Sadod «pa nagiem» 4

Komentāri (4)

Sskaisle 15.12.2020. 08.05

Ļoti gribu oponēt Reinim Āboltiņam.

Lsm.lv var atrast to raidījumu – Kā dzīvot labāk, kurā bija tieši par šo tēmu – kā latvietim parastajam būt gudram un orientēties kādu tarifu izvēlēties , no kura piegādātāja pirkt, lai nepārmaksātu.

Iesaku to raidījumu noklausīties. Nu nav tā, ka nevajag slinkot, tad nepārmaksāsi.

Latvijas valsts turpina gādāt , lai bandītu tiesības tiktu nodrošinātas, bet patērētāju – ierobežotas.
Pati aptaujāju gan radus, gan kolēģus. Pat 2 radu ģimenes, kur vīri ir elektriķi izmanto tikai universālo tarifu. Noteikumi tā sastādīti, ka jābūt ekspertam, tātad gudrākam par mazpilsētas elektriķi, lai izsekotu elektrības tirgū notiekošam.

Man ir vēl visi e – pasti, kā Elektrum mani apkrāpa. Piespieda samaksāt par nepatērēto.

Kad klausos kā LIAA prasa zaļo koridoru Austrumu – droši var teikt – kremļa investoriem, kā vietējie taisa pašnāvības, jo valsts viņus iznīcina, tad , protams, gribas ķerru ar ķieģeļiem, lai.katram nelietim ko ģīmī iegrūst tiek.

Nav Latvijas valsts cilvēkiem labvēlīga. Tikai korumpantiem un viņu apkalpotājiem.

0
0
Atbildēt

1

  Valentina Kalinina > Sskaisle 16.12.2020. 01.08

  Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 12.12.2020. 17.07

Vainīgie nav tālu jāmeklē, tie sūdi visi peld pa virsu. Ir konkrēti organismi, kuri čekas un citu noziedznieku firmām notirgoja OIK atļaujas. Tas ir čekistu publiski piesmietais kroplis, Savicka apteksne Dombrovskis, tie ir viņa valdības ministri: Kampars, Pavļuts un Ašerādens un ministrijas valsts sekretārs, Pūce. Jau pirmā nopratināšanas pusstundā tie mīkstie izdzimteņi sāktu vaļsirdīgi stāstīt par noziedzniekiem, kas tos pirkuši un sakompromitējuši.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.12.2020. 07.18

Es šai ziņā esmu padevusies. Maksāju 2x dārgāk kā pirms oik un tā maksas pieslēguma ieviešanas.
Elekttum mani piekrāpa. Pateica, piedodiet un piespieda maksāt 50 eur – par plānoto, bet nepatērēto enerģiju.

Valsts bandītisms. Viens no skaidrojumiem kāpēc es politiķus uzskatu par neliešiem. Jo šī cilvēku apzagšanas sistēma notiek ar politiķu lēmumiem. Nezinu – kas un cik par šīs sistēmas uzturēšanu partijām maksā. Valstī tādas lietas nevar pierādīt – zinam, ka noziegumi notiek, pierādīt nevaram.

Lūk, patiesais drauds valsts drošībai . Politiķi to nesaprot?! Un kā vēl saprot. Tāpēc jauna shēma – maksās no valsts budžeta , bet ērto sistēmu neatcels.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: