Veiksmīgi uzņēmēji. Nevis sliņķi 10

Komentāri (10)

Sskaisle 11.11.2020. 14.18

vakar noskatījos filmu influenceri – protams, var arī tā – tā izskaistināti – ka lūk, skauģu un sliņķu pilnajā Latvijā ir divi uzņēmīgi un darbīgi jaunieši – Rojs un Agnija, kuri dzīvo un pelna kā grib

Manuprāt, vajadzēja noteikti šo saldo propagandas stāstu kārtīgi atšķsaidīt, kaut vai ar vakardienas mediju ziņām – piemēram, 20% !!!! – Latvijas skolas vecuma bērnu nav viedierīces lai piedalītos mācībās attālināti Tas nozīmē – ka apmēŗam, vai vismaz 20% Latvijas jauniešiem mācības nenotiek.

Vai pārtikas pakas – vakardien rādīja un stāsrtīja, ka ne valsts, ne pašvaldības nespēj aizliegt šajās pakās likt var teikt nevis derīgas , bet pat nevēlamas, lai neteiktu kaitīgas pārtikas lietas. Kas vistiešām ietekmē atkal nabadzīgo sabiedrības daļu

Rojs ieminas par to, ka Latvija ir vishomofobiskākā ES valsts, bet saprotama lieta , ka dzīvojot bagātu un priviliģētu dzīvi pat nespēj iedomāties, kā tas ir dzīvot nevis atsevišķā namiņā un baudīt omas smūtijs , bet dzīvot 10 kv m un ēst tad, ja ir ko ēst un to , kas ir ko ēst. Tā ir smaga realitāte, no kuras novēršas visi politiķi un viņu zemiskie kalpi – sabiedriskie mediji

Latvietis nav tas, kas ies ielās un kliegs , nē – neticu, ka tāds 1905.gads var atkārtoties. Jo tas cīņas gars jau neradās tukšā vietā

Tagad gan ir tā, ka vietas paliek tukšas

Jā – jau paredzēju, ka tā būs un tā arī bija – filmā netika skarts nemaz tik nenormāli asais nodokļu jautājums. Kāpēc valsts nesēpj iekasēt nodokļus – taisnīgus !! no visiem, bet kāpēc apzināti ļauj izkrāpt nodokļus miljonīgos apmēros

Jā – skumji , ka tā – ļoti

0
0
Atbildēt

0

QAnon 09.11.2020. 11.59

Influencers (ne velti skan kā gripa) pamudina cilvēku atbrīvoties no savām dabiskām vēlmēm un pildīt varu sagrābušo izdzimteņu gribu.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 09.11.2020. 11.53

Veiksmīgs advokāts ir labi pazīstams, tieši vai pastarpināti, ar lietā iesaistītiem pērkamiem tiesnešiem un prokuroriem. Latvijā veiksmīgs uzņēmējs ir valsts pasūtījumu monopolists, kam kabatā ir krievmīlošas fekāliju stumdītājas – siles parķijas.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.11.2020. 09.38

pavasarī arita grīnberga uz monopolu uzaicināja evujohansoni , kura cita starpā novēlēja latviešiem būt iecietīgākiem un pretimnākošākiem pret krieviem – man šoks no tik kremliskas runas joprojām nav pārgājis – citādi kā kremļa čekistu laimi tādu evu es nevērtēju

lasu grāmatu – Esejas par varām Latvijā. Gatis Krūmiņš publicē tabulas – okupācijas laikā – cik latvieši tika iznīcināti – nošauti, nomocīti un cik krievi tika savesti. Man to lasot uznāca tāds emocionāls vājums – tāda bezcerības sajūta
Tagad iznāk daudz grāmatu par pagastu un pilsētu vēsturi – mani atkal ļoti tādas grāmatas aizkustina – tās rāda manu latviešu tautu pirms krievu okupācijas – nu piemēram – Salaspils novads toreiz un tagad

un tad uzrodas – nē – tiek audzēti un laisti darbā sabiedrības smadzeņu varošanai – ka maukas latvieši – redz – nemīl krievus

vakardien pa logu redzu pa sētu rāpo cilvēks – nu skaidrs , ka piedzēries – paiet nevar bet bļaut bļedj suki – var – neviens brālis krievs nepalīdzēja savam bļedj sukai – man latviešu nacistei un fašistei bija jāzvana un jālūdz palīdzība ātrajiem , lai viens okupnats savu pūsli neapsaldē un pēc tam jālasa, kādi fašistu cūkas esam

nu tas ir drausmīgi – tas ir čekistu triumfs un latviešu bojāejas kapu zvans

mediji – zvaniķi !

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.11.2020. 09.30

vēl – tikko tvnet lasu ar petraviču – tas ir nenormāli, kas notiek – viņa nav ministre – nu nav. Ticu, ka viņa ir jauks cilvēks , laba mamma un sieva, bet ministre viņa nav.

Un – lūk, kā es saprotu, kāpēc tādi gobzemji, tādi kaimiņi , tādas petravičas ir valdībā – izlasiet virsrakstu šim rakstam – influenceri nevis sliņķi, tas sabiedrībā uzturētais un kultivētais mīts – visi var visu. Ej tikai un dari.
Arī man ir ieteikts gan grāmatas rakstīt, gan par politiķi kļūt. Jo ko tad tu te visu laiku kritizē – ej izdari labāk.

Domāju, ka petraviča ir tādas idejas upure – viņa var. Nu bet vērtējiet paši – kas ir izdarīts labklājības jomā? – Vai tiešām Brukna, tagad situācija b/d , situācija veco ļaužu aprūpes namos nav pamats , lai ministre pateiktu – vismaz – nu ir problēmas, mēs risinām tā – un šitā – tā vietā – kritika ir nelabvēļu un konkurentu uzzbrukums.

Nesen viens pētnieks – laikam Hasans viņam uzvārds izteicās, ka esot vesela šlaka tādu, kuri tikai raksta kritiskus komentārus. Jautājums – kritiskiem komentāriem nav pamata? Kur ir pie varas esošo paškritika?

Lūk, vakardien ziņoja par Saulkrastiem – visi mediķi slimi ar covid, aprūpes namā slimi visi – vecie cilvēki – klienti, aprūpētāji un mediķi.

Vienlaicīgi – visi mediķi ziņo , ka pati veselības ministre akceptēja situāciju, ka mediķiem izsniedz dekoratīvas, nevis aizsargsejas maskas.

Nu kur veselais saprāts? Nu kur ? Tādu ministri cietumā – uz mūžu , bet nē – prēmijas un slavas dziesmas –

starp citu – neticu, ka kāds šai draudējis – tie draudi ir pī ār – galu galā – nauda mediķu maskām nav , bet melu ģenerēšanai nekad nav trūcis –

klasika, kad nacisti aizdedzināja reihstāgu un apšāva komunistus kā vainīgos nav atcelta

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.11.2020. 07.54

Jā bet ne par to runa. Par Trampu un mēteļiem, bet par vērtībām.
Padomājiet – kas tad arī reklāmās visu laiku skan – galvas asinsvadiem šitās tabletes, regulārai vedera izejai šitās, locītavām šitās.
Tad izdevniecības Zvaigzne cacām jauni grāmatu plaukti un jāsteidz nu iepirkt grāmatas, jo taču atlaides.

Pat koncerti un teātri – pavērtējiet – kā tiek reklamēti.

Viss saistīts ar miesu, ar prestižu sabiesrībā – bet ….kur tās garīgās kultūras vērtības?

Lūk, šai numurā IR reklamē Ķibilda Atslēgas.tv. Iedomājieties- valstij 100 gadi un vienīgo tv raidījumu par vēsturi veido nevēsturnieks un ar ideju vērtēt vēsturi citādi, kamēr – esam taču tā sabiedrība, kura nezin – kā tad ir īstenībā.
Tā bija Kolmanes kāda filma, kurā jauniešiem jautāja – kas bija leģionāri. Viens, otrs, trešais – nezināja. Vēl tagad nezin.
Un tad esam tik dumji truli, ka valdība – vara ar mums tā arī apietas – kā ar trulu aitu baru.

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 05.11.2020. 08.03

  Sekoju līdzi nodokļu reformai. Gribu saprast, bet neko !!! nesaprotu.
  Vieni apgalvo – piem. Jundze, ka radošie nodokļus maksā un vienmēr ir maksājuši, citi – piem. Hermanis ( mūziķis), ka nekas nav maksāts un ka jāsāk maksāt.
  Tad kur ir patiesība? Kāds sakars socdienestiem būs ar nodokļu iekasēšanu?

  Katrai ministrijai ir viena vai vairākas štata vietas komunikācijas darbam ar sabiedrību. Kāpēc tas nenotiek? Kāpēc visi ierēdņi ministrijās saņem neadekvāti augstas piemaksas un prēmijas, bet vienlaicīgi sabiedrību nenodrošina ar elementāru informāciju?

  Viņķele pat nez cik tūkstošus tur kādai influencerei – arī agnijai maksāja. Izmeklējumiem naudas nav, informēšanai naudas nav, bet influenceru pļāpām nauda ir.

  NBS un Aizsardzības ministrija nupat tā noslepenoti – ka tik tauta kaut ko par naudas šķērdēšanu neuzzin….

  Jā – domāju, ka problēma ir daudz daudz dxiļāka un plašāka, kā vienā filmā to var ietvert

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 05.11.2020. 08.09

  Starp citu – vajag palasīt ministriju mājas lapās tos cēlos vārdus par sabiedrības līdzdalību un tad mēģināt ministrijā kādu jautājumu noskaidrot.

  Un vēl starp citu. Ja žurnāliste reklamē grāmatu, kurā Aspazijas vērtība ir apsaldētas olnīcas – bet Muhinas – deguna problēmas, nerunājot nemaz ar Latvijas patriotu ielijšanu vienā kastē ar Latvijas zvērīgiem nīdējiem – tad skaidrs, ka ar tādu žurnālisti jābūt uzmanīgai.

  Viņai ir citāda un nav pārlieccība, ka uzticama= ticama izpratne par vērtībām pasaulē.

  Un TVNETĀ VVīķe Freiberfa reklamē sava latviskā dizaina rotu komplektu. Gan jau ka pirks cilvēki

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.11.2020. 07.45

Es vakar tā domāju – man skapī ir 6 !!!! starpsezonas mēteļi. 4 no tiem ir tādi klasiski , viens no tiem 4 būtu jau jāmet laukā – rokas nodilušas un morāli novecojis. Bet nevaru izmest. Jo visu laiku šī doma – jādzīvo ilgstspējīgi, jātaupa daba.
Es nezinu , kā es domātu un dzīvotu , ja pēkšņi vinnētu miljonus un nebūtu jātaupa.
Man šķiet man būtu šāda pretruna starp vēlmi būt labi pateizai un būt koši aktuālai.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.11.2020. 07.40

Filmu neesmu redzējusi, jānoskatās.
Bet par intervijā stāstīto.
Izskan doma – ar laiku dūņas nosēdīsies un paliks vērtīgais. Man uzreiz rodas jautājums – kas tieši? Kas influenceriem ir vērtīgais ? Veselība, pareizs uzturs, modīgas drēbes, gadžeti? Par filmas varoņiem ir dzirdēts, pat kaut ko esmu redzējusi, bet man tā bija un ja skatītos šorīt – visticamāk arī šorīt būtu tukša skaņa – viņu sludinātais.
Bet ir vēl sliktāk. Arī Panorāmu vairs neskatos, jo arī tā vairs nav pilnvērtīgas aktuālas informācijas avots. Nu nav.
Noklausījos Aktuālo interviju ar Sprūdu un Hiršu. ( Sprūds man ļoooti patīk🥰). Bet jāsaka, ka neko jaunu viņi nepateica, jo to visu jau es biju dzirdējusi tv3 ziņās un lasījusi.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: