Netaupīsim uz bērniem 3

Komentāri (3)

Sskaisle 11.02.2021. 17.48

Raudsepa kungs – uzrakstiet, cik jūs peesonīgi esiet nodarbojies ar palīdzību trūcīgām ģimenēm,cik ar šādiem cilvēkiem runājis un sapratis,kāpēc viņi ir nabagi vai pat ubagi.

Es 4 gadus biju pašvalībā deputāte, vadīju soc. komitrjy,bet 30 gadus es darbojos labdarības organizācijā.

Nabadzībai ir daudz seju. Visaktīvākās ir vientiesīgo un sliņķu sejas. Tad ir tādi, kuri gana izglītoti, bet patoloģiski neuzņēmīgi un slinki. Kamēr ne yik nabadzīgu ģimeņu bērni strādā, mācās, tikmēr sliņķi slinko, jo sabiedrība taču palīdzēs.

Noteikti būtu jādod voučeri un jāiesaista soc dienests tādu ģimeņu aprūpē.

Noskatieties Zviedra filmu Valkātājs. Kā jūs domājiet,kur tā mamma liks tos 1000 eur,ko viņa saņems no valsts par bērniem?

Labākajā gadījumā nopirks bērniem telefonus un banānus un ābolus. Sliktākajā gadījumā – patiešām nodzers.

Politkorektums var būt ne tikai slikts,bet pat ļauns!

+2
-2
Atbildēt

1

  J.šveiks > Sskaisle 12.02.2021. 21.04

  negribēju uz šo rakstu atbildēt ar komentāru… Uz saviem bērniem nekad neesmu taupījis , esmu devis mācībām , biznesam … cik nu esmu varējis … šodien viņi to atceras un palīdz man jebkurā situācijā … tā tas diemžēl ir . Rūpes par bērniem vienmēr nesīs vecumdienās tev atbalstu…paldies viņiem!

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 16.02.2021. 22.38

  runa nav par bērniem – piekrītu tev – viņiem nebūtu jācieš no tā, ka nespējam viņus pasargāt no mums pašiem, no mūsu valdības un saeimas nežēlastības

  Runa ir par to, ka politkorektuma dēļ mēs neatzīstam , ka mums ir sabiedrībā tādi cilvēki, kuriem nav spējas un prasmes uzņemties par sevi atbildību, bet kuriem nav oficiāla diagnoze un attiecīgi statuss.

  Kaut kur lasīju, ka valstij tā izdevīgāk, jo nauda par alkoholu vistiešāk un ātrāk nonākot valsts kasē.

  Normālā sabiedrībā par šo tēmu būtu vismaz diskusija, Pie mums – brēkšana par cilvēktiesībām. Vai tās ir cilvēktiesības , ka šādi cilvēki ir pamesti likteņa varā?

  Tagad VID ir pieejams tikai elektorniski . Cik Latvijas cilvēkiem tas nozīmē, ka VID viņiem tātad nebūs pieejams?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: