Caurmēra dienu vienkārši nav

8

Komentāri (8)

Sunflower 28.08.2020. 15.31

Aktīvi apmeklēju kultūras pasākumus, taču Homo Novus man kaut kā ir paslīdējis garām, neko pat nezinu par pieminētajiem konkrētajiem ētiskajiem un estētiskajiem kritērijiem. Kāpēc tā? Droši vien tāpēc, ka kaut kādā ziņā neesmu mērķauditorija, jo šis pasākums mani nekad nav uzrunājis. Varbūt esmu par konservatīvu, varbūt īslaicīgas performances idejas vārdā mani gluži vienkārši neinteresē.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sunflower 28.08.2020. 15.54

  Kaut kādā ziņā pēc Tevis ilgojos🥰

  Es Homo Novus esmu apmeklējusi bezmaksas piedāvātos pasākumus, bet ar
  maksas māksliniekiem es daru tā, ka priekšā nolieku programmu un tad internetā meklēju – dažreiz diezgan daudz par konkrēto mākslinieku varu uzzināt.
  Jāsaka, ka viss no HN man ir tāds izaicinošs un es teiktu – ekstravagants.
  Drīzāk man ne līdz galam saprotams, kā man pašai sevi izprast palīdzošs

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sunflower > Sskaisle 28.08.2020. 16.09

  😊 Man aizķērās tas eksaltētais entuziasms, ka māksla spēj mainīt kultūru (?) vai vēl kaut ko, bet ne apziņu. Pretenciozi

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sunflower 28.08.2020. 16.17

  Tieši manas domas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sunflower > Sskaisle 28.08.2020. 20.11

  Jā, man arī savā ziņā pietrūkst intelektuālas domapmaiņas 🤓

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.08.2020. 07.56

Par smaidošiem un smejošiem cilvēkiem.
Nav tik vienkārši. Esmu sapratusi, balstoties savos novērojumos, ka ikdienā tas palīdz – ļoti , tādi cilvēki ir kā magnēts – visiem patīk. Bet – neviens vēl nav uzlecis augstāk par savu dibenu – citiem vārdiem – ir neizjaucams smieklu un skumju līdzsvars. Jautājums, kurā brīdī un kā kompensējas smiekli un kā asaras. Tas gan var būt individuāli.
Viena mana tante ir tāda – cilvēkos – tikai ar smaidiem un jokiem. Bet ar pašiem tuvākajiem atļaujas būt patiesa – īgna, kritiska, ik pa laikam pat rupja un ciniska.

Bet jā – tik un tā apskaužu tos, kuri prot =spēj “cilvēkos” tikai smaidīt, būt jautri.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.08.2020. 07.48

Satori sāku klausīties RD kandidātu diskusiju par kultūru Rīgā, ko vadīja L.Tomsone, bet pārtraucu. Kaut ko tik cinisku klausīties tomēr nespēju.

Man vārds kultūra vispirms nozīmē – sakopts, sakopšana. Ja es izeju no mājas un Rīgas ielas ir netīras , putekļainss, piemētātas ar gružiem, nelīdzenas, ja sab.transporta pieturās ir atkritumu kalni un centrāltirgus tirgotava, ja ietvēs nav regulēta un kontrolēta gājēju un braucēju satiksme- tad par kādu kultūru ir runa? !

Tā kultūra, tie kultūras pasākumi, par ko stāsta Beka – tie ir ļoti ļoti šauras sabiedrības daļai pieejami.
Cilvēku vairums Latvijā diemžēl dzīvo nabadzīgos un ļoti nabadzīgos apstākļos, ko izmainīt ar kultūru , kuru pārstāv Beka nav iespējams . Ne varas elite , ne nabagi nav Homo Novus auditorija.

Patiesība ir tāda, ka HM ir profesionāļu un dažu entuziastu pasākums. To demagoģiju par HM māksliniekiem, kas ietekmē vai ieyekmēs sabiedrību…. nu nevajag. Nu nevajag …..

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam