tūkstošus un miljonus kaut kādu avīžu drukāšanai, ja tā informācija nonākot lidz adresātiem labākajā gadījumā būs veca, sliktākajā gadījumā būs nepatiesa.

Mirstība pieaugusi gandrīz par 40!!!!% – bet bļedj maukas politiķi drukā avīzes un dirš bumbiņas – nu galu galā – kapēc viņiem to nedarīt, ja esam visu Svēto pamesta zemite , kurā tiesu sistēma pārdevusies vella mātei , bet mediji un likumdēvējs – pārējiem elles vadoņiem ? Nāk vēlēšanas – politiķiem jāreklamējas un tad nu gāž reklāmistu kabatās , cik nu katrs drīkst iegāzt likumīgi un tikumīgi

Ir teiciens – kas neriskē – nedzer šampanieti, bet es vakcinācijas gadījumā esmu gatava atteikties no šampanieša. Vai man būs iespēja izvēlēties vakcīnu? Jeb tomēr arī dzīs tai krievu ruletes aplī – kur laikam katrs kāds tur nr mirs ar garantiju?

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: