Baltijas baidītāji 24

Komentāri (24)

Sskaisle 01.03.2021. 08.13

Nu nē Andri! Nu kas par lietu ar Tevi!!!

Nu paskaidro – kāpēc es nedrīkstu ieiet tukšā dziju bodē, kur pārdevēja adīdama sēž aiz letes , bet drīkstu iet un pakļaut sevi briesmām noteikumus neievērojošās ārstniecības iestādēs.

Ja kļūdos, lai mani zinošie izlabo, bet es katrā savā medicīnas iestādes ap.eklējuma reizē tajās piefiksēju pārkāpumus.
Tvaika ielas psihoneiroloģijas slimnīcā covid esot izslimojuši pilnīgi visi mediķi?

Kāpēc? Vai tāpēc ,ka viņķele pa vidu citiem bezdarbības noziegumiem , bija atbildīgā par mediķiem nederīgām sejas maskām?

Ja vakcīnu piegāde ir haotiska, nedroša un bez garantijām, ja par noziegumiem,kuru cena ir nāve – nav neviens atbildīgā, vai ir vērts vakcinēties ?

Tas,ko es turpinu dzirdēt Latvijas ziņās ir absolūta valsts nespēja kontrolēt covid ierobežojumus, nodrošināt elementāru tiesiskumu.

Ko darīt? Aicināt atlaist saeimu ,lai vienu laupītāju vietā nāktu citi?

Skumji un bezcerīgi. To viltus ziņu izplatītāju tramdīšanu es vairāk uztveru kā aizsegu pie varas esošo nesodītas patvaļas piesegšanai.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 01.03.2021. 22.38

  Jūs rakstījāt -”…absolūta valsts nespēja kontrolēt covid ierobežojumus…”- … Nu palīdziet savai valstij, ziņojiet policijai, veikala apsargam…, Veselības ministrijai… utt., ja kāds ignorē noteikumus. Nebalsojiet par populistiem… , tad varēs izveidot labāku valdību. Tagad neko REĀLI labāku neizveidos, jo nebūs pat sakarīgu kandidātu, jo JEBKURU VALDĪBU LAMĀS – TAD KĀPĒC PIETEIKTIES PAR PERAMO ZĒNU (par peramo ”Viņķeli”).
  JEBKURAI VALDĪBAI kaut kādā veidā jāmazina cilvēku kontakti, ja negrib ieiet vēsturē ar tūkstošiem mirušo… Jau rakstīju, ka valdības parasti ierobežo to, kas nav pamatpakalpojumu grupā. Tātad jebkurš lēmums kādam nepatiks. Jums VAJAG DZIJU, citam vajag makšķerēšanas piederumus, citam grāmatas, citam nagu lakotāju, tetovētāju, citam TENERIFI UTT. Krieviem tāds teiciens -” ot žiru besitsja”- …., kad daudzi slimnīcās nevar paelpot…
  Dombrovskim NEBIJA tiesības, pienākums apturēt ZOLITŪDES PROJEKTU (kad ēku projektēja Dombrovskis bija Briselē…), ne I.Viņķele varēja atlaist tos ”masku iepircējus” bez pamatojuma. To minisriju ierēdņus tur ”ielika” sen pirms Viņķeles, tās maskas pirka citas ministrijas iepirkumu birojs… Par vakcīnu iepirkumu tagad visi gudri, bet TAD BĻAUSTĪJĀS par ”dārgajām maskām”, tāpēc varbūt nepasūtīja dārgākās vakcīnas. IERĒDŅI NOBIJĀS VARBŪT…. Valdībai par to iepirkumu vajadzēja lemt, ne ierēdņiem. To KĻŪDU VIŅI ATZINA.
  Vispār jau nebija vērts te ko rakstīt, jo tas ir ”ticības jautājums”, kur argumentiem nav nozīme.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 26.02.2021. 02.38

Cik var “cepties” par Krievijas slikto attieksmi pret vakcinēšanās. Latvijā vēl muldēja, ka tas Covid-19 tāda gripiņa vien ir, bet Krievijā jau tādu viedokli galvenajos TV kanālos nedzirdēju. Ja Latvijā ministrs Ģirģens aicina nomainīt infektologus par viņu izteikto viedokli…. par vīrusa izplatību, tad kāds tam sakars ar Krieviju? Bet varbūt tam Ģirģenam tomēr ir saistība ar Krieviju, ja dara visu, lai palielinātos Covid-19 izplatība Latvijā, pieaugtu mirstība, ciestu ekonomika KOPUMĀ un ilgtermiņā.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Andris Vītols 01.03.2021. 08.22

  Ziņo, ka viena ES dalībvalsts pēc otras iepērk vakcīnas Krievijā.

  Varbūt fon Leidena amatā tomēr bija/ir kļūda, varbūt tomēr skaļi jāpasaka,ka demokrātijas pamats ir nevis majoritātes iekļaušana minoritāšu pasaulē, bet tiesiskums.

  Varbūr fon Leidena nepiemin tiesiskumu , jo pašai kā bijušajai minstrei ar to ir problēmas un tagad tāda ES galva rada problēmas visai savienībai?

  Es ticu,ka Kariņš ir miljons reižu labāks premjers, kāds būtu gobzems, bet tāpat pārliecinos, ka kariņš ir tāds pats mrlis un krāpnieks kā visi politiķi
  OIK solīja atcelt, neatcēla, cenas par to aug un oik uzņēmējiem tiek visi 2 miljardi atveseļošanas plāna naudas,kas nozīmē pilnīgu un galīgu Latvijas valsts krahu.

  Padomju okupācijas šausmas zaudē savu šausmīgumu brīdī, kad mierlaikos pašu valsts iznīcina cilvēkus, dabas resursus , cerības

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 01.03.2021. 20.40

  Jūs rakstīj;at -”Es ticu,ka Kariņš ir miljons reižu labāks premjers, kāds būtu gobzems, bet tāpat pārliecinos, ka kariņš ir tāds pats mrlis un krāpnieks kā visi politiķi
  OIK solīja atcelt, neatcēla, cenas par to aug un oik uzņēmējiem tiek visi 2 miljardi”- …
  Ja K.Kariņš ir ”tāds pats… krāpnieks”, tad kā viņš var būt ”miljons reižu labāks premjers…” … ”Vienotība”, Kariņš nesolīja atcelt OIK, jo tikai populisti solīja to, ko nevar REĀLI IZDARĪT. OIK var ierobežot, samazināt, nepagarinot atļaujas par noteikumu pārkāpumiem, vai tos OIK maksājumus segt no budžeta, nevis no elektrības patērētāju naudas. Nevar ”likvidēt” ne OIK, ne to Covid-19.
  To OIK saņēmēju ietekme uz partijām samazināsies, jo tagad partijas tiek vairāk finansētas no mūsu naudas (no budžeta), secīgi šos ”sponsorus” var pasūtīt. Šķēlistu… un 3A juristi šito OIK ”dzeguzes olu” iedēja tā, lai to vienkārši nevarētu no ”ligzdas izgrūst”.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 01.03.2021. 21.27

  Solīja gan. Zvēru,ka solīja. Visi !!! – solīja atcelt oik nelikumības!
  Man cena par oik pieaug, VK ziņoja , ka valsts turpina maksāt oik stacijām,kuras nav vai nedarbojas.

  Nu? !
  Andri, Tu tikai piekasies kasīšanās principa, ne pārliecības dēļ.
  Un man ir nenormāli bail un skumji un neticami,kas notiek.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 01.03.2021. 21.32

  Ja lembergs nelikumīgi ticis pie 350 miljoniem, ja magonim kā valsts amatpersonai pusmiljons kurpju kastē ir kabatas nauda konfektēm, Cik tad naudiņas sanāktu, ja visu korumantu no mums sarūpēto sasummētu? Eksprezis ulmanis var acis nemirkšķinot izrakstīt jaunu lux auto ,kuļturščiku pašapdāvināšanās ar medāļiem un ordeņiem nebeidzas ….tāpat kā nebeidzas haoss ar vakcinēšanu un naudas šķērdēdznu – kas notiks tālāk?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 01.03.2021. 23.10

  Nesolīja LIKVIDĒT OIK, kā KPV …, solīja kaut ko tur ”sakārtot”, novērst pārkāpumus – apmēram tāda doma, nevis ”likvidēt”.
  Nevajag censties ”atmazgāt” Lembergu, saliekot kopā ar bijušo PREZIDENTU auto, vai kādām tur medaļām… Nav tās salīdzināmas lietas. Savāciet ”Mana Balss” … lidzīgi domājošos, par … lētāka auto īri, par … prezidentu kapavietām tā patālāk… mazāku algu deputātiem utt….
  Jūs rakstījāt -”… nebeidzas haoss ar vakcinēšanu un naudas šķērdēdznu…”- …
  Nesaprotu Jūsu domu !!! Tad Jūs -” vai ir vērts vakcinēties ?”- …, jo laikam neticat tai lētākajai vakcīnai. Te runājat par naudas izšķērdēšanu. Ja tauta prasīs, tad varbūt nopirks to SPUTŅIKU (ja Krievija spēs saražot). Ja neticat vakcinācijas jēgai, tad kāda vajadzība par šo lietu debatēt vispār.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 02.03.2021. 08.04

  Solīja!

  Un – ņem vērā , korupcija Latvijā zeļ un plaukst, plešas plašumā un iet dziļumā pateicoties tam, ka mēs saviem eksprezidentiem nodrošinam luksusdzīvi, kamēr francūži par korupciju notiesājuši jau otro prezidentu!!!

  Lembergs vienkārši neko nevarētu nozagt, ja mums būtu patiesi godīgi politiķi,deputāti, ierēdņi, tiesu vara.

  Cik lielu sodu iedeva Ogres poličiem un cik mazu – saeimas deputātiem voikai un pūcem?

  Kāpēc tā?

  Vai es esmu vainīga,ka valsts turlina izmaksāt oik miljonus neesošiem uzņēmumiem?

  Viss – neraksti man vairs, tu nespried godīgi

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 02.03.2021. 16.06

  Jūsuprāt Lembergs nevainīgs – atbrīvot (citi protams vainīgi, ka viņš varējis zagt). Viņķeli un Voiku tā kā jāliek cietumā, pēc Jūsu ”nolēmuma” (nav gan norādīts par ko, bet ja viņas nepatīk, tad var bez pierādījumiem). Latvijas eksprezidentiem auto nedot, jo to auto dēļ …-” korupcija Latvijā zeļ un plaukst, plešas plašumā un iet dziļumā ”– … Ja atņems auto – beigsies korupcija. Godīgie par Lembergu… Lai dzīvo Lembergs un viņa ”plakanās zemes” vēlētāji.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 02.03.2021. 17.35

  9. maija svinībām Freibergai un Zatleram vajadzēja būt pēdējam, ko tie pastrādājuši mūžā. Ja bargi nesodīs pilnīgi atklātus ienaidniekus, pārējie uzskatīs, ka vispār nav jābīstas nekāda soda.
  Nevar aiz viena Lemberga šaurās muguriņas paslēpt visus kazlovskus, rinkēvičus, dombrovskus, kamparus, pavļutus, ašerādenus, pūces, viņķeles, pabrikus bordānus, jurašus, šleserus utt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.02.2021. 22.26

Pasaule tomēr ir nogājusi no sliedēm. Nu šitā nenormālā meloāšana! Vakar tv rādīja Veides doktorātu – 3 sievieši halātos , ieved ceturto – sašpricē un vissas tusē 3X3 kv metros. Normāli?

Šodien tv 3 vvakara ziņās atkal – rāda,ka vakcinē – cilvēks ievests kaut kādā kabūzī, iznāk špricētāja vakarkleitā un ar kuplu frizūru un tad nu dur.
Es gan mana vakcīna uz poti pierakstījos, bet ja šitādi kumēdiņi būs – neļaušos.
Tejāteris , pārtrauciet finansēt teātrus – re ku izrādes par brīvu i tv i dzīvajā

Viltus ziņas vienkārši nobāl un zaudē jebkādu aktualitāti

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 25.02.2021. 22.34

  Jā un nepietiek, ka uz dullo sašpricē – izrādās, ka uz tādu pašu dullo saraksta kas un ko un kam špricēja

  Nu klau – policija – elle un indija !!! – takš ņemiet tos žuļikys ciet vienreiz , nu cik var . Bail taču nešpricēties, bet vēl trakāk bail špricēties. Nu kaut uz eža lec

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 26.02.2021. 01.38

  Nevajag muldēt S.Ģirģena stilā, kuram tīk salīdzināt autobusu ar veikaliem utt. Tāpat muldēja populists Jansons ( tas, ar tūkstošu algu, kam sirds sāpot par nabagiem). Runā kā politiķis pirms vēlēšanām, visiem visu sola. Pansionātos slikti strādājot… tāpēc tāda inficēšanās… TAD PRASU JUMS – vai atcelt vakcinēšanos pie ģimenes ārstiem, jo telpas jaunas neatradīs? Tad PRASU JUMS, vai apturēt sabiedrisko transportu, jo visi gudrīši sen pierādīja, ka tur tiešām par šauru? Pansionātos tādas telpas, ar kopīgiem gaiteņiem, kur inficēšanās neizbēgama, bet tas Jansons pļurkst un pļurkst.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 26.02.2021. 08.44

  Tu man te šito nē!!!
  Paskaidro – ko Veides supermazajā būcenītī 3×3 kvm darīja 3 mediķi – es ceru,ka tās dāmas bija mediķi.

  Novēroja? Imitēja darbu? Gaidīja,ka sašpricētais nokritīs no krēska?

  Tad kāda jēga jebkuram drošības pasākumam, noteikumiem par distanci un pulcēšanos, ja paši mediķi šitā izdarās!
  Kāds maniem novērojumiem un secinājumiem sakars ar Ģirģenu?

  Tu beidz pļāpāt kā pavļuts bet paskaidro man – kāpēc visur noteikumi jāievēro,bet ārsta kabinetā nē?

  Kāpēc ārsti vsi vienalga māsiņa varbūt tā bija, veica vakcināciju kleitā nevis mediķa halātā? A ja viņa pret kovidu savakcinē, bet pielaiž ko citu?

  Un cik dzīvības prasīs neprecīza, vai pat klaji kļūdaina dokumentācija?

  Te nav jēga minēt ne krieviju, ne ameriku – te ir ļoti tieši un ļoti konkrēti runa par mums. Kam ticēt,kam uzticēties? Kā izdzīvot vispārējas bezatbildības un haosa apstākļos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 26.02.2021. 15.52

  Pieļauju, ka Veides doktorātā visi vakcinēi (atšķirībā no frizieriem utt.). Var jau neiet pie ģimenes ārsta, ja mazās telpās – tie vakcinācijas kabineti mazliet lielāki… Man vienmēr vakcinācijas pasē ierakstīja tos datumus un zāļu datus. Man bija iebildumi, ka nepagarināja šoferu/mednieku atkārtoto veselības pārbaužu laiku. Tajā ves.c.4 gan bija šaurība… kādi 5 ārsti… vēl nevakcinēti… Vakcinēšanās aizņem mazāk laika, nekā nagu lakošana… frizieris, riski mazāki, bet var taču izvēlēties. Nevajag pārspīlēt. Var būt sliktāk, ja “plakanās zemes” sludinātāji veidos valdību…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.02.2021. 04.48

Levits vakardien brēca,ka vitenbergam būšot jāatkāatkāpjas.

Es gan domāju,ka jāatkāpjas visai A/ PAR nespējnieku mafijai. Ka jāreorganizē veselības ministrijas smirdīgie korumpantu perēkļi jau tagad un tūlīt.

Mediji ir tie,kuri nestāsta visus fakfus – kā Latvijā iznīcina ekonomiku, it kā lai ierobežotu infekciju, bet patiesībā,lai netraucētu tās izplatībai.

Beļģijā veikali ir slēgti vai vaļā? Tur saslimstība ir lielāka, mazāka vai tāda pati kā pue mums?

Tad skaidrojiet,kāpēc ir tā,ka citi var un mēs nevaram.

Nevis te apaļo Vitenbergu gatavojiet rituālai sadedzināšanai!

+2
-2
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 25.02.2021. 18.51

  Man likās, ka E.Levits vārdus nesauca… un noteikti ”nebrēca”.
  Tos KPV=pctv ministrus visus derētu padzīt, jo tēlo ”labo” opozīciju. Viņi formāli neatbild par cilvēku nāvēm, viņiem formāli nevarēs pārmest … valsts parādu, jo finanšu joma nav viņu pārziņā. Secīgi S.Ģirģens var (skat.”Diena”19.02.21.) pieprasīt ”atlaist” infektologus, pieprasīt ”vērt vaļā visu skaistumkopšanas nozari” (tajā skaitā TETOVĒŠANAS salonus). Vai tad paša Vitenberga ministrija tos nepārdomātos ierobežojumus neizgudroja.
  Jums viss slikti. Tad kā būtu pareizi??? Man elektrība, siltums, ūdens pārtika ir… Matus pats apgriežu, tetovēšana noteikti nav pamatpakalpojums, kuru jāver vaļā.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 25.02.2021. 19.19

  Levits brēca gan un sita pa galdu arī. Ka runa ir par Vitenbergu taču skaidrs, jo viņš jau ierosināja vērt vaļā veikalus.

  Es Andri atkal domāju citādi – ka pirmos salikt cietumos vajadzētu A- PAR pavļutu/viņķeli un visu veselības ministriju, tad rindā petraviča – līdzi dodot nagu kopšanas komplektu un vis labklājības ministriju.

  Nu Andri – vai Tu maz saskaitīt spēj ,cik veselības nozarei miljoni piešķirti? Andri – es prasu – kur tā nauda ir? Kur? Vai nu atbildi konkrēti vai nožēlo savus nepamatotos iebildumus

  Vai tiešām esi tik dulls, ka gribi apgalvot, ka veselības ministrijai – politiķiem un ierēdņiem ir atbildība ?!! Andri – izbeidziet melot! Ja būtu atbildība, tad mēs te nebūtu buļļa pakaļā – gaismu neredzot!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 26.02.2021. 00.43

  Kad mediķim neiedeva likumos sasolīto, tad … slikta valdība. Tagad iespēja maksāt, mediķiem maksā – atkal slikti. Visi kritiķi var pieteikties vismaz par sanitāriem… Kad pavasarī pirka maskas – ierēdņi, ministre dabūja brāzienu – PĀRMAKSĀTS . Rudenī pasūtīja lētāko , to, kuru lētāk un ērtāk lietot – ATKAL SLIKTI. Neviens “gudrītis” tad neteica, ka tā vakcīna sliktākā… cita labākā… un miljonus var neskaitīt. Tagad visi gudri. Kad infektologi brīdināja par otro vilni – neņēma vērā, līdz nomira … simti. Tagad kpv-pcv populisti jau aicina atlaist J.Perevoščikovu, jo neiesaka atcelt ierobežojumus. Kariņam, kā politiķim būtu izdevīgi atdot varu KPV … ZZS , Gobzema/Stepaņenko partijām. Vienalga visā vainotu Kariņu un Viņķeli. Ja mani, tad par ko būtu jānorāda.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 25.02.2021. 22.05

  Tāpat kā morālais invalīds Pavļuts neatbild par cilvēku nāvēm, viņa sugas brālis, morālais invalīds Reirs, neatbild par finansēm.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.02.2021. 04.37

Lasu intervijas, klausos radio un skatos tv un brīnos. Nenobrīnīties – policija visvairāk esot sodījusi tos,kuri no dažādām mājsaimniecībām brauc vienā mašīnā.

Vienlaicīgi – cilvēki stāsta,kā viens pie otra ciemojas. Sabiedrībā zināmi cilvēki.
Vai rāda kā pie veikala salā jāstāv ar 2 m distanci , bet sabtransportā var stāvēt plecu pie pleca un ne vaina. Vai filmas filmē, visi draudzīgi, arī nevienu nesoda.

Kā tad tā?
Un tas,ka ir cilvēki,kas netic valdībai ir labāk nekā , ka tādu nebūtu. Vai kā tādi kā es – gribu ticēt, noticēt – bet nevaru. Meli viens pēc otra tādi meli, ka … nu viegli nav , tas ir skaidri jāsaka

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 25.02.2021. 04.31

Vai neuzticību un dusmas rada politiķu meli.
Pavļuts skaidro ,ka 50 000 eur nepieciešami ,lai apmācītu vakcinētājus. Tad iznāk,ka tie kas jau veic vakcīnas to neprot darīt?

Pavļuts saka,ka vasaras beigās būšot pūļa imunitāte,bet nākošajā teikumā,ka 50 000 eur apmācībām tikšot izmantoti līdz gada beigām.
Un ka tas vai vakcinācija būšot sekmīga esot atkarīgs no vakcīnu pieejamības.

Nu tad – kā saka – viss darbs politiķiem šķērdēt miljonus, dezinformēt sabiedrību,lai iznīcinātu pēdējās uzticamības paliekas.

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 25.02.2021. 04.27

Mediji – tā ir nevis sazv. teoriju radītāju vaina,bet jūsu un valsts varas vaina.
Jūs – ne mediji,ne valsts vara nespēj sabiedrību nodrošināt ar informāciju.

Piemēram, astra zanec vakcīnas vairākas valstis potē tikai jauniem cilvēkiem ,vai no tām atsakās vispār.

TV ziņoja,ka klients nedrīkstēs izvēlēties vakcīnu ,kādas firmas būs tādu špricēs,bet nu jau vairākkārt esmu dzirdējusi,ka mūsu valdība apzināti noklusē informāciju,ka uz astra zanec vakcīnām rakstīts,ka tās rekomendē cilvēkiem līdz 55 gadu vecumam.
Ja reiz pat armija iesaistīta un miljoni izkūst gaisā – jeb noguļas darboņu kabatās, tad varbūt lētāk un efektīgāk būtu sniegt pilnvērtīgu informāciju.

Esam nabadzīgākā ES dalībvalsts, mums ir dārgākais vakcinācijas birojs, bet vēl vakar tv ziņo,kanav skaidrs,ko darīt ar neizmantitām vakcīnām

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam