Ilgošanās laiks 11

Komentāri (11)

Sskaisle 15.12.2020. 08.14

Man patīk pašķirstīt mākslas albumus. Lūk, paņēmu to par K.Z. -Kasparu Zariņu.
Un ar interesi lasu – ko tad ar krāsainām līmlapiņām esmu atzīmējusi kā citātus.

Lūk,

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 15.12.2020. 08.22

  A. Treijas nodaļā Madženta citēts Nučo Ordines citētais Ežēns Jonesko: zeme, kurā nesaprot mākslu, ir vergu un robotu zeme, nelaimīgu cilvēku zeme, tāda zeme, kur cilvēki nesmaida un nesmejas, zeme bez dvēseles; un kur nav joku, nav smiekly, ir dusmas un naids. ”
  Tas ir perfekti par Latviju.

  Nu nevērtēsim politiķus, to pašu “mākslinieci” Bondari, kura smaida no rīta līdz vakaram, jo viņa drīkst nemaksāt nodokļus.

  Vērtēsim pūli pilsētu ielās, sabtransportā, veikalā.

  Pat teātrī – cik reizes bijis tā, ka esmu iztaisījusies labāka, smalkāka kā esmu, sveicinu blakussēdētāju, bet man pretī vai nu kluss rūciens, vai neizpratne – kas tad tas?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Valentina Kalinina > Sskaisle 16.12.2020. 01.07

  Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 15.12.2020. 08.31

  Man bieži radio skan radio fonā – kad dzirdu un it kā nedzirdu.
  Lūk, sarunā par visu un neko piefiksēju vārdus, ka Seržants Lapiņš ir labākā jauno laiku latviešu filma. Nobrīnījos – jo man tā filma bija 100% vilšanās.
  Nolēmu skatīties vēlreiz. Vērot uzmanīgi – skatos un nokaitinos līdz baltkvēlei – parastais latviešu kino ar teatrāliem neīstiem dialogiem, teatrālu aktierspēli , sižetu nekādu. Tā arī nesaprotu – kas ir filmas vērtība.

  Okupācijas laikā tv uzstājās Mihails Savisko, Vents Kainaizis – stāstīja, mācīja, skaidroja. Tagad neko – tik vien ir kā ziņas, ka latviešu filmas guvušas atzonobu Ēģiptē vai Vācijā.

  Kultūra ir vien čekistu – oligarhu varas kalpone. Tai dita iespēja pašapkalpoties, jo tās uzdevums pat nav debilizēt tautu. Bez kultūras tā pati debilizējas.

  To Keiša darbošanos kopā ar Skutuli es arī movērtēt nespēju. Lielā Kristapa ceremoniju jociņi manā vērtējumā bija vienkārši stulbi. Tā reize, kad priecājos, ka neesmu aktrise un man nav jādzen muļķis

  0
  0
  Atbildēt

  0

traductrice 12.12.2020. 11.45

Visiem māksliniekiem – šogad nepiepildītās ilgas lai dubultā piepildās nākamgad! No visas sirds gaidu atkalsatikšanos dzīvajā uz TEĀTRA skatuves!

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.12.2020. 16.47

lūk, mans Rainis par dzjeniekiem teica tādus – apmēram tādus vārdus – ka tauta tik gaidot , kā šo uz restītēm cepināšot u n kā tad šis visas tās rīmes izbrēkšot …

Vai vērtēšana ir tas pats , kas tiesāšana ?

Vai tas, ka manā vērtējumā Ziedonis varbūt arī ir pielīdzināms Konfūcijam , kā tikko apgalvo U.Pīlēns, bet nevar noeligt Ziedoņa kolaboracionismu un liekulību. Vai tas, ka es tā rakstu ir tiesāšana vai vērtēšana ? Ja ne liekulība, varbūt čekas upuri – mūsu radošā inteliģence būtu palikuši tīri un neuzvarēti – nevis padevušies un vainīgi un atbildīgi par to postu, kurā esam kā tauta – kā valsts –

Vispirms iznīcināja vācbaltu kopienu , tad ebreju kopienu, tagad pienākusi kārta latviešiem? Cik mūsu ir palicis – kura valoda Rīgā skan biežāk, latviešu vai krievu?

Baigi nopietnie un dziļie jautājumi –

+2
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 11.12.2020. 16.49

  vai komunikācijas neesamībā starp varu un tautu pirmie vainīgie ir slinkie pārbarotie radošie?

  kā nākas , ka neviens neprotestē , ka ltv1 likvidēja 100 gr diskusiju raidījumus un tā vietā ieviesa kultūrdevu , kur galvenais kritērijs, lai vadītājiem gluda āda un gludas smadzenes?

  Ai nu labi – ko tur daudz – kā ir tā jādzivo

  +3
  0
  Atbildēt

  0

jurists 10.12.2020. 19.38

Viens no mūsdienu izcilăkajiem Māksliniekiem. Dieva dots talants un strādīgums. Gaidisim, kad viņu atkal redzesim uz skatuves!

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.12.2020. 09.46

Beidzot izcili skaists virsraksts – kā pavlova kūka – ideāli – tā turpināt!

0
0
Atbildēt

1

  mumss > Sskaisle 11.12.2020. 20.23

  Tā nav pavlova kūka, bet gan balerīnas Annas Pavlovas (pirmā Mirstošā gulbja) kūka…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > mumss 12.12.2020. 18.19

  Lai paliek pavlovs, jūs pavlova, mani
  pavlovs aizkustina – tik maigs, tik uzticams…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: