Apdullinošs klusums 3

Komentāri (3)

Finegans 08.08.2020. 23.22

Izsaku Jums līdzjūtību.

0
0
Atbildēt

0

Finegans 30.07.2020. 19.22

Nelāgu vēstoša ir sabiedrības vienaldzība.
Es paredzu pilnīgu prokreliskā lumpeņprolitariāta un eks-komjauniešu uzvaru.
Vai atkal pensionārei ir jāiet piketēt uz barikādēm? Valstī taču ir tik daudz labi apmaksātu struktūru kam būtu jāierobežo šitais bezpreģels. Nu, kaut vai prokuratūra? Jeb ar Valsts kontroles atzinumu aktivitātes beidzas?

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Finegans 03.08.2020. 20.41

  Tiem, kuri Rīgā bija pie varas, ir atbalsts uzņēmēju (savējo) vidū, jo viņi vēlās turpināt izdevīgo sadarbību. Lai izvairītos no konkursiem uz remontdarbu veikšanu – RNP šos darbus ”piespēlē” savējam ”TRIGERIM” un citiem draugiem pat bez dzīvokļu īpašnieku iepriekšējas informēšanas. Pēc tam RNP paziņo, ka tie bijuši ”AVĀRIJAS ” darbi un atskaita naudu no ēkas uzkrājumiem….
  Es tādā mājā dzīvoju, kur arī par kāpņu telpu remontu nevarēju no RNP ”izspiest” vairāk kā ”priekštāmi” (ar draudiem doties pie Amerika…, ja nesniegs informāciju…)…..
  Vairākums dzīvokļu īpašnieku ir nekompetenti un vienaldzīgi, bet tikpat nekompetenti un vienaldzīgi bija ievēlētie deputāti, kuri taču arī pirms četriem gadiem solīja apmēram to pašu ko tagad ( manuprāt opozīcja gulēja, ja neko neredzēja)…
  Izskatās, ka rudenī Ojārs Rubenis varēs doties pie Rīgas mēra O.Burova, lai sveiktu ar uzvaru vēēšanās….

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: