«Baltijas burbulis» plīst 3

Komentāri (3)

aprelowandzhe95 07.09.2020. 16.16

CEKC Знакомства и не только, помогут скрасить одиночество и развлечь. Там легко найти девушку в своём доме или дворе и все анонимно и бесплатно. Просто попробуй—- https://bitu.ir/6WZ59K

0
0
Atbildēt

0

janis_liekmanis_inbox_lv 03.09.2020. 15.38

“SPKC mudina iedzīvotājus pārdomāt došanos uz ārzemēm pat tad, ja nav spēkā prasība par obligātu pašizolāciju pēc atgriešanās UN rūpīgi izvērtēt, vai satikties ar cilvēkiem, kuri tikko atgriezušies no ārvalstīm.” Nesaprotu kāpēc tiek ieteiktas abas lietas. Ja cilvēki tiešām ievērotu vissvarīgāko ieteikumu – netikties ar tiem, kas atbraukuši no ārzemēm, tad aizliegumam ceļot vairs nav pamata. Ja ceļotāji tiešām ne ar vienu netiekat, tas viņi var droši ceļot, ko nevienu izņemot sevi pašu neapdraud. Distance ir un paliek galvenais. Aizliegums ceļot ir lieks un klasiska overcompensation.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2020. 09.07

Latvijas statistikai vienkārši neticu. Punkts.

Jūlija beigās biju Lietuvā. Mājās braucot – biju tur ar Ecolines autobusu – 4.50 eur par biļeti bagāžu iekļaujot- redzēju, ka autobusā kāpj cilvēki ar ne Latvijas pasēm – krievi, ukraiņi, baltkrievi. Neviens nepārbaudīja – no kurienes, uz kyrieni brauc, ja neskaita to, ka jāuzrāda pase pērkot biļeti.

Nesen – pirms 2 nedēļām man labs paziņa atgriezās no Cīrihes – viņš apgalvo, ka Rīgas lidostā nekāda kontrole – visvairāk viņu izbrīnīja, ka pārbaudīta netika pat pase, kaut gan viņš ielidoja no ne ES valsts.

Ko es nesaprotu nekādi – kāpēc Baltkrievijā, īpaši Minskā nepieaug saslimstība ar Covid.

Jūtjūbī ir nenormāli daudz sazvērestības teoriju. Kam ticēt, kā ir patiesībā – nezinu.

Katrā ziņā viņķelei es neticu – nespēju …

+1
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: