Karadraudzi Kariņam! 10

Komentāri (10)

Valentina Kalinina 16.12.2020. 01.10

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

0
0
Atbildēt

0

Veronika Bikse 14.12.2020. 13.03

Velta. Piekrītu visiem iepriekš rakstītajiem komentāriem. Katrai partijai savas ambīcijas, diemžel ne tikai vēlme tās demonstrēt, ignorējot tautas intereses, galvenais tas pierāda viņu nekompetenci. Tā ir “ja āži kļūt par dārzniekiem”nekas labs nevar sanākt. Katram “dārzniekam” savas intereses ir svarīgākas par kopējām. Taisnība ir mūsu prezidentam Levita kungam, ka valdībai jābūt vienotai . Ja kāds no “dārzniekiem” pēc kopīgas lēmumu pieņemšanas sāk atkal sevi izrādīt, ka viņš ir domājis citādi, bet beigās tomēr piekritis, tas nozīmē, ka no šāda
dārznieka” ir jāatbrīvojas. Piemērs par sejas masku lietošanu. Manu tuvāko radu 5 cilvēku ģimene saslima ar COVID-19 tikai tāpēc, ka 6. klases skolnēns bija inficējies no skolotāja. Viņs sēdējā pirmajā rindā. Ja abiem būtu sejas maskas, diez vai bērns un visa viņu ģimete būtu inficējušies ar COVID. Kāda vēl var būt diskusija par sejas masku lietošanu?

+2
0
Atbildēt

1

  not mii > Veronika Bikse 16.12.2020. 17.41

  nav divu domu – ja cilvēks nevalkā masku – viņš nav lojāls latviešu valsts priekšniecībai.
  Otrs – tie, kas valkā maskas, ar kovidu neslimo.
  Maskas vajag izsniegt tika lojāliem pilsoņiem, lai valsts var attīrīties.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Urga 13.12.2020. 10.20

Tikai jautāju D.Pavļutam: vai ar Saskaņu kopā balsosiet par Nikuļcevu?
(….Vienlaikus atbalstu Nikuļcevai paudusi arī opozīcijas partija “Saskaņa”, jo viņa tai šī gada maijā kā advokāte palīdzējusi uzvarēt Satversmes tiesā, kur pārstāvēja 30 “Saskaņas” deputātu intereses, protestējot pret Augstskolas likuma jauno normu, kas noteica, ka turpmāk Latvijas augstākajās mācību iestādēs izglītībai jānotiek valsts valodā. Beigās panāca uzvaru, jo konsticionālā tiesa lēma, kā šī norma neattiecas uz privātajām augstskolām….)

(…saskaņā ar ECT pieejamo informāciju Lembergu šajā tiesā pret Latviju pārstāv Latvijā praktizējoša juriste Inese Nikuļceva.)

P.S. Ne tikai izbrīnīja I.Ziemeles laika spriedums par amatpersonu algu noslepenošanu (vai tāpēc, ka nepieklājīgi lielas?) bet arī pēdējais lēmums par budžeta jautājumiem minimālo pensiju lietā. Tikai neizpratne man kā cilvēkam no ielas, no kurienes tā nauda radīsies, vai tad šie divi lēmumi nenonāk pretrunās, vai arī esam tādā finanšu pārbagātībā?

+1
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 13.12.2020. 07.50

Lai cilvēki sāktu valdībai ticēt vispirms ir jāpārtrauc melot. Meli pie mums jau ir hroniska slimība un visi dzīvo ar pārliecību – nekas traks jau nenotiks ja atkal samelosim. Protams, ka nenotiks tikai cilvēku ticība valdības viedokļa pareizībai turpinās katastrofāli samazināties. Viens no melu veidiem, kurš ar regularitāti vismaz reizi nedēļā tiek tautai pasniegts ir bēdīgi slavenās Dombura intervijas ar “čekas maisos” esošajiem. Tās pilnībā izkropļo mūsu valsts vēsturi un rada iespaidu par to, ka patiesība netiks pateikta nekad. Nav bijis nevienas intervijas ar cilvēkiem, kurus VDK centās nogalināt, bet kuriem laimīgā kārtā izdevās palikt dzīviem. Tieši šo cilvēku liecības būtu visvērtīgākās, diemžēl, visi lielie masu mediji kategoriski atsakās viņu atmiņas publiskot.

+1
0
Atbildēt

0

Urga 12.12.2020. 08.11

Pārdomas par reitingiem. Kad politiķi paši sevi nekontrolē, bet tikai savus konkurentus, tad ļoti ātri tiek iebraukts auzās. Nu jau tā ir kā sērga. Kāpēc partijas biedri (kaut vai maratona gadījumā) premjera argumentos neieklausījās? Manuprāt I.Viņķeles rīcība bija neloģiska, viņa sāka konfliktēt ar premjeru ekonomisku apsvērumu dēļ – veselības ministre!!! Apvienības biedri – ko darīja, ko vainoja? Kādi varēja izvērsties iespējamie maratona Covid 19 saslimšanas rezultāti? Vai ministre nebija jāved pie saprāta? Kļūdai bija iespējamas graujošas sekas.

Totāla neizpratne par JKP, ne reizi mutes disciplīnu šīs partijas biedri nav piekopuši, kad jākritizē valdības darbs, kuru viņi paši pārstāv. Bet, kad TV24 Preses klubā G.Eglītis kā ūdeni mutē ieņēmis klausās S.Toča izvirdumos, tad tiešām rodas neizpratne, ko pārstāv šī partija. Jo vienīgā viņu mantra – konkurentu kritizēšana…

Piektdienas vakarā noskatījos TV24 TOP 5 ar NEO. Iesaku, kas nav redzējuši. Un šoreiz ļoti atzinīgi vērtēju – Raivis Dzintars: Par ‘mutes disciplīnu’ un ‘nomirušo Ziemassvētkiem’. Paldies.

+7
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 12.12.2020. 18.11

  Jā, piekrītu pilnīgi visam. Dzintars vispār pārsteigums. Bet Levita – mirušie Ziemassvētkus nesvinēs man joprojām ir tikai spēcīga metafora nevis cinisms. Kā emociju cilvēkam man tas der – spēcīga metafora. Tas gan laikam subjektīvi.

  Protestētājus nesaprotu. Es bailēs no covid pat uz poliklīniku neeju, bet viņi protestē. Tāda 100% bezatbildība.

  Beigsies covid tad var protestēt, bet ne jau tagad.

  Gaidu ziņu, kādus sodus uzliks par neatļautu pulcēšanos.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.12.2020. 16.54

nezinu vai nogājis greizi – drīzāk – būtu dīvaini , ja nebūtu tā kā ir

Latvijas attīstībai skaļi stāsta, ka izstajas no frakcijas, jo lūk negribot būt kopā ar mečerevski – meli – bet meloja jau pūce – ratinīka , zepa un jēkabsones parteigenosse – bet nu ja amatus gribēs un gribēs , jo nauda patīk – tad jau kā saka – kas tur ko nerunāt – kā partija liks tā šie runās – – te nu bija jaunās partijas un jaunais godīgums – vecie vēži vecās kulītēs – tik vairāk izsalkuši un apetīte uz zagšanu lielāka –

Nu Kariņam ir politiķa iedzimtais gŗeks un ķuzis ar čakču to kā saka lieku reizi apstiprina, bet katrā ziņā – viņam vēl ticu –

+2
0
Atbildēt

1

  Urga > Sskaisle 12.12.2020. 08.36

  Toties V.Zeps ar GKR ātri atrada kopēju valodu. Tagad lielā amatā.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Urga 12.12.2020. 18.13

  O jā – baigi negodīgie. Meļi un krāpnieki.
  Domāju, ka Mičerevski tiesā nesūdz, jo baidās, ka uzpeldēs lielākas lietas….

  Nu jā….

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam