Kariņš pret valdību 6

Komentāri (6)

Finegans 13.12.2020. 21.26

Vinķele ar Šuplinsku turpina spēlēt “ārstus”, tā vietā lai aizsūtītu kādu uz Ķīnu pieredzes apmaiņā par tiem Kovid miljoniem.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2020. 09.42

kaut ka jau gauži smieklīga tā plauktu segšana un sarakstu veidošana.

Mammas dārzā šogad neražoja abas ziemas ābolu ābeles.. Rudens āboli sāka bojāties un bija jāsavāra zaptē jau oktobrī.
Tagad – kā eju uz tirgu – ap.mēram reizi vienā divās nedēļās, ta arvien izmisīgāk jāmeklē, kur nopirkt vietējos ābolus. Ieodmājieties – viss tirgus laukums pilns ar visādiem pasaules brīnumiem, bet no vietējā – 0 vai 0,5.
Tāpat – skolas pakas – skatos – visur poļu piens – bet mūsu? Neder?

Visi Kariņa opozicionāri brēc kā kastrāti pirms konkursa operā – ka tā vajag un šitā vajag, bet Kariņa vietā i tik daudz neizdarītu.

Nu skumji – bezcerīgi. Nesen lasīju atkal jau agrāk izskanējušo sazvērestības teoriju par Juri Podnieku – viņu esot nogalinājuši čekisti, lai slēptu pēdas savas varas saglabāšanai. Vispār – pieļauju, ka jā, kaut gan čekistiem bija un ir tik daudz kaščeja oliņu mūsu sabiedrībā, ka diez vai ir vajadzība slepkavot. Un ja slepkavo, tad ne jau cēlās patiesības vārdā.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 07.12.2020. 09.50

  par uzņēmējiem. Nesen biju aizbraukusi līdzi savam draugam un satikām vienu uzņēmēju – laikam jau miljonārs. Un lūk, cita starpā es pažēlojoš par tiem āboliem, nu tā – kaut kā pilnīgi automātiski, jo velāk āgenskalna par 2x augstāku cenu tos ābolus nopirku.
  bet nu tas uzņēmējs man uzbrēca, ka nevajag sildīt pakaļu dīvānā, bet piecelties, iestādīt ābeli, uzclet pagrabu un tad ģimenei nekad ābolu netrūks. Es gan paziņoju, ka man tas nav ekonomiski izdevīgi, tad jau vispār jākļūst par naturālās saimmniecības īpašnieci un visas problēmas atrisinātas . Bet – ne par to, bet par to, ka tas uzņēmējs izgāza savas dusmas sakot, ka visas valdības visos laikos ir vienādas – vai komunisti vai ulmaņpaps vai šodienas valdība – – paņemt nost tiem, kas kaut ko reāla ir izdarījuši un ieguvuši

  Nu es gribēju atkal runāt pretī, bet draugs tā uzmina uz kājas, ka paklusēju – bet jā = nu sūdīgi vispār visiem izņemot varas eliti – tie tik ar urrā patriotismu bruģē ceļu Satversmes atcelšanai , lai geji pa galdu, bbet paši pa Briseli varētu dejot. Svingot. Tas orģijas deputātiem un ierēdņiem Briselē tiekot rīkotas regulāri

  Nu tādi esam – vārdos aizrunājamies tālāk un augstāk par Pietuk Krustiņu – darbos – ekonomikas ministrija vairāk nespēj kā vien sarakstiņus ar precēm uztaisīt

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 05.12.2020. 08.03

Bezjēdzīgs murgojums

0
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 03.12.2020. 22.32

Tāda sajūta, ka te vadošais ir spēks, kas grib visus mūs pēc iespējas ātrāk iznīcināt. Vai šoreiz esam ievēlējuši absolūtus kretīnus – nemākuļus? Tauta, attopies!

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Zinta Arista Zemzare 07.12.2020. 09.51

  ha ha hā – kad tad tie mākošie pie varas ir bijuši? Visa māka rebes taisīt, lai par zagšanu cietumā neliek.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: