Nevienlīdzība var nogremdēt 4

Komentāri (4)

WunderGe 12.10.2020. 12.43

Pētniece būtu superpateicīgs intervijas objekts Mēlnesības Skolas (Krievijas TV; Tolstaja/Smirnova) stilā, kur intervijas otrā daļā sāk ķidāt visus no gaisa grābtos, neargumentētos, feikos apgalvojumus.

Nezinu nevienu cilvēku, kas post-Parex krīzi, Latviju, ekonomiku, darba ideju saprastu, atcerētos šādi – “jāstrādā nav, jo “valsts” visiem var maksāt pasakainus pabalstus” … ja nu vienīgi kkur Progresīvo murgoloģijā.

0
0
Atbildēt

1

  dace_e84 > WunderGe 14.10.2020. 08.38

  Atšķirībā no raksta, jūsu komentārs bija man pilnīgi nesaprotams

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.10.2020. 11.05

Es domāju, ka mēs jau robežu esam pārkāpuši – esam nogriumuši – un viss, kas notiek – ir tikai vilnīši – atvilnīši

Pirmais tomēr ir tas, ka sabiedrībai vairs nav pieejama informācija.
Vakardien biju LNVM muzeja simtgades izstādi. Man tā šķita ļoti vāja, bāla priekš valsts muzeja, bet – ne par to ir runa. Cita starpā tur ir eksponāts kā kalendārs , kurā rāda 2018.,g. Atmodas notikumu atceres pasākumus.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 09.10.2020. 11.16

  Un visā savā godībā sēž Inkens EDVINS. Kad Latvijā esošie privātie mediji ziņoja, ka viņš tiek turēts aizdomās par 50 milj eiro nodokļu nenomaksāšanu – sabiedriskie mediji klusēja. Maksimums , ja rīta ziņās vienā teikumā pateica.
  Tā arī mēs nezinam – kā tad ir ar tiem nenomaksātiem 50 milj – tagad ir nav nomaksāti., bija nebija Atmodas “varonis” iesaistīts pārkāpumā.

  Bet lūk, kad runa ir par – laikam 7 000 eur – it kā izkrāptiem – tad skan zvani visā valstī – nu skaidra lieta – ko drīkst Jupiters inkens to nedrīkst vērsis – Adamovics – nu nē

  A viena cita ierēdne – arī no KNAB pa degunu dabūja – mašīnu tur savā sētā – valsts mašīnu

  oj – Petraviča kā jāj uz diviem zirgiem tā jāj – LM – cik tur ierēdņiem piemaksas izmaksātas? Cik miljonos? Un cik miljoni pieprasīti jauniem pabalstu projektiem?

  Jā – tādi esam – čekistu rūdījums uz mūžu

  kāpēc mūsu bezcerībai vēl tos bēgļus kārt virsū – to es atsakos saprast –
  kas viņu mājās kārtību ievedīs, ja šie visas pūles veltīs mūsu islamizēšanai? un ja es nesaņemu medicīnas pakalpojumus – kāpēc tos saņem tie, kuri par to nav maksājuši?
  Kāpēc valsts mani pataisa par nevērtīgu sūdu pretī bēgļiem vai vienalga – upuriem ?

  covid laikā – cik cilvēku aizgāja mūžībā nesaņemot mediķu pakalpojumus – ne no covida – man zināmi 3 cilvēki – te klāt neskaitu skolasbiedreni , par kuru bija zināms, ka viņai ir onkoloģija , it kā izoperēja, bet kā pēc tam bija – īsti nezinu

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam