Stūra mājai vēl ir, ko teikt

3

Komentāri (3)

lindab456 27.10.2020. 15.33

Kamēr pastāv iespēja idejām, kas pieļauj un akceptē, ka sabiedrību un valsti var vadīt balstoties uz bailēm un teroru, tikmēr Stūra mājas brīdinošā un skaidrojošā misija nav izsmelta, tāpat kā atgādinājums, kas notiek, kad sabiedrību pārņem dubulti standarti un morāle.
Pirms kādām dienām Valmierā izstaigāju atjaunoto memoriālu 2.PK kritušajiem karavīriem un civiliedzīvotājiem – mēs savas vēstures reālas liecības un liecinieku izliekam pārdošanā…
Pilnīgi noteikti Stūra mājas loma nav izsmelta tajā, ko mācītājs J. Cālītis nosauc par identitātes atgūšanu (intervija Delfos).

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > lindab456 28.10.2020. 01.50

  Tepat vien esam, biedējoši tuvu.
  “Sodu sistēma ārpus krimināllikuma, “začistka””, par to runā spēcīga personība un mākslinieks – par to, kas notiks ar kultūru, radošajiem cilvēkiem, Latviju kopumā, pie šādas nodokļu politikas.
  “Kamēr Šveicē spriež par “helioptera naudu”,.. – mūsējie vadītāji domā, kā nomušīt tos, kuri vēl kustas. Zini, tas izskatās pēc fašisma – tā filozofiskajā nozīmē, kur tas katru reizi atgriežas ar jaunu seju.” (Intevija. Gļebs Pantļejevs: Valdība uzvedas kā koloniālā administrācija.” E.Veidemane, nra.lv,27.10.20.)

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 26.10.2020. 10.55

Daudzas okupācijas laika vajāšanas bija pretlikumīgas. Nekur likumdošanā nebija paredzēta iespēja pakļaut cilvēku psiholoģiskajam teroram. Un tomēr tas tika ļoti aktīvi darīts. Paši čekisti anonīmos komentāros šo faktu atzīst gan ar piebildi – ja vajātais cilvēks vajāšanu rezultātā ir izdarījis pašnāvību, tad vainīgie čekisti tomēr tikuši sodīti. Jo mērķis esot bijis cilvēku salauzt nevis iznīcināt.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam