Kā būs? Tā būs!

25

Komentāri (25)

lindab456 01.01.2021. 12.30

Viss līdz šim radītais ir ieguvis jaunu dimensiju – emocionāli un tieši to pasaka grafiti pasaules galerija, kas kultūras ikonām uzliek maskas. Nekas vairs nebūs kā līdz šim mūsu kultūras pieredzē. Saskaroties ar pasauli pirms un pēc, pirmā reakcija vienmēr būs brīdinājums zemapziņā un vērtību samērošana, lai atgriezos atpakaļ normālībā.

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > lindab456 02.01.2021. 13.13

  Kultūras dabiskā funkcionēšana ir apstādināta, tai pat laikā, lai cik paradoksāli tas nešķistu, kultūras loma tikai aug un iegūst jaunu piepidījumu. Bez visa cita, kultūra kļūst par vienīgo lauku, kur ģimene ar bērniem var gūt kopīgu, vienojošu emocionālo pieredzi. Tāpēc ir jāsaprot, ka jebkura ofensīva pret kultūru ir ar tālejošām sekām.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  lindab456 > lindab456 04.01.2021. 14.03

  “Mākslinieks šodien ir sociāli mazākaizsargāts kā vistrūcīgākais pensionārs” – tas ir mākslas tirgus pārzinātāja, eksperta secinājums. ( Vai tā ir laba doma.., J.Žilde,05.05.18.)
  Diemžēl, to rādīs tikai laiks, kādas būs uz radošiem mērķētās nodokļu reformas sekas – uzlabos situāciju vai tieši pretēji saasinās, šķiros un grūdīs bezdibenī. Sekmēs mākslas uzplaukumu vai degradēs un iedzīs stagnācijā.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 05.01.2021. 18.23

  linda,kā nav kauna! Lai iet un strādā – tādi mākslinieki kā es Leimaņa balerīna.

  Pietiek mums jau ar visu milzīgo korumpantu un izsaimniekotāju armiju, vēl viņu kurpju laizītāji jāuztur, Basta un viss. Lai iet un strādā tāpat kā mēs visi,

  Jau vasarā rakstīju – biju mazpilsētas bibliotēkā – tā ir bibliotēka uz 1200 cilvēkiem , pēdējā jaunākās latviešu prozas vai dzejas grāmata tur bija pirms 5 gadiem izdotā Repšes grāmata. Izdevniecības Pētergailis grāmatas tur nav neviena, par Neputnu nesapņojot.

  Visu kultūrai paredzēto naudu literāti notriekuši pa pasauli ceļojot un stāstot, cik kultūrāli esam – tpu tu nekaunība.

  Ja es iešu protestos, tad pirmais ķieģelis kultministrijas logā – noteikti!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 06.01.2021. 10.51

  Mūsu mazajai nācijai kultūras loma nacionālās pašapziņas un vienotības uzturēšanā ir nepārvērtējama – vai, varbūt, ne tā? Ir uz ko atskatīties – arī 90-tos zem skaistiem un pareiziem vārdiem no augšas tika ravēta mazvērtīga kultūra, likvidējot Jaunatnes teātri, Opereti, apvienojot KM un IM, tur pat – ieriekšējās krīzes optimizācija, kas smagi skāra kultūras nozari.
  Vai ārkārtas situācija ir tas brīdis, kad kardināli jāmaina ekonomiskie nosacījumi – to redzēsim pēc pieļautajām kļūdām. Ir daudz jautājumu – vai mūsu mākslinieku vecā paaudze, zelta fonds spēs ieļauties reālā mākslas tirgū, kas notiks ar lielus ieguldijumus prasošiem mākslas veidiem? Lasi – G. Panteļejva pārdomas, atklājot persoālizstādi “Hormonija”(“Jaunā izstāde var būt pēdējā, ja notiks plānotās izmaiņas autoratlīdzības režīmā”, 14.10.20.), vai “M. Rikmanes: māksla taču ir patiesība…”‘(J. Žilde,15.03.201.). Vēl viena liela joma – kā tas atsauksies uz māksliniecisko pašdarbību, uz Dziesmu svētkiem.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Urga 30.12.2020. 09.29

Nevajag tā būt, ka Liepājā uz vietas nav zāļu. Vai veselības ministre to nezināja? Ļoti vēlētos valdības mājas sēžu protokolus par vīrusa ierobežošanu, kaut vai, sākot no maratona aizliegšanas brīža, un sekojošā A/Par uzbrukumu premjeram. Valdība esot nobijusies….
Kaut kā nav dzirdēta atvainošanās.
P.S. Kāpēc liepājnieki klusēja, ka zāles tikai Rīgā?

+2
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Urga 31.12.2020. 18.58

  “Vai veselības ministre to nezināja?”
  —————–
  Padumjos laikos, kad pārdevēja pusstundu pļāpāja pa telefonu un kad pircējs bikli viņu uzrunāja, sekoja atbilde: “Vai neredziet, es strādāju?” Ne jau tāpēc tā un tai līdzīgas padlas, čekas projekti, ir pie silēm, lai sevi apgrūtinātu ar reņģēdāju problēmām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.12.2020. 14.04

Kas mani tracina vārda tiešā nozīmē – ir tas, ka Latvijā kultūra ir iznīcināta

Vienalga par ko ir runa – par kādu kultūras notikumu vai pasākumu – visur vienīgais uzsvars ir uz privātās dzīves aizkulisēm

Piemēram, gramata par aktieri Skrastiņu Arturu – bļedj – nu priekš kam,priekš kam tur rakstīt cik sievas un bērni, kur un ko darīnjis jaunībā ? Nu priekš kam ?! Uzraksti, kāpēc viņš ir labs aktieris, izanalizē viņa lomas, izvērtē viņa doma, vispār ļauj izskanēt aktiera domām nevis par vecām brūtēm vai par DŽilindžeru , bet par dzīvi, par cilvēkiem, par laikmetu. LR3 dzirdēju, ka par 3 eur varēs nopirkt teātrim veltītu mājas lapu. Ja tur dominēs katieru apakšbikšu stāsti – tad, protams, nē.

Tagad par rakstnieci Ezeru – tieši tas pats . Vai par O.Vācieti – santa.lv – drausmīgi – izrādās šie abi tikvien ir vērti ,kā nelaimīgas un laimīgas mīlestības, sānsoļi, iedzeršana un ….

Nu sakiet, ko gribiet, sitiet mani krustā nu bija citas – augstākas vērtības padomju okupācijas laikā kā šodienas Latvijā. Un vēlreiz – politiķi, kuriem uzticēta nauda – simtiem miljoniem mūsu nodokļu maksātāju naudas kultūrai – to ir iztērējuši sabiedrības degradēšanai, debilizēšanai . Nu nevaru es labu vārdu par NA, par melbārdi , par puntuli pateikt – uzrakstīt . Pat tas minimums no gara gaismas , kas mūsu tautai vēl bija pēc asiņainās okupācijas nu ir kā saka pilnībā izsīcis.

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Sskaisle 31.12.2020. 11.11

  Kultūras procesu, degradācijas vai uzplaukuma profanācija, novienkāršošana uz šī brīža politisko konjunktūru, KM šķiet kā muļķu mierinājums vai klapes uz acīm.
  Šobrīd jau ir iespējams salīdzināt, ir salīdzināi lielumi ~ 20, 50, 30 gadi un laika distance, lai izdarītu secinājumus. Ja okupācijas periodā kultūra kļuva par pēdējo patvērumu, garīgo emigrāciju, tautas sirdsapziņu un vienotāju, uzturētāju un modinātāju, tad šodien esam fakta priekšā par otru – konjunktūras, konformisma, kolaoracionisma ēnas pusi. Privilēģijām, materiālām un nemateriālām, kā mūža garantu bez termiņa . Ir Delfi publikācijas par rakstnieku u. c. mājām, ir radošo ciematiņi un tajās pašās tradīcijās šodienas slēgtie ciematiņi ar īpašām beznodokļu zonām. Ir viens pats Rokpelnis ar savu sirdsapziņu un šodienas kultūra, kas risina šauri profesionālus vai savus iekšējus uzdevumus un izliekas neredzam, kas notiek un kurp virzāmies.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > lindab456 01.01.2021. 12.43

  Par dzīvi mākslā , mākslu un dzīvi G. Laiviņa šodienas Dienā: “Idejiski māksla kļūst aizvien politiskāka – ar to es domāju ikvienu māksliniecisku žestu, kas mēģina ietiekties realitātē un to satricināt, bet patiesībā mākslinieku izvēles, institūciju, fesivālu “burbulis” to cietosni bieži vien tikai nostiprina un padara nepieejamu. Teorijā un mākslas darbos izcili spējam reflektēt par to, kā mainīt pasaules kārtību. Bet realitātē pasaule veļas pretējā virzienā.”(2020. gads kultūrā. Spēju dzīvot mākslā nekas nevar atņemt. U.Adamaite. Diena, 01.01.2021.)

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.12.2020. 13.49

mēs esam nenormāli nožēlojama nācija – Satversmes tiesa ir ērts instruments kā čekistiem un sorosistiem sadarboties, lai iznī cinātu Latviju kā nacionālu valsti

Nevar būt nekas nožēlojamāks, ja ziemele var uzdirst simtiem tūkstošiem Latvijas cilvēku, pat nepaskaidrojot par ko ir runa un tad kladzināt, ka lūk, Eiropā – jā. lūk Eiropā Latvijas kā nacionālas valsts iznīcināšanu uzņem ar gavilēm

Nožēlojamības kalngals – tatad ST bija nodibināta, lai ērtāk Latviju pievienotu atpakaļ Krievijai. Abrenes lieta jau nav tikai daļa no pārkrievotās Latvijas teritorijas atdošana mazajai Kreivijai, tam lēmumam ir miljons citu konsekvenču , kas izsit no rokām vēl pēdējos argumentus Latvijas vēsturiskajai neatkarībai no Krievijas

Tas, ka ST pasludina, ka Satversme ir paredzējusi, ka sieviete vienlaicīgi ir vīrietis un otrādi, tas jau nenozīmē tikai dženderisma oficiālu atzīšanu, tas nozīmē , ka tiesiskums ir pērkama lieta. Lūk – piekritīsi pārdot tiesiskumu Latvijā – dabūsi augstu amatu Eiropā – gtur varēsi tēlot tiesiskumu, kamēr atkal kāds piedāvās izdevīgu darījumu

Nu jā – nu skumji ka tā. Nenormāli jocīga sajūta par to

https://xtv.lv/rigatv24/video/MV9N6nBqN4X-ziemele_st_lemums_par_vecaku_pabalstu_ir_novertets_pozitivi_ari_eiropas_limeni?utm_source=mail&utm_medium=inb_ml&utm_campaign=xtv-selfpromo

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 28.12.2020. 13.55

  Esmu ievērojusi, ka no politiķiem un amatpersonām vienīgais, kurš skatās kamērā – t.i. – cilvēkiem acīs ir Krišjānis Kariņš – visi pārējie – kā tādi desu nozaguši suņi, kas negrib atzīties nodarījumā glūn pa stūtriem – pa kaktiem – vienalga vai ziemele vai rinkevics vai petravica vai vitenbergs vai pabriks – nu nespēj godīgi runāt un uzstāties – domāju – ko vēl tādu tie netīrās cūkas ir sastrādājuši , ka tik kautrīgi

  Nesen atklāju, kur atrodas KNAB ēka – nolaista un nekopta , pār politiķiem zelta lietus, mums atņemtie miljoni un sponsoru miljoni, kamēr korupcijas apkarotājiem piķis uz puļķa, bet tiesiskums ir padarīts par sinonīmu vārdam smieklīgums
  netīrās cūīkas! – nākamgad mēģināšu vairs vispār komentārus nerakstīt, nez vai izdodies , bet nu šogad vēl lietas jānosauc vārdos –

  manu darbavietu, manas iespējas iznīcvināja valsts, lai tagad taisītu vaļā durvis līdz galam un laistu iekšā kremļa investorus baltkrievusm krievus, ukrainus uc – bļedj – cik netīras cūkas!!!!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 28.12.2020. 14.10

  vai Vienotība atbalsta a savu premjeru Kariņu? Jūs pavērojiet un pavērtējiet Vienotības politiķus – katrs ķēms iztaisās par vistu, kas apkākujusies, bet kladzina, kā olu izdējusi. Visā Vienotībā!!! – nav neviena godavīra, vai godasievas, kas pateiktu stingru vārdu tautai , atbaslstu Kariņam, kuram šitā koaliīcija jāsatur kopā par spīti jebkurai daignozei.

  Klau – mediji – cietumā visus – Točam atsevišķu kameru, pārējos visus var vienā. Ja cietumi pilni, tad pārmācības namā.

  Ai nu labi. Es katru dienu eju uz procedūru kabinetu – 3 km turp , 3 atpakaļ. Šorīt dabūju braukt – ielas kā ledus. Nu brīn umi – sētniekiem darbs nav jādara? Bet RS autobusos ? -Saprotama lieta – maskas 3 nēsā, 2 nenēsā .

  Vai man jāmaksā par procvedūru katru reizi – meitenei maska uz zodu – mute un deguns brīvi. Metu krustu un eju no kabineta laukā atmugursiski – nu ko citu darīt. Tikai uz to Kungu visas cerības. Valsts mani drīzāk ziepēs pārdos , ne pasargās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 22.12.2020. 17.50

Tas, ka Krievijas organizētā noziedzība un FSB caur biedru naudām sev piederošu partiju obšķakos iepludina skaidro naudu, bija zināms sen pirms Mičerevska atklāsmēm
Ierēdne ar 120 000 eiro parādsaistībām pēkšņi izjūt nepārvaramu vēlēšanos samaksāt „Vienotībai” 1000 eiro biedra naudu
https://www.pietiek.com/raksti/ieredne_ar_120_000_eiro_paradsaistibam_peksni_izjut_neparvaramu_velesanos_samaksat_vienotibai_1000_eiro_biedra_naudu

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.12.2020. 13.28

manos rados ir pirmais ar covid gadījums
Ģimene dzīvo trīsistabu privātmājā. Omei sava istaba, papam ar mamu sava un dēliem -2 skolniekiem – sava. Tests uztaisīts papam. Pozitīvs. Visi tagad draudzīgi dzīvo mājā no tās neizejot un gaidot , kas būs. Sieva ar slimo vīru guļ vienā gultā, jo citur neesot kur. Vienīgās zāles – tējas, vitamīni.

Un tā jau visiem nabagiem notiek. Kaut gan tv jau to ne rāda, ne par to stāsta. Nezinu kā omei sajūta …

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.12.2020. 13.21

valsts mūs drausmīgi krāpj, drausmīgi –
lūk, augustā bija kampaņa, ka valstij jātērē miljoni privātskolu atbalstam, kurās mācīsies diplomātu, nato karavīrtu un Latvijas politiķu bērni , nu vajag un viss – miljonus dabūja

Tagad lasu – Valkas novadam – IZM – JKP vadītā netaisnības un beztiesiskuma partijas ministre šuplinska iedevusi tieši vienu datoru –
nu bļedj – tiem miljonāru bērniem, jau tā katram mājās pa apple datoram un planšetei , bet šiem vēl miljonus, kamēr nabagiem – piķis uz puļķa

ko tad tie nato te sargās? kremļa investorus un visus korumpnatus un viņu apkalpotājus? Ja tauta šai koalīcijai ir traucējošs blējošs aitu bars –

tikko beigsies pandēmija – es arī piedalīšos protestos – visas šīs nenormālās netaisnības netiks aizmirstas – neviena pati !!!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.12.2020. 13.11

Es ticu, ka ka coivd ir pandēmija, es ticu, ka ārsti ir pārstrādājušies, bet !!! – es esmu kārtējo reizi pārliecinājusies, ka šī valdība , šī saeima nespēj sekmīgi vadīt valsti = sabiedrību krīzes apstākļos. Viens iemesls ir tiešām nespēja, neprasmes, cits iemesls ir varnešu ieinteresētība situāciju saglabāt, jo tas ļauj nekontrolēti un nesodīti izmantot miljardos mērāmus finanšu līdzekļus.

Lūk, 18.12. plkst 11:40 + – kādas minūtes biju Gaiļezera Diagnostokas centrā. Ieeju – pie manis uzreiz apsargs – sejas maska tikai!!! uz mutes, jo deguns viņam milzīgs zilsarkans – visticamāk – elpošanas problēmas , tāpēc – bez maskas. Nu paga – slimnīcā ? Bez maskas?
Eju tālāk – un pieeju pie informācijas un klaudzinu – sūdzos – ka lūk, tāda un tāda situācija – jums tur apsargs ar masku tikai uz mutes. Tā dāma uz mani paskatās ar Skutuļa – Nopietni?! izteiksmi un viss. Nu es eju tālāk – man tur sava darīšana – bet – nu …

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 21.12.2020. 13.17

  Mājās braucu ar 371 b maršrutnieku – iekāpj seiviete bez maskas – šoferis – masku!! – sieviete nopīkstina savu toniņu un mierīgi bez maskas iet tālāk . Vai viņa apsēžoties uzlika masku – neredzēju. Un tā visu laiku – RS ir iztērējusi miljonus, ja ne miljardus, lai saliktu video novērošanas – bet priekš kam tās, ja reiz tieši šobrīd jebkura kontrolējošā insitutūcija var pārbaudīt un pārliecināties, ka sabiedriskajā transportā maskas netiek lietotas. Nu netiek.

  Nu paga – kāpēc es maksāju nodokļus valstij, ja tā pieņem tādus lēmumus un tādus rīkojumus, kurus pēc tam neviens nepilda? Kāpēc bļedj mani no rīta līdz vakaram baida, ka nu viss – būs vēl sliktāk, bet neko !!! nedara lai to novērstu?

  Lasu kas jauns,lv – ka policijai aizturot protestētājus pie Brīvības pieminekļa uz asfalta palicis asisns traips – esmu pārliecināta, ka tauta alkst bezatbildīgo un nespējīgo varas iestāžu asinis. Nu bļedj – beidziet mūs baidīt ar mirstību – dariet kaut ko – tik vien spēj kā dirst un naudu mums izkrāpt!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.12.2020. 12.44

Ja neskaitam no “labajām” ārzemēm pie mums atbraukušos Levitu un Kariņu, tad visa saeima, valdība, ierēdniecība ir vietējie. Kā tad tā iznāk, ka šie nesaprot to kultūras nozīmi? Nu lūk – tā arī sanāk – ka tāda kultūra sabiedrībai kā tāda nemaz nav. Ir superdārgi apmaksātas reklāmas kampaņas, apmaksāti tulkojumi un ceļojumi pa pasauli, par kultūrai paredzēto naudu ir nopirkti daži tulkojumi un daži izdevumi. Kamēr tauta čakli gremo račko + raču + sesto sievu ar kūpošo vagīnu grencbergu . Melbārde no NA par šo “labo” darbu nu sēž Briselē un bauda dzīvi – kremļa idejas iemiesotas – viss izdevies !

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.12.2020. 12.44

https://www.diena.lv/raksts/kd/zinas/izcilibas-balvu-kultura-iegust-_latvian-literature_-gundega-laivina-un-marina-rebeka-14253940/comments#c

Mans viedoklis ir tāds, ka šīgada izcilības balvas piešķiršana Latvina Literature ir tāda ļoti simboliska. Tā parāda ļoti precīzi un ļoti konkrēti , cik mēs kā sabiedrība joprojām esam totalitāra, padomiska, boļševistiska. Miljoni nodokļu maksātāju naudas ir iztērēts, lai Latvijas kultūru, Latvijas literatūru parādītu pasaulei , lai ziņotu pasaulei , redz, cik mēs kultūrāli, kamēr uz vietas – pašiem nodokļu maksātājiem šī “pokazuha” nozīmē tukšas bibliotēkas, dārgas – nenopērkamas grāmatas, totālu atsvešinātību , nošķirtību no literatūras, no sabiedrības saknēm, šodienas un nākotnes. Katru dienu 101.variantā es dzirdu vai lasu, cik Latvijas valsts – ar to domāta šābrīža koalīcija ir slikta pret kultūras nozari, ka nedod pietiekami daudz naudas, jo neizprot , ka valsts bez kultūras nevar pastāvēt utt. Te lūk, mana atbilde -nauda aiziet gan literātiem – un tikai….

+3
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.12.2020. 16.53

“Pagājušā gadsimta 70. gados neviens ( !!!! – jā dzejnieki bija labi apmaksāti – bet protedtējošie stāvēja karceros Sibīrijā ) nedrīkstēja iepīkstēties pret komunistu plāniem uzbliezt savu štābu pilsētas centra parkā, toties tagad ikviens var iebilst pret tā nojaukšanu – ” jāatgādina, ka protesti pret metro būvniecību ļoti saliedēja un aktivizēja sabiedrību – vēsture mēdz atkārtoties – lai kaut ko nocirstu, nojauktu un uzbūvētu, vienmēr jārēķinās ar sekām – neparedzamām

LNB – ja iesiet šobrī tai garām pa Valguma ielu – jau kuro reizi maina apšuvuma plāksnes pamatiem – kas par to maksā? Un stāvlaukumi pie LNB stāv tukši – milzīgi noasfaltēti laukumi – pieSPices – tur vismaz ir līnijas, kur noskriet notekūdeņiem, kur kādam ko ciņam mēģināt ieaugt – te pie LNB – asfalta klajumi …

Ja pilsēta neatrsinās kravas transporta novirzīšanu no pilsētas uz apkārtceļiem – būs tikai ļaunāk – kaut kā nebiju ievērojusi, ka tagad milzīgās kravas fūres līkumo arī pa mazājām Pārdaugavas ieliņām – līkumo šūpodamās – kamēr kādu no… nu labi – gan jau

Nu un kad koki kaili – tad kravas vagonu rībēšana skan izteikti skaļi – it kā tuvojas citplanētiešu uzbrukums – neskaidra dārdoņa un tad saproti – ka tie kravas vagonu sastāvi

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 20.12.2020. 04.57

  Galvenā problēma nav PSRS laikos parkos iecelto ēku arhitektoniskā kvalitāte. Galvenā problēma nav PSRS laikos kāpu zonā saceltās armijas kazarmas un tualetes.
  PROBLĒMA IR TAJĀ, ka Latvijas valsts (varneši) NEGRIB ATJAUNOT ….parkus, NEGRIB ATJAUNOT …kāpu zonu. Varneši lamā ”komuņaku” sastrādāto, nevis lai atjaunotu parkus un kāpu zonu, bet lai VĒL LIELĀKĀ APJOMĀ turpinātu sagandēt un apbūvēt parkus un kāpu zonu.
  Nu labi, ja komunistam A.Šķēlem tā ,iespējams, ir normālība – uzcelt māju PSRS armijnieku labierīcību vietā, galvenais tuvāk jūrai… Savukārt KULTŪRAS ministrijai nepieklātos paplašināt parku teritorijas aizbūvēšanu.
  It kā esot patriotiska partija, bet grib parkā būvēt… kā savulaik KOMUŅAKAS SAVAS ĒKAS….

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 21.12.2020. 14.55

  Jā un nē Andri. Lūk, šai numurā Uga Dumpis saka, ka būtu ļoti interesanti pētīt Latvijas sabiedrības garīgo veselību. Protams, ka viņš to domā tieši pandēmijas kontekstā, bet es domāju, ka tas būtu vispār ne tikai interesanti, bet pat akūti nepieciešami.

  Nu šodienas sabiedrības krējumam lielākā daļa vecāku bija sabedrības krējums arī okupācijas laikā. Vai nu paši čekisti un komunisti vai kalpi un kalpu asistenti. Nu tā ir. Piekritīsi?

  Nu – ko Tu gaidi no tādiem? Ko Tu sagaidi? Ka zvirbulis lidos augstu kā ērglis vai ka ērglis pogos kā lakstīgala?
  Kāpēc tad es vai Tu neesam partijā vai valdībā? Pareizi – bail no čekistiem, bail no tā, ka jālokās , jāizlokās starp atbildību sirdsapziņai un iespēju izdzīvot politikā.

  Kas ar to liepiņu līgu no Kaimiņa partijas notika nesapratu. Nu vai nesaprata, ka ja lien vilku barā būs jākauc?

  Kā bija pēc 1.pasaules kara? Latvieši kā traki dzinās iztaisīties pēc vāciešiem – gudri!!!, bagāti, atbildīgi – smalkie vārdu sakot. Nu un kā tur bija – cik tad augsti uzleksi ?? Ne jau augstāk par dibenu. Un visi tie jurkāni un ai nu labi visi – nu viņi tādi lēcēji ir, kamēr mēs ar tevi tādi vērotāji. Nu viss .

  Kā to labot? Nezinu – patiešām nezinu. Visās partijās tādi – vismaz pāris žuļiki – lielizmēra – nav kur iestāties un pašai ko labu izdarīt

  Paskaties to ratin īkas piemēru. It kā cilvēks bija ar loģisko domāšanu – bet tikko tika partijā – tā melo acīs skatoties – sveiki skaidrias prāts – nē – viss ir miljonsreižu sarežģītāk

  nu šitie latgsaļi – kā Kairišš brēca? – ka pārējie latgaļiem asinis sūcot – nu nenormālais nu – kas tagad – ko paši latgaļi amatos tikuši – nu mums brēkt , ka šie sūc asinis? –
  nnu nezinu Andri, vispirms jau jāizdzīvo – tad redzēs –

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.12.2020. 16.42

, to skaitā viendzimuma pāru veidotās, izsaucis skaļu kurnēšanu mazā, bet redzamā homofobisku deputātu un aktīvistu saujiņā – ak IR IR – ak jūs patrioti … okupācijas laikā par čekistu aizturētajiem nacionāljajiem buržujiem arī visur bazunēja – maza saujiņa neliešu –

redz kā vēsture atkārtojas – bailēs no patiesības aizliedz skaitīt cik maza vai liela ir tā saujiņa, bet Satversme nu guļ gar zemi atplestām kājām kā izvarota Laimdota – nu katrs var dabūt cik grib un ko grib

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 17.12.2020. 16.38

[Covidpass reģistrācijai pēc atgriešanās no ārzemēm]! sākās tikai vēlā rudenī – jā …. bet zanders – satori raksta, ka nav ko vainot valdību,stulbas aitas esot pati tauta ….

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam