«Tempus izšķir vakcīnu piegādes»

19

Komentāri (19)

Sskaisle 23.02.2021. 09.16

Vēl – par to pašu KD un Tīrona sarunu – KD bez aizķeršanās lieto vārdus – čangalis , latgalis, latgalietis. Bet šobrīd fonā man skan LR 3 , kur tāpat bez aizķeršanās lieto vārdu čigāns.
Nu – kur tad politkorektums? Nabagiem jābūt politkorektiem, bet tie izglītotie un smalkie var visu un visādi?

Ja es Kairišu nosaukšu par nešpetnu, negantu čangali – jo no sirds uzskatu, ka viņa šovinisms ir ļauns – tad pret mani ierosinās lietu par necieņu? Bet vai viņa šovinisms ir cieņa pret Latvijas iedzīvotājiem.

Labi – it kā ne par tēmu, bet tai pat laikā – nu tādi esam – arī vakcinācija ar blatiem un likumu ignorēšanu un valsts naudas šķērdēšanu parāda- nekur no savas pagātnes prom neesam tikuši

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.02.2021. 09.11

Februāra Rīgas Laikā ir Tīrona intervija ar vēsturnieku, prof. Kārli Daukštu.

Tā ir viena no tām retajām reizēm, kad tauta var uzzināt mūsu inteliģences viedokli – kas notiek ar mums un kas ar mūsu valsti.

KD teiktais ļoti lielā mērā izskaidro to, kas ar mums notiek un kāpēc notiek tā, ka zūd jebkāda uzticība valstij, bet valsts rēķinās vien ar savām tiesībām un absolūto bezatbildību.

Biju priecīga izlasīt, ka vismaz viens cilvēks iedrošinājās novērtēt Viestura Kairiša šovinismu par bīstamu, lai neteiktu – valsts drošību apdraudošu.

Nu jā – iesaku – reta izdevība !

0
0
Atbildēt

0

lindab456 20.02.2021. 23.49

Pie veikaliem garumgara rinda, lai ieejot pārņemtu stafeti – iesildītu groziņu no rokas rokā. Tātad, plus/mīnus desmit groziņi uz cik simtiem vai tūkstošiem cilvēku dienā. Nesaprotu, manam profāna prātam šāds epidemioloģisks risinājus nav izprotams.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > lindab456 21.02.2021. 00.15

  Viņi paši nesaprot.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 18.02.2021. 16.57

Es būtu ļoti priecīgs, ja tiktu publicēti skaitļi par mirušiem Latvijā 2019. un 2020. gados. Ja ASV Kalifornijā, kur tiek iznīcināta tautsaimniecība, kur piespiež nēsāt dubultas maskas, ir tik pat liela mirstība no Covid 19, kā Floridā, kur viss strādā, tad, jādomā, ka pie vainas ir partija, kas pie varas. Ne velti viss bizness mūk no Kalifornijas un Ņujorkas un pārceļas uz Teksasu un Floridu. Starp citu, šobrīd pasaules bagātākais cilvēks, Elon Musk, pamet pederastijas apsēsto Kaliforniju. Ja vistuvākā laikā netiks samaukti uz mietiem Kuomo un Blazio, Ņujorka, kas Džuliani laikā bija viena no vis drošākām ASV pilsētām, kļūs līdzīga Detroitai.

+2
-2
Atbildēt

2

  Who Cares > altinyildiz 20.02.2021. 11.59

  Iesaku iepazīt arī kādu citu amīšu ziņu kanālu. FOX news ir raksturīga melošana viedokļu sadaļā.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  QAnon > Who Cares 20.02.2021. 13.34

  Nevajag FOX news. Pietiek ieiet https://www.youtube.com/user/whitehouse lapā un paskatīties, cik like un cik dislike salikti pie prātu izkūkojušā pretīgā korumpētā večuka, Baidena, kādreizējās ģem-parķijas bosu dežūrmaukas, Harris un pamuļķās Psaki, kura uz visiem jautājumiem vienmēr atbild: “pie šī jautājuma mēs vēl atgriezīsimies”, video, lai pat intelektuāli alternatīvi apdāvinātiem JV un A/P fanātiem būtu skaidrs, ka Baidens (Sleepy Joe, Joe Job Killer) nav nekāds ievēlētais prezidents, lai ko arī nepļūtītu The Clinton News Network un pārējie komunistu, korumpantu un pederastu partijas Fake news.
  Tā izskatās Prezidenta sumināšana Prezidenta dienā https://www.youtube.com/watch?v=eg7gZGh3Y98, kamēr Staļina vārda brālis, kā parasti, bija savā bunkurā, medikamentozā komā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Jānis Lakijs > altinyildiz 20.02.2021. 15.17

  Skaitļi par mirušiem Latvijā 2019. un 2020. gados, kā arī kopš 2015. gada ir pieejami šeit:
  https://statistika.spkc.gov.lv/pxweb/lv/Health/Health__Mirstiba/MOR10_Iedzivotaju_naves_celoni_menesi.px/

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Jānis Lakijs 20.02.2021. 16.26

  Pārāk gudri priekš manis. Es tikai vēlējos salīdzinājumu pa mēnešiem pirms pandēmijas un pandēmijas laikā un nav būtisks nāves cēlonis. Varbūt bez Covid 19 vakcinēšanas biroja jāizveido arī gripas, masalu, vējbaku, tīfa, holēras un, drošs paliek nedrošs, arī baku vakcinēšanas birojus. Nebūsim gauneri!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Urga 18.02.2021. 13.34

Vienkārši iedomājos, ja valstij tik kritiskā brīdī vakcinācija būtu uzticēta profesionāļa, piemēram, Māra Rēvalda rokās, kā būtu? Cits jautājums, vai viņš tam piekristu.
Bet, kas notiek ar konkursiem, ak vai.
D.Ķezberes laika TV šefa konkurss ar visām no tā izrietošajām sekām un, kā S.Ģirģens policijas priekšnieku atklātajā konkursā ar poligrāfa metodi meklēja!? Par iepirkumu konkursiem vispār nav ko runāt.

+3
-1
Atbildēt

2

  Urga > Urga 18.02.2021. 13.45

  Gluži tas pats par valdēm. Pēc tā, ko G.Kokins bija tautai ierakstījis savā skaidrojumā par J.Gulbja atlaišanas summu – galēja nekaunība. Tikpat labi šis kungs varēja atteikties piedalīties tajā kompānijā un nepiekrist. Jautājums, ko akceptējam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  no tuvienes > Urga 18.02.2021. 15.11

  VC-4 jau veic vakcināciju Covid-19 sakarā Soc/centros

  +1
  0
  Atbildēt

  0

no tuvienes 18.02.2021. 13.04

nevar specifiskās nozares / iestādes vadīt “pārresoru” speciālisti, kuriem nav attiecīgo nozaru zināšanas, tas punkts Nr 1. Otra lieta — ja izveido speciālu biroju ar “labākajiem speciālistiem”, tad darba īstenošanai ir jābūt vislabākajā līmenī. Cik redzams, tas ir zem katras kritikas. Vadītājas absolūta nekompetence (tiešām, kur palika 9 devas?), vakcinācijas pieraksta grūtības, IT vajadzībām piešķirts 1 miljons (kas tiek darīts?), ģimenes ārstiem joprojām nav nekādas informācijas utt… Trešā lieta- kas pašreiz notiek ar tiem darbiniekiem, kuru darba pienākumos ietilpa “vakcinācija”- ierēdņi no VM, NVD, ZVA, kādi bija viņu darba pienākumi un kāds ir viņu tagadējais “pienesums”? Te nav premjeram publiski kāds jākaunina, bet jārīkojas kā “virsmenedžerim”, jo sāk ost vai nu pēc pilnīgas nekompetences vai “savējo shēmām”…

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 18.02.2021. 12.29

sabiedriskie mediji melo – trakāk kā okupācijas laikā –

man ir šorīt sūtīts sms no ĢĀ – viņa atbild, ka viņai nav nekāda informācija, lai es tomēr pierakstoties manavakcina.lv Un – ko man tas dos, ka es tur pierakstīšos? juhņeviča ziņos, cik čakli strādā – redz cik daudz stulbu aitu jau rindā sastājušās ?

nenormālība !!!!

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/pecpusdiena/nakamaja-nedela-saksies-vakcinacija-pie-gimenes-arstiem.a140410/

+2
-1
Atbildēt

0

traductrice 18.02.2021. 10.09

Amats, kuru Juhņēviča ieguva milzīgā konkurencē, bija jānosauc vienkārši – “grēkāzis”. Jo līdz šim tāda nav bijis. Nevar teikt, ka visa milzīgā valdības mašinērija augstākos un zemākos līmeņos neko nebija darījusi. Vienkārši nav bijis sapratnes vai gribēšanas saprast, ka jebkura darbība (vai bezdarbība) rada sekas, par kurām kādam ir jāatbild. Tagad šis “viens kāds” ir atrasts, un man nemaz neskauž, ka grēkāža alga ir 2x lielāka par augstāko ierēdņu atalgojumu, jo visu lēmumpieņēmēju atbildība tagad skaisti uzgulsies uz grēkāža pleciņiem.

+2
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > traductrice 18.02.2021. 11.56

  liets būtība jau ir tāda, ka ne par ko ne vienam nav jāatbild!

  Un runa nav par skaudību , ja amatpersonai maksā tūkstošus, bet ir gluži kā ar eksministri viņķeli – nemitīga sišana pa tukšu mucu, lai tālu skan , tā ir tāda darbības imitācija,tas ir nenormāls cinisms un tas šausmina. Līdz sakušanai netieku, vienkārši dominē bailes un neizpratne. – Es to pielīdzinu visiem tiem genocīdiem, kuriem cauri ir gājuši Latvijas iedzīvotāji gadsimtu garumā. Var nošaut, bet var kā komunisti Ukrainā – nomērdēt badā, vai kā neatkarīgas Latvijas valsts saeima un valdība – ļaut nomirt pašiem. Neiet klāt, neaiztikt, nesmērēt rokas, bet ļaut nomirt. Tas nav nozziegums? Valdībai un saeimai nav jādodas uz cietumu?

  Valsts Kancelejai, partijai Par un galu galā valdībai ar Kariņu priekšgalā man ir jautājums, vai juhņēviča par biroja vadītāju tika izvēlēta tāpēc, ka arī viņai ir skeleti skapī un ir jau ierosināts laikam administratīvo pārkāpumu process, bet jau ir izcelts viens skelets par pārkāpumiem ? Vai tiešām nebeigsies tas, ka amatos tiek iecelti tikai tādi, kuri paši konfliktē ar likumu ?

  Visi mediji bija pilni, ka cilvēki negrib vakcineties , ka bbaidās, ka nesaprot – izrādās – tā ir apzinātas varas elite ar sabiedrisko domu. lai paši tiktu vakcinēties bez rindas un lai attaisnotu savu nekā nedarīšanu pārveršot situāciju haosā

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > traductrice 19.02.2021. 14.06

  Ja siles lopi ticētu, ka iespējams samaitāt savu karmu! Diemžēl tādi mūdži, kā juhņēvičas, pavļuti, pabriki, pūces, dombrovski, reiri, rinkēviči, ašerādeni ir absolūti materiālisti, līdzīgi kā Ļeņins un Staļins un tiem reņģēdāju lāsti, kā pīlei ūdens.
  Man neskauž, tikai neizpratni rada, ka organismi, kuru talanti un darbaspējas atbilstošas grāvju racēju un podu pucētāju profesijām, neskaitot “stipendijas”, saņem premjera (tai skaitā arī pat premjers) algu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.02.2021. 08.44

Absurds. Partija PAR un valdība rīkojas kā idioti,kam nav ko ēst,bet kas piešķirto naudu miljonus tērē kožļenēm.

Es gribu pierakstīties vakcinācijai pie ĢĀ. Pag.g. ĢĀ pateica,lai sēžu un gaisu. Ka nekas nav zināms.
Nu jau jaunā gadā gandrīz 2 mēneši – tpat nekas nav zināms. Normāli?

Vakardien braucu un šodien atkal braukšu gan trolejbusā,gan tramvajā. Nu nenēsā cilvēki maskas. Es sēžu un skaitu Tēvreizi un domāju – cik labi,ka ir Kristus. Mamma tālu, tāpat neko nepalīdzēs,bet valdība tik veido jaunas un jaunas darba grupas un sev tik ceļ piemaksas un piemaksas un algas .

Tā vilšanās valstī manā pieredzē nu ir pielīdzināma sajūtai,kad uzzini,ka kvēlais mīlnieks,kurš tev uzlicis rožu brilles , uzlicis arī ragus – krāpj ar citu.
Nu tāds izmisums un bezcerība.

+2
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 18.02.2021. 12.01

  tikko atgriezos no brauksanas ar sab. transportu , jo ielas, īpaši krustojumos ir slidenas, pa tām nevaru iet jo kritiens man varbūt tikpat nāvējošs , ka inficēšanās.

  Visos maršrutos, man tie sanāca 4 – cilvēki brauca bez maskām. Atklāti un mierīgi, Vienai sievietei tika aizrādīts , sākās agresīva bļaustīšanās, labi, ka ne kaušanās. To pašu baiļu dēļ – es nevienam neaizrādu.

  Par cik tur RD paaugstināja algas, kādas ir algas un prēmijas tiem, kas ir RSatiksmes valdē? Kopš pandēmijas sākuma – tieši pirms gada- nu tā arī neesmu redzējusi, ka tiktu kontrolēta masku valkāšana sabtransortā. Tāpēc man ir tiesības neticēt, ka RPP, vai VP iesaistās pandēmijas ierobežojumu kontrolē.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam