Žurnāls: Kā pieaugs nekustamā īpašuma kadastrālā vērtība? 3

Komentāri (3)

Sskaisle 06.08.2020. 14.01

Es jau tvnetā ierakstīju – man šķiet, ka valsts tiek gatavota kremļa atnākšanai. Ja cilvēku apzagšana nevis mazināsies, bet palielināsies – ko mums papildus nepieejamai medicīnai un izglītibai un visiem oik sola , piemēram , šī reforma – tad , protams, ka cilvēki biedru Putinu gaidīs kā atbrīvotāju.
Lasu, ka arī lauksaimnieku nauda aiziešot tikai ļoti bagātiem zemniekiem.

No otras puses – ja izvērtē saeimas sastāvu – kaut vai komisiju vadītājus – nav par ko brīnīties.
Tikai jāgatavojas

0
0
Atbildēt

0

lindab456 06.08.2020. 12.57

Runājot par augošajiem nodokļiem, maz tiek minēta šīs parādības ēnas puse – sodu-uzrēķinu sistēma, kas faktiski ir “nauda skurstenī”, ekonomikai zaudēta nauda. Ar sodiem pildīts budžets, sodu pozīcija budžetā, ja tā ir pašmērķīga, nav attīstību veicinoša. Otrkārt – šī sistēma ir izaudzinājusi represīvu slāni, kas nav attaisnojami ne no viena aspekta.
Sodu sistēmas revīzija bija tas mazais solis ar ko TM varēja sākt, vismaz, izvērtēt zaudējumus un ieguvumus no valstiska un ilgtermiņa aspekta. .

0
0
Atbildēt

0

Elektriķa dēls 06.08.2020. 09.17

Manuprāt šī ir tikai viena epizode “politiskajā mazspējā” ! To pārtraukt var vienīgi pārtraucot tiražēt “politiskās loģikas” dominanci un atgriezoties pie PARASTĀS LOĢIKAS:
Kam mums vajadzīga institūcija, konkrētajā gadījumā VZD, kas nepilda ne tai uzticētās funkcijas, ne konkrētus valdības un likumdevēja uzdevumus ??!??!?
Sekojoši sekojot varas heirarhijai – kam mums valdība ja tā nepilda ne savu deklarāciju, ne likumdevēja uzdevumus ??!?!?
Visbeidzot nonākam līdz likumdevējam, kam sabiedrība delegējusi PIENĀKUMU kontrolēt izpildvaru !
Kā nesen trāpīgi izteicās Tiesībsargs – ja deputāti nespēj tikt galā ar šo uzdevumu tad tiem ir jāmeklē cita nodarbošanās !
Ja kāds pats to nesaprot, tad Satversmē ir paredzēti konkrēti mehānismi kā par to atgādināt un nodrošināt !
Pie varas esošajiem to vajag atgādināt ikdienu, ne tikai vēlēšanu dienā !
Šodien ikvienam, kas to vēl nav izdarījis, ir iespēja parakstīties par Saeimas atlaišanas ierosināšanu un esmu pārliecināts ka tas būs krietni efektīvāk, kā mēgināt labot greizo kadastrālās vērtēšanas sistēmu vai parakstīties par kārtējo “Mana balss” iniciatīvu !

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: