«Bet mums taču nav to vakcīnu!» 5

Komentāri (5)

altinyildiz 11.03.2021. 02.39

Pfizer šefam nācies atcelt savu vizīti Izraēlā, tāpēc, ka, izrādījies, nav vakcinēts. Par iemeslu viņš minēja, ka negribot to darīt bez rindas. Mana absolūta pārliecība, ka visi vakcinēšanas apoloģēti un to ģimeņu locekļi ir vakcinējami piespiedu kārtā un konkrēti ar pašu reklamēto vakcīnu. Redzēsim, cik siles lopu un to apkalpojošo propagandonu vēlēsies palikt savos amatos.

0
0
Atbildēt

0

traductrice 09.03.2021. 08.20

“automātiskā pieteikšanās sistēma” man rada asociācijas ar telefonijas pirmsākumiem. Manu “automātisko” zvanu tumšās telefonu centrālēs apstrādā čaklas telefonistes, kas manuāli sasprauž vadiņus. Diezgan skumja aina.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.03.2021. 06.56

Žurnālisti – lūdzu uzrakstiet,kas īsti notiek šai valstī.

Mums ziņoja mediji,ka NVD vadītājs Labsvīrs tiek vainots miljonu izšķērdēšanā nederīgu un ļoti sadārdzinātu sejas masku iepirkšanā, kas rezultējās ar to,ka sejas maskas nevis ierobežoja covid izplatību – bet tieši otrādi – tā izplatību veicināja. Inficējās un mira arī mediķi.

Tiesu vara – kura ir atkarīga no korumpantu naudas – protams, vainīgos neatrada un labsvīra vaina netika pierādīta un cilvēks sodīts netika,kaut gan – upuri ir.

Katrai nesodāmībai ir sekas.

Jautājums – situācijā,kad mums ziņo,ka vakcīnu nav un vismaz mēnesi nebūs – birojs nebūtu ja ne jālikvidē,tad vismaz jāaptur tā darbība?

Kāpēc mums stāsta,ka cilvēks uz, kuru gulst atbildība par rīcību,kuras pastarpinātas sekas ir citu cilvēku nāve – esot labs speciālists?

Vai esam līdz totalitāru režīmu līmenim,kad mediji iesaistījās melu kampaņās,kuru uzdevums bija manipulēt ar sabiedrību,lai nesodīti slepkavotu un zagtu?

Bet kas cits notiek Latvijā?

Iztērēti miljardi,bet katru dienu no covid vien mirst padsmit cilvēki. Un ja tām piepluso ne covid nāves?

Vai mums jāsamierinās ar šādu situāciju,jeb tomēr jāprasa atbildība – no saeimas, no prezidenta, no valdības.

Varbūt tomēr jāorganizējas protesta mītiņiem. Ceļot drīkst, mītiņot nedrīkst – kāpēc tā?

0
0
Atbildēt

0

Ilze Ðulmane 04.03.2021. 12.29

Vajadzēja ļaut veidot tikai vienu centralizētu pieteikšanās vietu! Un loģistikas speciālisti, balstoties uz zināšanām par iespējamām potēšanas vietām, nosūtītu sarakstus ģimenes ārstiem, potētājiem

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Ilze Ðulmane 04.03.2021. 12.56

  beidziet nu – tad jau nevarēs ar naudu mētāties un šķērdēties , savus kontus oiebāzt

  lai nu kas, bet idioti taču tie superlabi apmaksātie ministriju nespējnieki nav

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: