Cīnīsies tālāk 7

Komentāri (7)

murrey 28.10.2020. 22.04

(bojāgājušā glābēja dzīvesbiedre nesaņēma kompensāciju, jo nebija oficiāli laulāta — red.).
Paši vainīgi, ka nesalaulājās.

0
0
Atbildēt

0

murrey 28.10.2020. 22.04

[(bojāgājušā glābēja dzīvesbiedre nesaņēma kompensāciju, jo nebija oficiāli laulāta — red.).]
Paši vainīgi, ka nesalaulājās…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.10.2020. 14.11

es šorīt sēdēju poliklīnikā un dizrdēju kaut kādu reklāmu – saklausīju tikai to daļu , kurā braša balss sludina – tu esi citāds un tā ir tava vērtība

un tas mani tā saniknoja, ka varētu kādam ar krēslu mest – elle un indija – kas mēs par sabiedrību ja vērtība ir citādais – nu es esmu parastāka par visparāstāko sava dzimuma, savas tautības, sava vecuma, sava izskata un orientācijas un izglītības cilvēks – apģērbusies pelēkmelnās drēbēs – nu kas tad es esmu – tāpēc, ka tāda kā daudzi citi – tāpēc es esmu nekas? Tukšums?! Niecība ?

Ja es paziņotu – ak – es tomēr laikam nezinu kas seksuāle,vai nezinu – man zirgi dikti patīk – zooseksuāle – tad es būtu uzreiz vērtība?

nenormāla sabiedrība, nenormāla – man cits nav ko teikt – nenormāla!

0
0
Atbildēt

0

emils_sietins74 26.10.2020. 10.39

Liels paldies IR par rakstu. Ir ļoti patīkami redzēt, ka Latvijas sabiedrība, LGBT tiesību ziņā patiešām “izaug” un ar katru gadu kļūst aizvien saprotošāka. Rakstā bija pieminēts kā Latvijas sabiedrība ir mainījusi attieksmi par LGBT praidiem. Es domāju, tāpat šīs pozitīvas pārmaiņas ir redzamas cilvēku attieksmē internetā – joprojām ir negatīvi komentāri, bet ar vien vairāk sāk parādīties pozitīvi, saprotoši cilvēki, kuri atbalsta LGBT kopienu Latvijā.

Dzīvesbiedru likumu ir jāsakārto pēc iespējas ātrāk – it sevišķi šajā pandēmijas laikā, kad mēs ik viens esam neaizsargāti.

Es esmu gejs un es vēlos dzīvot Latvijā. Nelaulātu pāru juridiska atzīšana padarītu manu dzīvi Latvijā daudz vieglāku.

Novēlu veiksmi un izturību Kasparam un visai Dzīvesbiedru komandai!

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > emils_sietins74 26.10.2020. 14.12

  kāpēc tev jāuzsver, ka esi gej? tā kāda pievienotā vērtība?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Mantrausis 25.10.2020. 12.06

Izskatās, jautājumam ir virkne “zemūdens akmeņu”, kurus ignorē. Viens, iniciatīvai nav pareizie sabiedrotie, jo AParPro ir intelektuāli un stratēģiski vājš grupējums. Tas nekas, ka dzīvesbiedru jautājums viņiem programmā. Otrs, nojaušams, ka no referenduma iniciatori baidās, citādi tas 10+ gados taptu. Trešais, no Kaspara domubiedres izskanēja ļoti interesanta doma: “Pret” ir tie, uz ko likums neattiektos. Būtu ļoti interesanti, ja šādu principu lietotu arī citur… 🙂 Sabiedrotos meklētu pretinieku vidū un soli pa solim. Patlaban vajadzīga lieta, diemžēl, tiek virzīta AParPro buldozera stilā, kas, piemēram, neitrālajai vai svārstīgajai pilsoņu daļai var nepatikt. “Par katru cenu” princips nez vai ļoti saskan ar demokrātiju, īpaši, ja to izmanto plakātstila politgrupējums.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 22.10.2020. 07.23

Manuprāt, ka galvenā problēma ir tā, ka mēs sabiedrība dzīvojam tādā beztiesiskumā, kā bija padomju bokupācijas laikā, bet homoseksuāļi grib, lai viņiem tiesības piešķir kā 21.gs. demokrātijas sabiedrībām.

Vēl – manuprāt, ka varas elitei Latvijā ir izdevīgi uzturēt šo mītu par sliktajiem gejiem tādā pat mērā kā mītu par sliktajiem krieviem vai krievu politiķiem, par sliktajiem latviešiem.

Nesen man stāstīja, ka LKA teātrī esot izrāde par latviešiem – ksenofobiem. Kurā tiekot stāstīts, ka latviešu ikdiena esot lamāt čigānus un ebrejus, bet nu jo īpaši čigānus. Es visu mūžu esmu dzīvojusi līdzās čigāniem – pat pēdējais muļķis neko tādu nav atļāvies , kā lamāt čigānus tāpēc, ka tas ir čigāns. Bet redz – Rīgā izrādās redz un saprot ” labāk”. Pat teātri taisa…Man tas šķiet tik pazemojoši netaisnīgi – kad ir spēki, kuri pūš liesmas oglītē.
Starp citu – čigāni tāpat kā latvieši no valsts masveidā ir aizbraukuši – uzrakstiet par to. Stāstiet patiesību, nevis štukojiet , kā varētu būt

Es nevienu lgtb akciju neesmu atbalstījusi un neatbalstīšu , kamēr valsts bāra bērnus tirgos uz ārzemēm. Kaut kāds tāds dulls princips manī ir un viss –
Cepti gaiļi nedzied – par to visiem vajadzētu vienoties neatkarīgi no atšķirīgā

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam