«Tā turpināt nevaram»

14

Komentāri (14)

murrey 07.01.2021. 19.57

[Tas gan ir pretrunā ar Kariņa otrdien pausto, ka Latvija esot sākotnēji atteikusies no ražotāja BioNTech/Pfizer piedāvātajām papildu piegādēm]
Savukārt, Viņķele šos apgalvojumus nosauca par baltiem meliem un piemetināja, ka tie1si VM prasījusi valdības apstiprinājumu jau izdarītam pasūtījumam. Acīm redzot Kariņš ir maldījies vai ticis maldināts.

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 07.01.2021. 11.36

jā un vēl – kāpēc PAR virza par v.ministru Pavļutu – to es nesaprotu – nu nekādīgi nē

+3
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 07.01.2021. 20.55

  Ne tikai Raini, bet arī citus mūsu klasiķus vajag zināt. Piemēram to, kuram bija teiciens par “lielāko kretīnu”. Tiesa, tad Latvija vēl nebija nobraukusi līdz viņķelēm un pavļutiem, jo tad viņš būtu ko skarbāku teicis.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.01.2021. 11.35

vēl. man ir niķis, bet iespējams pareizāk to saukt par kaut kādu nepareizu iedomību, ka man jāsniedz padomi un palīdzība pat ja to nelūdz.
Lūk, uzzināju, ka manos rados ir covid inficētais un ka tagad visa ģimene sieva, sievasmāte un divi bērni ir inficētā papiņa ķīlnieki un nu jau otro mēnesi pavada trīsistabu ģimenes mājiņā, jo papucim tests bija pozitīvs arī pēc otrreizējas pārbaudes

Problēma izrādījās tāda, ka situācijā, kādā nonāca ģimene, kurā iepriekš bieži viesojos , neko daudz palīdzēt nevarēju. Bet lūk , ko man izstāstīja pats papiņš. Ka viņa un visas ģimenes vienīgais ārstēšanās veids ir miers un siltas apakšbikses. Ka vienīgais kā izmukt no vīrusa agresijas esot neļaut organismam saspringt un uzsākt cīņu vai citiem vārdiem – pretdarbību. Ka tā lūk, esot vienīgā stratēgija, kas darbojoties, tāpēc ģimenē ar likumu esot noteikts, ka temperatūru mēra tikai tad ja ir īsts karstums, ja ir īsts sliktums, bet visādi citādi viss norit ierastajā gaitā ar galda un kāršu spēlēm un tv utt.

Kopš man to izstāstīja – es par to domāju, bet neko jau izdomāt nevaru. Tik vien, ka saeimā un valdībā arī vajadzētu vairāk miera un vairāk siltu apakšveļu nēsāt. Varbūt labāk kļūtu no tā vien.

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 07.01.2021. 11.15

pie tam – kas svarīgi – arī šī koalīcija, arī šīs “jaunās ” partijas neviena pati – komunikācijā neiesaistīja visu sabiedrību .

Notiek tikai varas uzstāšanās. Iespēja paust viedokli ir tikai politiķiem.
Neliela , bet pārstāvniecība ir arī ārstiem un skolotājiem, bet tas arī viss. Ko domā un ko jūt sabiedrība es varu uzzināt tikai lasot sociālos tīklus un komentārus.

Arī tas ir gauži nepareizi – labāko maskavas kremļa tradīciju stilā – gan jau, ka kremliskā satversmes tiesa mūs visus pārvērtīs par bezdzimuma būtnēm, bet tas tad arī paliks lielākais !!! – deomkrātijas sasniegums valstī –

tā es paredzu – jo brīnumi jau nenotiek –

+3
-2
Atbildēt

0

Urga 07.01.2021. 10.36

Latvijas Māsu asociācijas (LMa) valde ir pieņēmusi lēmumu izteikt atbalstu LR Ministru prezidentam Krišjānis Kariņš par Veselības ministres Ilzes Viņķeles demisijas prasību.

+4
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.01.2021. 10.32

es vakardien apzināti skatījos netflixā seriālu BORG un nevis mūsu medijus. Tagad lasu jūsu atsauksmes un domāju, redz – pareiza izvēle. Nezinu, kas būtu jādara, lai kaut kas mainītos, bet sabiedriskie mediji jau sen sen nav vairs uzticams ziņu avots. Nu nav.
Tagad jautājums – kāds tad būs tas likums par sabiedrisajiem medijiem – ja būs tā kā paredzēts projektā, ka visi LOCEKĻI būs politiķu izraudzīti – tad sveiki demokrātija – uz neredzēšanos.

Vel – šorīt saņēmu jauno rēķinu – tagad ir jauna aile – man apsaimniekotājs paskaidroja, ka tas jau bijis kopējā elektrības rēķinā – bet tagad tik izdalīts atsevišķi – jaudas obligātā iepirkuma komponente par apmēriem – 3.48 !!!

Vienlaicīgi lasu, ka VK iesudzējusi tiesā valsti, kura nepamatoti maksā naudu OIK uzņēmējiem – forši – valsts bandītisms zeļ un plaukst !!!

Viņķele ar savu partiju un partiju apvienību solija jaunu – godīgu, atklātu, taisnīgu politiku. Mans vērtējums ir , ka notiek pretējais – tieši A/PAR apvienība politikā darbojas vēl ciniskāk un es pat teiktu – noziedzīgāk kā vecās partijas.

Nedomāju, ka Kariņš ir nez cik izcils kā vadītājs , bet nu bez viņa iespējams, mums būtu jau gobzemlandija.

Cilvēkiem zūd pacietība , man arī.

https://www.la.lv/ik-gadu-gaisa-izkupinati-vismaz-85-miljoni-eiro
https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/divi-uznemumi-sanemusi-nepamatotu-oik-atbalstu-500-000-eiro-apmera-secinajusi-valsts-kontrole.d?id=52817717

+4
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 07.01.2021. 10.36

  par ampēriem – bet nu tas jau gandrīz tas pats kas apmēri

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Urga 07.01.2021. 08.47

“Mačo” G.Bojārs sabiedriskajā TV veica kādu pasūtījumu pret pašreizējo premjeru? Kas noticis ar A.Bērtuli? Piekrītot J.Ikstenam un I.Kažokai, tonalitāte pat ļoti pārsteidza. Izpalika tik daudz jautājumu I.Vinķelei, kaut vai par maratonu (valdība nobijās?), par masku iepirkumiem (J.Dombura un VKontroles atzinumi un izpēte), par vakcīnu iepirkumiem (kāpēc uz imunizācijas komisiju aicināta tikai viena kompānija Astra Zeneka) par Remdesivir glabāšanu tikai Rīgā un 27.g.vecās sievietes nāvi u.c…
Kas vada LTV1? Kas atbild par tur notiekošo? Daudz jautājumu, arī par regulārajām sabiedriskās TV pasūtītajām SKDS aptaujām un A.Kaktiņa komentāriem, vai kādas monopoltiesības šai firmai?
Visi analītiskie raidījumi iznīcināti. Kaut kādi seriāli nepārtraukti. Kultūras ziņas afišstaba līmenī. Pat vakardienas raidījumu slīdlentē neinformējāt, lai skatītāji nepalaistu garām, tikai diktora info. Bēdīgi, ka jāsalīdzina ar TV 24 līmeni.

+9
0
Atbildēt

4

  J.Biotops > Urga 07.01.2021. 09.22

  Bērtule kā Bērtule, bet Bojārs tiešām vakar pārsteidza. Kaut ko tik zemu no viņa nebiju gaidījis.

  +6
  0
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > J.Biotops 07.01.2021. 12.35

  Bojārs ļoti labi zina, ko kurš no viņa gaida. Mūsu “ekspektācijas” viņam nemaz nav svarīgas.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  no malas > Urga 07.01.2021. 09.31

  Bojārs vakardienas raidījumā acīmredzami vēlējās, lai Kariņš nolaistos līdz “bābiskuma”līmenim. Neizdevās uztaisīt šovu, Kariņš provokācijai nepadevās.
  LTV Vinķeli jau kuro reizi prezentē kā politisku zvaigzni, neredzot viņas aroganci un nekompetenci.
  Nenoliedzami, ka šādā formātā, kad ministri savas atbildes (neatkarīgi no jautājuma) bija izdomājuši jau iepriekš, vadīt raidījumu nav viegli, taču abu žurnālistu nenosvērtība un neobjektivitāte bija acīmredzama.

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  Urga > Urga 07.01.2021. 10.04

  G.Bojārs kādā izolētā vidē dzīvojis? Kolēģu komentāri – Dienā Margēviča: Ministres demisija dzīvības cenā. Ziņu top 5 TV24 gada kopsavilkumā V.Zatlera gan kā prezidenta, gan daktera viedoklis. Turklāt, ja G.Bojāram tāda neticība premjeram un prezidentam, varbūt pirms raidījuma ar valdības sēžu protokliem vajadzēja iepazīties. Turklāt Krustpunktos vakar E.Rinkēvičs par atteiktajām Pfizer vakcīnām skaidroja, kā viņš no ārzemju kolēģiem uzzinājis par Latvijas atteikšanos, ja par matu krāsu un meliem runājam…
  31.decembrī Panorāmā nebija sižets par JKP un I.Vinķeles un K.Kariņa tikšanos, par G.Eglīša twitter komentāru?(vai tā nebija brīvdiena?) – kāpēc par to ne vārda? Par I.Vinķeles twitter komentāriem un diskotēkām G.Bojārs neko nezināja? Varbūt te bija vietā pajautāt, ja par mutes disciplīnu runājam? Atvainojiet, bet jāsāk domāt par dziedāšanas skolotāja E.Kramiņa komunikācijas iedarbību uz dažiem politiķiem.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  murrey > Urga 07.01.2021. 19.53

  Bojāra jautājumi Kariņam bija vietā un precīzi mērķēti, bet viņš gļēvi izvairījās uz tiem atbildēt, mala tikai savu, kā uzvilkts. Kauns, ka mums tāds premjers.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam