Skarbi 10

Komentāri (10)

Sskaisle 11.10.2020. 06.27

Par 101% piekrītu Kreituses teiktajam, ka jaunā Rīgas valdība ir tā pati saskaņa. Kulītes nomainīja, bet vēži tie paši.

Domāju, ka tos homoseksuāļu ģimeņu likumus nepieņem un nepieņem tikai un vienīgi tāpēc, lai beztiesiskumā un bezcerībā iedzītās sabiedrības dusmas novirzītu uz gejiem. Sak – nebūs geju, dzims mums bērni, būs nauda, būs darbs, redz – tik tie geji nelieši….

Kā rīdziniece varu apgalvot, ka Pūces no VARAM ieceltie puiši Rīgā nesakārtoja neko , bet naudu iztērēja vēl vairāk kā kremļa draugi saskaņa

Nu tad jau neko – ja kremļa draugi, tad kremļa draugi –

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 12.10.2020. 02.37

  Kreituse vienmēr ”pareizi” runā, vienmēr ”pareizās” partijās stājās…. Kā balsojam-tā dzīvojam. Saskaņai tomēr nav vairākums, ja arī Jūs un Ilga Gore Grava Kreituse tā apgalvo.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 12.10.2020. 20.43

  Nu ko nu dauzieties Vītola kungs.
  Vai tad tā nav? Nu paskatieties par to pašu RSatiksmi – ko Pūces VARAM salika amatos – ar kādādām naudām mētājās jaunajā valdē, kādus lēmumus pieņēma un kādus nekādus darbus vai projektus neizdarīja. Atnāca – skaļi nošausminājās par Ušakovu, izdarīja to pašu un vēl vairāk kā Ušakovs. Tagad šie gaida vēlēšanas , jo nu ir cerība ja ne uz Briseli, tad vismaz uz saeimu tikt – par savējiem tikuši

  Ja staķa dome skaļi sludinās naudas šķērdēšanu – tas būs pareizāk?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 12.10.2020. 20.49

  Tikko staķ8s paziņ9ja, ka Rīga būšot pirmā klimatneitrālā Baltija

  Muldoņa!!!!
  Pietiktu, ja sakārtotu, ka Daugavā un jūrā nav jālej kanalizācija, ka novērstu gaisa piesārņojumu, kuru izrādās nevar nemaz kontrolēt, jo ir aizpagājušā gadsimta aparatūra.

  Nu un tad tā koku izciršana!! – tā diršana kā mīl cilvēkus un par viņiem gādās un kliukt – kārtējais koks nost un zālājs noasfaltēts.

  Ja no miljardiem, ko politmafija notrieks čekistu vadībā – satiksmes sakārtodanai Rīgā nav ne santīms paredzēts – kā var solīt, ka būs klimatneitrāla, ar elpojamu gaisu?

  Lai sāk ar ielu satīrīšanu, ar smagā tramsporta aizliegšanu centrā …

  Bet tik šitā muldēšana –

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.10.2020. 06.21

Jā un tad – ja nedomā, kas notiek valstī – ir ok. Lasu Joela Veinberga Esejas par Senajiem Tuvajiem Austrumiem. Cita – burvības pilna pasaule, bet – ja tomēr domāju , kas notiek, tad pārņem šausmas.

Nu kaut vai fakts – saeimā, valdībā un ierēdniecībā ir tik daudz ar likumu konfliktējošo – jau notiesāto, vēl tiesājamo un jau čekistu apžēloto un attaisnoto…, kuri visas sabiedrības vārdā aizņemas miljardus – izkārto peļņu no tiem sev , sabiedrībai atstājot vien pienākumu maksāt.
Man būtu jāpriecājas, ka mamma jau veca un bērni prom ārzemēs – bez cerībām atgriezties Dzimtenē, bet prieka nekāda. Palikt uz grimstoša kuģa – kāds tur prieks…
Manam draugam draugs ir amatpersona latvenergo – cienāja mūs ar svaigām austerēm . Man sprūda – ai kā sprūda. Es nezinu kā spēšu nomaksāt elektrības rēķinus, jo nu visas dienas pa mājām dzīvošu, bet varas vīri nespēj norīt austeres – izbaro, iebaro nabagu draugiem…

Jā – paši latvieši ….
Starp citu – Levits solīja Lapsu sūdzēt tiesā.
Kur tad tas palika?

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 12.10.2020. 03.28

  Pieņemu, ka Jūsu drauga draugs ir godīgi nopelnījis tās austeres, jo aŗi Jūsu draugs ir godīgs – tāpat kā Jūs.
  Līdzīgus stāstus jau dzirdēju… negribēju (sprūda), bet piespieda (palūdza) ”stučīt”… utt.
  Kur un kad Levits solīja Lapsu sūdzēt tiesā ??? Nekur tādu solījumu nedzirdēju.
  Daži prasa E.Levitam atbildēt par radinieku rīcību (kā komuņakas, čekisti savulaik), bet paši negrib atbildēt par savu rīcību, savu sadarbību ar VDK utt. (Kreitusi u.c ).
  Šaubos vai ko tādu E.Levits solītu, jo tiesāšanās tikai vairoru Lapsas ienākumus. Varbūt kādreiz tas notiks, kad Lapsa zaudēs modrību….

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 12.10.2020. 20.54

  Protams – ka godīgi. Bļin – nokura mēness tikko nokrītāt, kungs.

  Visa zagšana ir likumīga!!! Visa!
  Baidies zagt – lūk, driķē želabainus komentārus!

  Latvijas Banka būtu no rimševica tikusi vaļā , štatus samazinājusi , naudu valstij akūtām vajadzībām atdevusi – kas tā vietā?
  Pareizi – austerrijēju klubiņā jauni biedri

  Jaunais policijas šefs ruks sola brīnumus slapju muti – a kā nesolīt – paskaties kāda pasaku brīnumiem līdzvērtīga karjera Ķuzim !?

  Tā kā protams – bāliņu rijība un alkatība ja ne sit pušu saskaņu, tad noteikti neatpaliek

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 12.10.2020. 20.56

  Vispār mediji ar to ir pilni- piem. LA 8.jūlijs

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.10.2020. 06.10

Jā – skarbi ir miljonajā pakāpē.
Viena lieta, ka covid notur visu laiku stresu – vakarā miegot ciet iekņudas kaklā un es sastingstu – nevaru iemigt domājot – ja nu esmu inficējusies un covid jau ir kaklā – vai visam beigas? No rīta it kā nekas nebūtu bijis, bet visu laiku trauksme – varbūt atkal jāskrien veikt tests?

Būšu visu Ugunsskolu noskatījusies, visu sapratusi – it kā un nu būtu jāsākas jaunākai mierīgākai dzīvei – bet nekā tamlīdzīga.

0
0
Atbildēt

0

mumss 08.10.2020. 13.59

It jā.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: