Cilvēks bez dokumentiem 15

Komentāri (15)

mooi 12.11.2020. 22.45

Ja viņš ir precējies ar Latvijas pilsoni, tad nav problēmu dabūt uzturēšanās atļauju kā ģimenes apvienošanās. Piedodiet, bet nevaru rakstu izlasīt. Mani iepriekšējie komentāri ir par nelegālo migrāciju vispār.

+3
0
Atbildēt

1

  Egils Grasmanis > mooi 12.11.2020. 22.49

  Jūs vispirms varbūt rakstu iazlasat, godātais Mooi

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  mooi > Egils Grasmanis 12.11.2020. 23.02

  Diemžēl raksts man nav pieejams.

  0
  0
  Atbildēt

  0

mooi 12.11.2020. 16.58

Un vēl. Šie migrantu advokāti pielīdzināmi cilvēku trafficers, jo tā ir nauda, milzu nauda, ko pelna šie nelietīgie advokāti. Viņi to dara tikai un vienīgi naudas dēļ, ne jau cilvēktiesību dēļ. Viņiem nospļauties, ka viņi pazemo un iznīcina valsti, kurā dzīvo. Sekmē kriminalitāti un nedrošību valstī. Viņus interesē tikai nauda.

+3
-3
Atbildēt

1

  Egils Grasmanis > mooi 12.11.2020. 22.37

  Sveiki, Mooi!
  Mani sauc Egils un jūs mani aizvainojāt.
  Sagaidu publisku atvainošanos.

  +1
  -2
  Atbildēt

  2

  mooi > Egils Grasmanis 12.11.2020. 23.01

  ja valsts Imigrācijas dienesti ir lēmuši par nelegālo migrantu deportēšanu atpakaļ uz savām valstīm, jo viņi neatbilst bēgļu statusam, tad šie advokāti burtiski skrien un bloķē vinu izsūtīšanu. Tad kā jūs šādu darbību nosauksiet? Vai arī teiksiet, ka Imigrācijas dienesti ir meļi un strādā negodīgi, jo redz viņiem ir jātic jebkuram no pirksta izzīstam stāstam, ko stāsta šie “nabadziņi”, kuri lielākā daļa ir pazaudējuši pases.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Egils Grasmanis 13.11.2020. 11.22

  tas bija ap 2015.gadu, kad pirmoreiz publiski redzēju tādu Egīlu Gramsani – kurš skaļi brēca, kā zemiskajiem latviesiem jāmainās, kā jāatverās bēgļu plūsmai un tie jāuzņem un jāglābj

  Toreiz arī žurnāls IR publiceja rakstus, kuros stāstīja, kā IZM nodrošina ikdienas transportu krievu valodas skolotājām – jaunā AUDI uz bēgļu centru, lai mācītu la valodu.

  Vienlaicīgi – medijos bija ziņas – tagad tādas vienkārši nepublicē – bet toreiz vēl publicēja – kā nr.1.- piemērs, bērnu namā pazudis audzēknis, kuru pec 3 dienām atrod mirušu bērnu namam blakus esošajā jaunceltnē, kur tas nomiris no pārdzeršanās,
  nr. 2 – kā policija naktī uz ielas aptru 5 gadīgu meiteni, kura rokās nes savu brāli – zīdaini, meitene meklē mammu, kurai izrādās ir darbs nakts maiņā,
  nr.3 – kā policija pēc izsaukuma nonāk dzīvoklī kur uz grīdas starp sūdiem un alkohola tukšām pudelēm spēlējas bērns

  Tas kontrasts – kā latvietis var steigties glābt bēgļus, kuri patiesībā ne visi bija bēgļi bet daudzi bija un ir pašlabuma meklētāji un ignorēt tos, kam patiesībā vajag palīdzību – tas mani toreiz traumēja, un vēl tagad traumē.

  Saprotu – gluži kā okupācijas laikā – ta tāda konjunktūra – tad glāba Vjetnamas un Kubas bērnus , kāmēr mūsējie pārtika no ķieģelīšmaizes labākajā gadījumā – tagad lūk, tādiem ” glābējiem” – ir uz ko pacelties….jāglābs “Sīrijas” bēgļi .

  Un tieši tā kategoriskā Egīla Grasmaņa attieks=me – ka lūk, tie, kuri ir pret bēgļu uzņemšanu ir nelieši – tieši tā bija ta traumējošā.
  Jo arī šobrīd mana nostāja nav mainījusies- lai glābtu nelaimē esošu, to nedrīkst darīt uz cita, vēl mazāk aizsargāta un pasargāta rēķina. Tas nav humāni, nu nav!

  Savas attiecības ar mooi pats kārtojiet, bet man ir svarīgi patiekt, ka ne tikai jūs jūtieties aizvainots, bet arī es jūtos aizvainota jūsu un jums līdzīgo dēļ . Pasaule gan ir apaļa, bet patiesība nē – ir desmitiem , ja ne simtiem tūkstošu Latvijas cilvēku, kurus aizvaino jūsu rīcība –

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  mooi > Sskaisle 13.11.2020. 17.40

  Pilnibā Jums piekrītu. Kas ir interesanti, ka šādiem cilvēktiesību advokātiem neinteresē savas valsts iedzīvotāju cilvēktiesības. Kad palasu ārzemju presi, ko dara šie advokāti, tad paliek baisi.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

mooi 12.11.2020. 16.48

Laurazan. Nedomāju tas, kas notiek Jūsu minētajās valstīs un daudzās citās Eiropas valstīs , ir pareizi. Migrantam ir vairāk tiesību un pretimnākšanas kā vietējam iedzīvotājam, kas uztur migrantu! Ar nodokļiem. Tas ir ļoti mepareizi. Nelegālajam migrantam, kas ierodas Eiropā, momentā atrodas bezmaksas cilvektiesību advokāts, kas uzstāj uz dažādām privlilēģijām, jā, privilēģijām, jo vietējam iedzīvptājam tādu nav! Nav bezmaksas mītnes, nav bezmaksas veselības aprūpes, nav bezmaksas ēdiena, bezmaksas elektrības mobilajam telefonam utt. Vienkārši nav! Migrantam, ka speciāli iznīcinājis savus dokumentus, lai varētu melot gan par izcelsmi, gan vecumu, gan notikumiem, ir! Viņš nelegāli ieradies valstī var tiesāt šo valsti, jo viņam ir tiesības un pienākas! Vai tas nav absurda teātris?! Domāju ar laiku šīs uzpūstās migrantu cilvēktiesības radīs Eiropā pārmaiņas un pie varas nāks nacionālās partijas, kas aizstāv;es savu valsti un savu tautu, pirmkārt.

+4
-2
Atbildēt

1

  QAnon > mooi 16.11.2020. 13.11

  Džihada pabalstu migrantam, kurš nevar apliecināt savu personību, līdz izraidīšanai ir jāsēž stingrā izolācijā. Ja intervents slēpj savu izcelsmi, kopā ar interventiem, kuri ir pārkāpuši ES valstu likumus, bez ierunām ir izsēdināms, kādas no karojošas Rietumāfrikas valsts krastā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Laurazan 12.11.2020. 11.34

Velu veiksmi! Belgija, Vacija, Niderlande sistemas tiesam darbojas, ka teikts raksta: ‘lielākā daļa Rietumeiropas valstu paredz iespēju pamazām legalizēties, iegūstot vispirms ierobežotu uzturēšanās atļauju, tad pastāvīgās uzturēšanās atļauju un beidzot arī naturalizēties’. Belgija daudzi begli iet uz tiesu – sudz Belgijas valsti tiesa par starptautisko patveruma noteikumu neieverosanu. Latvija jau ta trukst cilveku, es nesaprotu so situaciju – ka var but tik nesapratiga attieksme no ierednu un tiesnesu puses! Miljoniem kurdu dzivo visa pasaule, jo beg no rezimiem visas trijas valstis – Turcija, Irana un Sirija. Tramps izveda armiju no Sirijas, un tapec tur peksni palika drosi, ierednuprat?! Tiesam – velu veiksmi no sirds Karzanam klut par Latvijas pilsoni!

+3
-5
Atbildēt

1

  lindab456 > Laurazan 16.11.2020. 15.03

  “Latvijā jau trūkst cilvēku, es nesaprotu šo situāciju.”
  Tur jau slēpjas tās briesmas – runājam par cilvēku, darbaspēka trūkumu, bet Latvija ikdienas zaudē savus iedzīvotājus, caur negatīvu demogrāfijas bilanci un emigrāciju, miera apstākļos, savā valstī. Runājam par cilvēktiesībām, bet vai reāli kāds ir izsekojis soli pa solim ar kādām tiesiskuma problēmām saskaras ģimene ar bērniem, kas ir nostādīta fakta priekšā, beztiesiskā situācijā un cīnās par savām tiesībām būt. Valsts apmaksāta juridiska palīdzība ir pieejama tikai noteiktos gadījumos, tai skatā jautājumos, kas skar imigrāciju. Kas notiek ar ģimenēm un bērniem, kuru konti gadiem ir apcietināti un ne jau nodokļu, bet sodu dēļ, kas darbojas kā labi nostādīts mūžīgais dzinējs. Vai kāds ir uzdevis jautājumu, kas notiks ar pašnodarbinātiem t. sk. radošiem, kas nespēs pusgadu nodokļos samaksāt vairāk nekā nopelna.Vai kāds ir izsekojis, kā pazūd mājas, apdzīvotas vietas Latvijas laukos, kas notiek ar šiem cilvēkiem, kādas izvēles priekšā viņi ir nonākuši. Vai partijas, kas atbalsta lētu alkoholu un azartspēles ir morāli tiesiskas runāt par alkoholismu, vardarbību ģimenēs un to, ka labāk šādus bērnus ir adoptēt.
  Tur, kur saduras jautājumi par pamatnācijas pastāvēšanu un imigrāciju, ir daudz neatbildēta.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.11.2020. 07.43

Jā saprotu – un tomēr…
Jautājums tāds – kāpēc IR publicē rakstus – piemēram, pagājušajā nedēļā ar Sanitu Osipovu no ST – kurā sludina, cik tiesiski droši un labi dzīvojam, kamēr īstdnībā viss ir citādāk?

Iebraucējs šeit nav maksājis nodokļus, nestrādā, bet es – šeit esmu strādājusi kopš dzimšanas. Okupācijas laikā padvara izmantoja manu – bērna darbu. Daudzi meži, ko tagad notriec valsts varas elite ir arī manis stādīti. Man to nekas netiek.

Pēc darba grām. uzskaitītiem 30 darba gadiem – man ir 4 mēnešu bezdarbnieka pabalsts. Jo tie otri likumīgie 4 mēneši vairs iztiku nenodrošina. Jāsāk strādāt.

Kad mani burtiski terorizēja apsaimniekotājs- toreiz akcionārs bija šķēle, esot ar 2 skolas vecuma bērniem par tiesāšanos pat sapņot nevarēju. Man tādas tiesības nebija pieejamas dārgo advokātu
un augsto tiesas nodokļu dēļ.
Pagāja 3 gadi – ne prokuratūra, ne valsts policija neuzsāka māsīcas slepkavības izmeklēšanu un virzīšanu tiesāšanai. Nu jau es varēju atļauties vismaz 30 un 50 eiro maksāt par konsultāciju. Tomēr advokātu apmaksāt es nevarēju. Irsākuma cena 300 eur , varēju “pavilkt” – bet jau tālākie – 700 un 1000 eur nebija manas maksātspējas robežās.

Kāpēc par šo netaisnību neraksta mediji Latvijā? Ka nodokļu maksātājaiem nav pieejama tiesu sistēma, ka tā faktiski ir tikai bagāto un absolūti izmisušo privilēģija? Irākas kurdi ir labāki par mani tāpēc, ka Irākas kurdi?

Es šādus rakstus uztveru kā ” sveicienus” no padomju okupācijas laikiem – tad valsts politika bija līdzīga. Pasaulei demonstrēt brālību un solidaritāti, sniegt palīdzību uz pašu cilvēku nabadzības un beztiesiskuma rēķina.

Savu darbu esmu zaudējusi. Vēl vairāk -pati valsts manus klientus atdeva igauņiem un zviedriem. Iznīcināja veselu nozari. Darbu atrast būs ļoti grūti. Valstij vienalga mans liktenis – pie vārtiem milzu bari ar krievu un baltkrievu un arābu bēgļiem. Par to cilvēku labumu valstij lielāka rūpe kā par mani.

Tad kur ir elementāra taisnība?

+2
-2
Atbildēt

1

  Maija Sinka > Sskaisle 12.11.2020. 13.22

  Mantojums
  jā – šādi un līdzīgi likteņi ir arī vēl joprojām nu jau 30 gadu neatkarību atguvušā Latvijā. Par tādiem jau biežāk dzirdēts un rakstīts. – Tie pie mums joprojām ir smago 51 okupāciju gadu mantojums cilvēku individuālos mūžos. Kā jau min Sskaisle….. kā ” sveicienus” no padomju okupācijas laikiem – tad valsts politika bija līdzīga. Pasaulei demonstrēt brālību un solidaritāti, sniegt palīdzību uz pašu cilvēku nabadzības un beztiesiskuma rēķina….
  jā – LV birokrātijas aparātā dzīvo tālāk kremļa automātiskais antihumānisms un LV nespēja un bailes aparāta funkcionārēm spriest pēc būtības, ne izvēlēties formulējumus, kas it kā atvieto drošu savu spriedumu.
  Esam gan Eiropas Savienības valsts ar cilvēktiesību un demokrātijas vērtībām, bet praksē vēl daudzkārt cilvēki mūsu valstī Latvijā piedzīvo Sskaisles aprakstīto un Karzana un Vitas Anstrates piedzīvoto……
  Vakar svinējām mūsu bermontiešu uzvaru – brīvās Latvijas izšķirošās kaujas iznākumu brīvai Latvijai. – Kurdi, tā pat kā latvieši toreiz, arī cer savai nelaimīgai, trijās daļās sadalītai tautai gūt elementārās cilvēktiesības, kas viņiem liegtas. – Karzans, meklēdams glābiņu un patvērumu, nokļuvis brīvā Latvijā, kur jau ir visādi iekļāvies, grib strādāt un pierādījis labu gribu, labi tuvi cilvēki viņu gaida. Bet viņa cerība uz taisnīgu humānu birokrātu spriedumu atduras cietsirdīgā burtu kalpotāju līkločos.

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Maija Sinka 16.11.2020. 13.37

  Kurdi ir WWI netaisnīgā iznākuma un agresoru: ASV un Lielbritānijas, upuri. Ja demokrātu nelieša Vilsona vadītās ASV nebūtu iebrukušas Eiropā, pie viena ievazājot Spāņu gripu, angļi būtu bijuši spiesti meklēt saprašanos ar Vāciju, vācieši nebūtu noslēguši mieru ar Absolūto ļaunumu un šodien mēs dzīvoti nesalīdzināmi labākā, taisnīgākā, pārtikušākā, izglītotākā, veselīgākā un laimīgākā pasaulē, bez kariem un terora aktiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: