Process vēl būs ilgs 5

Komentāri (5)

Atis Priedītis 08.12.2020. 06.36

Lielajiem masu medijiem būtu jābūt savstarpēji konkurējošiem un aktīvi jāpublicē arī alternatīvi viedokļi. Šobrīd ir sajūta, ka visi lielie masu medija klausa tikai “vienam onkulim”. Ir protams, dažas atšķirīgas publikācijas, bet kopumā par kaut kādu konkurējošu publicitāti runāt nevar. Izskatās, ka visi paklausīgi izpilda no augšas vai kāda bagāta sponsora pavēles – “par to drīkst, bet par to nedrīkst”. Līdz ar to tiek apieti arī ļoti sensacionāli notikumi un materiāli. Jo par to – nedrīkst. Un šāda informācija cirkulē tikai sociālajos portālos un masu mediju komentāru sadaļā. Es patreiz esmu “uzlaidis gaisā” Latvijā pilnībā noklusētu tematu – “Zersetzung”. Pirmavots šai informācijai ir atrodams Googlē. Ierakstiet meklētājā šo vārdu “Zersetzung”. Un Jūs paši visu sapratīsiet.

0
-1
Atbildēt

0

QAnon 07.12.2020. 12.45

Ne tikai Par(OIK), kā atklāja Mičerevskis, bet arī Vienotība caur biedru naudām iepludina kasē krimināla un ienaidnieka specdienestu skaidro naudu:
Atlaists ministrijas padomnieks ar parādiem un nestrādājošu uzņēmumu atrod 2000 eiro biedra naudai „Vienotībā” https://www.pietiek.com/raksti/atlaists_ministrijas_padomnieks_ar_paradiem_un_nestradajosu_uznemumu_atrod_2000_eiro_biedra_naudai_vienotiba

0
0
Atbildēt

0

QAnon 07.12.2020. 12.40

Dalība LC, Sorosa fondā un Par(OIK) ir pietiekams iemesls nonākšanai atjaunotās Latvijas Politiskās policijas klientu lokā, bet, pilnīgi iespējams arī Temīdas tērauda zobos.
Ir kategoriski nepieļaujams, ka politiķiem ir dubultpilsonība un tēraudas, freibergas, kariņi, kalniņi un citi mūdži, pēc tam, kad izpostījuši valsti, var atstāt šo bēdu ieleju nīstiem latviešiem un protams, arī viņu ievazātiem krieviem.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 04.12.2020. 10.57

jā …. prasta jau bezgala ,bet nu gudra sieva esmu. Rakstīju taču, ka šī saeima ir vai nu kremļa aģenti, vai vienkārši nelieši. Izskatās, ka attiecībā uz likumu par sabiedriskajiem medijiem abi vērtējumi saiet kopā – prasti nelietīgi kremļa aģenti.

Tātad nākotnē nabaga nabaga latviešu tautu ar saviem nodokļiem ne tikai uzturēs daudzās partijas, bet arī viņu smadzēnu skalošanas instrumentu sabiedriskos medijus

Padomes sastāvs – prezidents levits izvēlēsies sorosistu – ģimeņu un dzimtes jēdziena iznīcinātāju, tādu, kas latviešos sitīs iekšā , cik mēs esam homofobi un ksenofobi un protams, rasisti . Saeima meklēs un gan jau ātri atradīs kādu, kurš ir jau notiesāts vai tikai apsūdzēts visādos kriminālos pārkāpumos, saprotama lieta- neaizstājams un neaizvietojams , bet nu galvenais, lai spēj likumu varu padarīt par izsmieklu – tādu ir pilna saeima , nu MK problēma nav – ja petraviča auļos spēj drāzties trīs zirgu mugurā un nenkrist, tad kaut kādā mediju padomē – nu vispār smieklīgs nieks . Nu un tad , kad ir šie politiskie smagsvari, tad kas pārstāvēs nvo jau ir absolūti vienalga – punts vai lācis – absolūti vienalga.

Nu jā – bravo – un levits brēc kā jērs aiz upes – lai ANO uzsākot cīņu pret nepatiesu ziņu izplatību – nu bļedj – tas ir baigi maigi teikts, baigi

rīta panorāmā – papildus , lai katru rītu skanētu pūtēju orķestru uzvaras marši
nav ko tautu mocīt ar negatīvām runām

starp citu, ja kāds nezin – šī saldā daiļmēlīte tēraudes kumndze arī ir sorosa vērtību pārstāvētāja , neko daudz par sorosa fondu nezinam,bet nu lasam uzmanīgi šo interviju vēlreiz – labdari tautai ir jāzin

a kā ar žurnālsitiem – čekisti tiem aiz muguras ar pistolēm stāvēs , jeb tomēr tik traki nebūs – pietiks ar badošanās diētu vai taukainu burkānu? par to likuma slepenajā pielikumā?

starp citu – domāju, ka ST tieši šī likuma dēļ savu skandalozo lēmumu pasludināja – lai tauta šūmējās par citām bēdām – šīs lai nemanītas palsīd garām

godīgi sakot – vārdu aptrūkstas … žults arī … cerību arī

0
0
Atbildēt

0

vvilums 03.12.2020. 10.29

Kamēr nebūs analītiski, demokrātiski, sabiedrībai uzticami mediji, “viens ritenis ir ieķīlējies mašīnai” un tā nav braukšana, bet socialie sakari, ko propagandisti profesionāli izmanto sabiedrības “smadzeņu skalošanai”, “ritenim ir kā ieķīlējuši bremžu kluči”

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: