Latviešu patiesā identitāte – sīksti un nesalaužami 4

Komentāri (4)

Atis Priedītis 07.02.2021. 15.05

Intervija ar cilvēku, kurš ir spējis izturēt 50 gadus ilgu ņirgāšanos par sevi un tikai pavisam nesen ir par visu atklāti izstāstījis. Ivars Žindulis, dziesmas Sapņu bites autors – visvairāk aizliegtais Latvijas komponists, kura dziesmas varēja 70.to gadu vidū kļūt pat par Mikrofona Aptaujas uzvarētāju. Gan dziesma, gan pats komponists tikai brutāli aizliegti. Teksts par aizliegumiem un vajāšanām sākas ar 11.minūti.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

0
-1
Atbildēt

0

QAnon 05.02.2021. 18.58

Daļa patiesības ir. Latviešu varoņi, leģionāri, katra krieva ģenētiskā atmiņā ir iedzinuši sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus, par ko kremlis un tā kājslauķi, kolorado lenteņi: VVF, Zatļers, Rinkēvičs, Kazlovskis, Dombrovskis, Pabriks, Straujuma un citi ienaidnieki, nīst sen aizgājušos leģionārus nesalīdzināmi vairāk, nekā vācu karotājus. Neskatoties uz visiem ienaidnieku pūliņiem, daļa latviešu tomēr ir saglabājuši sevī labāko latviešu īpašības.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 05.02.2021. 10.39

Šobrīd gan par tiem “nesalaužamajiem” masu mediji klusē. Masveidīgi tiek aprakstīti čekas maisos esošie. Savukārt par tiem, kuri nepakļāvās un šī iemesla dēļ zaudēja darbu, smagi cieta viņu veselība un daudzi pat bija spiesti doties emigrācijā – rakstīts netiek. Par tiem kurus vajāja ar “Zersetzung” vai “Biodeģenerācijas” metodi vispār nav bijis neviena raksta. Ir tikai liels informācijas daudzums Googlē – vācu un pat krievu valodā. Ne tikai ar šīs metodes aprakstu bet arī stāsti par konkrētiem vajāšanu gadījumiem. Tā kā varam latviešus apsveikt – mēs tiešām esam ļoti sīksti un pacietīgi, jo spējam melus paciest gandrīz vai bezgalīgi ilgi.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 04.02.2021. 13.24

Debess apžēlojies,lūdzu.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: