Brexit sudraba maliņa

1

Komentāri (1)

Sskaisle 07.01.2021. 11.06

jā – sarežģīti, bet es tik un tā domāju,ka ieguvēja ir Lielbritānija.
Nezinu, nav man zināšanu, bet esmu lasījusi, ka ES struktūrālās pārvaldes reformas nav bijušas kopš tās dibnāšanas laikiem, kaut gan dalībvalstu skaits ir apmēram – četrkāršojies .
Nu tad kaut kas ne līdz galam tur ir izdarīts

Tad – ja fon Leidena var pasludināt, ka Eiropas demokrātijas priekšnoteikums ir nevis sociālais taisnīgums, iespēju vienlīdzība, tiesiskums , bet minoritātes ( kam sekoja geju orģiju skandāli pandēmijas apstākļos) , tad – tad ir tā bezcerīgi. Bagātās un labi paēdušās Eiropas lielnācijas var tā atslābināti rubināt nabiņas, savesti islāmistu bari, būs ko darīt, bet jaunajām Austrumeiropas demokrātijām – ne sapratne, ne atbalsts.

Latvija ir valsts bandītisma paraugvalsts un vienlaicīgi – ES dalībvalsts. Lai tos oik afēristus . plus vel visus citus žuļikus uzturētu – cik desmiti un simti tūkstoši atkal pametīs valsti ? Cik simtus tūkstošus vergu no citām zemēm te Latvijā – mūsu vietā savedīs?

Tāpat par Eiropas zaļo politiku. Pirmajā brīdī nopriecājos – redz, cik labi – Eiropa gādā par klimatu, bet – kad tie noteikumi tādi, ka visa nauda aiziet tiem zaļajiem, kuri mūs turpinās indēt ar pesticīdiem – nu kāds tur vairs prieks. Tik tā de ja vu sajūta par varas rīcības absurdumu

+2
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam