Birojs var iet 5

Komentāri (5)

Finegans 20.03.2021. 18.33

Par to Astras Zaicevas vakcīnu. Nu nekas sevišķs jau tur nav. Angļu/Šveices kompānijas izstrāde, ar aktivitāti ap 65%, kas tiek ražota nez kur Indijā netālu no ekvatora, ar mīklainiem blakusefektiem. Nez, vai briti ar to pašu brūķē, vai tomēr nē?

0
0
Atbildēt

0

Finegans 20.03.2021. 18.26

Mjā…, “muļķība, ļaunprātība vai noziedzīga nolaidība”? Bet kāpēc ne -noziedzīga muļķība vai noziedzīga ļaunprātība? Vai tad tikai nolaidība var būt noziedzīga? Varbūt būt “vienkārši par muļķi” augstā amatā ar pilnvarām, ir izdevīgāk un mierīgāk? Sevišķi- deficīta apstākļos. Varbūt žurnālistiem vajadzētu paanalizēt- kā tas nāk, ka dažās valstīs to vakcīnu ir krietni vairāk? Un kā tas nāk, ka “laist muļķi” augstā amatā ir tik omulīgi?

0
0
Atbildēt

0

jurists 20.03.2021. 12.52

1. Biroju vadība tika uzticēta bijušajai Kultūras ministrijas parlamentārajai sekretārei Juhņevičas kundzei, kurai no veselības aprūpes gan nav nekādas sajēgas.
2. Birojā sākotnēji nebija neviena, kas kaut ko zinātu par veselības aprūpes organizāciju.
3. Ārsti jau esot redzējuši jauno Vakcinācijas avīzi. Pirmajā lapā esot Pavļuta kungs.
4. Runā, ka šīs avīzes izdošana tikusi pasūtīta uzņēmējam A. Ščipčinskim, kas ir Saeimas deputātes D.Rukšānes – Ščipčinskas (no Pavļuta k-ga partijas) dzīvesbiedrs.
Varbūt maldos, bet pārāk daudz interesantu sakritību

0
0
Atbildēt

0

traductrice 18.03.2021. 13.02

Nekas jau netiek likvidēts. Vakcinācijas birojs ir vien pabīdīts zem cita jumta. 2x lielāka alga (par kuru visi tik ļoti šūmējās) tika pielīdzināta valsts iestāžu atalgojuma sistēmai, BET šī sistēma paredz piemaksas par “labu” vai “papildu” darbu vai pēc vēl nez kādiem kritērijiem, beigu beigās matemātika nemainīsies.

+1
0
Atbildēt

0

Silvi 18.03.2021. 12.11

Vai tikai mazajā Latvijā ir tik sadrumstalota (un tai skaitā ierēdņiem piepildīta) sistēma?: jau nosauktie Slimību profilakses un kontroles centrs, Imunizācijas valsts padome, Zāļu valsts aģentūra, Veselības inspekcija; Nacionālais veselības dienests, Veselības ministrija kā džungļos!

+5
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: