Uzburbuļo franču asinis 10

Komentāri (10)

Sskaisle 23.07.2020. 13.40

Starp citu- franči tādus čekistus kā mūsu politiķi, kā mūsu varas elite – jau sen būtu giljotinējuši. Sen sen ….

Ja es iešu politikā, aicināšu Latviju lemt pievienoties Igaunijai un izdošu likumu, kas aizliegs vietējiem ieņemt amatus. Tikai igauņi , nu varbūt kādu lietuvieti vēl pieaicināsim

Diriģentam Rubiķiem tāda atraudziņa vien no franču asinīm …

0
0
Atbildēt

2

  J.Biotops > Sskaisle 23.07.2020. 16.00

  Dusmupūcīt, pirms sajūsminies par franču asinskāri, papēti, ko viņi tik čakli slepkavoja. Ne tikai giljotīnu modes laikos, bet vēl pavisam nesen. Luiju Reno, kurš Francijai darījis tik daudz laba (cita starpā – sava laika labāka tanka ražotājs un nebija vainīgs, ka varonīgie enfanti de patrī tajos muka no toreiz komiskajiem vācu tankiem), cik reti kurš 20.gadsimtā, pateicīgie franči nosita pratināšanā. Par to, ka nosargāja rūpnīcas no izvešanas uz Vāciju. Tā tikai epizode cēlās tautas pēckara zvērībās.
  Pašas kakliņš pēc giljotīnas neskumst (franciski tikumi atgriežas modē)?

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 24.07.2020. 10.32

  nu takš – nav jau runa šoreiz , ko nokāva, bet ka – kā saka – gari nerunāja, bet kāva .

  Vakardien jau te iekopēju saites uz LA.LV pblicēto interviju ar I.Rībenu , kur viņa piesauc satriecošus skaitļus. Šorīt FB lasu atgādinājumu par pensijām Latvijā un ES
  Minimālās – MĒNESĪ
  VĀCIJĀ -600 EUR
  GRIEĶIJĀ – 450 EUR
  LATVIJĀ – 70 EUR

  Maksimālās
  Vācijā – 2100eur
  Grieķijā – 2538 eur
  Latvijā – 19 000 eur

  Manā pasaules sapratnē tas ož pēc asinīm – minimālo vai maksimālo pensiju saņemēju – bet asinīm . Es domāju, ka šobrīd pāatrināti mirst nabagi
  LR1 bija intervija ar B.Belu, kura teica, ka Latvijā ir ap 39% uz nabadzības riska dzīvojošo – iedomājies? 39% nabagu!

  Lūk, Aivaram Kļavim ir tāds romāns – Piesmietais karavīrs – var teikt – ģeniāls . Tur cita starpā ir par jaunu meiteni ložmetējnieci , kura darbojas boļševiku pusē – un kā darbojas – ka pīpe zobos, acis nemirkšķinot nošaus jebkuru – tikai lai pasaka, kurš ir tautas ienaidnieks un bluikt – ar ložemtējkārtu
  Tad tas galvenais varonis – no strēlniekiem uzkalpojas lidz čekista amatam, kas uz visiem papīriem liek konsekventi vienu vārdu ar izsaukumu- nošaut. Ka vienā brīdī šis saprot, ka viņa rokas pāri elkoņiem ir asinīs, bet viņš uzreiz sevi attaisno – bet tie taču visi bija tautas ienaidnieki , tie, kuru dēļ es un daudzi citi mocījāmies nabadzībā un beztiesiskumā. Un tad viņu pašu nošauj – citi čekisti. Un tad jau sākas viņa monologi esot mūžībā.
  Konkrēti mani šis romāns tā paņēma savā varā, ka es visu nakti noraudāju – vienkārši sakot – par pasaules netaisnīgumu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  100pants > Sskaisle 24.07.2020. 11.55

  Ko vari ņemties par to Zaharjina pensiju? Viņš taču savējais. No viņa dzīru galda Zatļers savāca drupačas un uzlaizīja mērces paliekas, bet Dombrovskis un Kampars kopā ar to izvazāja LM aktīvus

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  100pants > Sskaisle 27.07.2020. 11.49

  Kaut kā nav dzirdēts, ka francūži būtu atdalījuši galvu Putina kucei, pederastam Makronam, kurš cīnās par valstij kaitīgo Nord Stream un karo Lībijā kremļa pusē. Varžēdāji bija neiedomājami iecietīgi pret valdībām, kuras ierāva valsti WWI un WWII, toties zvēriski izrēķinājās ar patriotiem, kuri centās atvieglot tautiešu dzīvi vācu okupācijas laikā. Francijā valda tādi paši morālie kropļi, kā Zatļers, Dombrovskis, Pabriks, tikai viņu glābiņš ir attālums līdz Krievijai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.07.2020. 08.24

Un par to – Rubiķa – davai kultūru …nu nu …. kam tad tā kultūra te Latvijā tiek – pašiem kuļturščikiem tikai tiek.
Satori iepublicēju, ka salīdzināju Rīgas un Viļņas piedāvājumu. Varētu domāt, ka Lietuva kādu bagātnieku valsts, kamēr Rīgā viss izzagts un nogriezts uz minimālo. Viļņā Nac.mākslas muzejs strādā , labi, visi muzeji strādā līdz 8 vai ilgāk un viena diena mēnesī par velti. Nemaz nerunājot par to, ka Viļņā atvērrtas desmitiem jaunas kultūrvietas, kamēr Rīgā 0 !! Visa nauda aizgājusi kultūras darbinieku uzturēšanai, pārbarošanai. Kā nav kauna tādiem vēl žēloties!

Biju ciemos pie draudzenes lauku bibliotēkā – zvēru – pat okupācijas laikos tādas lauku bibliotēkas bija krāšņākas

Nacionālās Apvienības konsekventa čekistu ideju realizēta kultūras politika – radīt lumpenizētu viegli manipulējamu bauru pūli, lai iznīcinātu latviešu tautu

Kultūra nav tikai radītāji – kultūra tikpat noteikti ir patērētāji un Latvijā tā sen vairs nav sabiedrības lielākā daļa

Nu jā – čekistu valstī jau citādi nemaz nevar būt

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 23.07.2020. 08.12

VSAA pieteicos uz konsultāciju, lai iesniegtu dokumentus par darbu un izglītību līdz 1996.gadam.
Pieņemšanas telpā tik daudz cilvēku, ka nekādus 2m ievērot nemaz nevar. Jāgaida, ka izsauks, pats nekur iet nevar. Pieņemšana tikai pēc pieraksta. Gaidu 10 min, 15 min. Saprotu taču, ka neesmu Šveices pulksteņu darbnīcā. Tomēr sāku uztraukties. Kaut kas iekšā notiek, bet mēs esam kā pamesti bērni, kas nezin , ko nu darīt. Zvanu, neatbild, zvanu, zvanu – īsi sakot – mani izsauc. Norāda , lai eju pie Olgas, bet , kura ir Olga – nav zināms. Eju pa rindu un visām jautāju, kamēr tieku līdz Olgai. Bet tā negrib pieņemt – es nākot 20 min par vēlu. Nekā nebūs! Nevis esnāku par vēlu, bet jūs mani te 20 min bezjēgā kavējiet un vēl pārmetiet kavēšanos! Davai – kur jūsu priekšniecība. Šitā lietas neies. Olga novērtē manu kaujinieciskumu. Liek apsēsties, paņem dokumentus kopēšanai , iedod veidlapu aizpildīšanai.
Uz visiem maniem jautājumiem , man atbild ar vienu un to pašu teikumu – tā nav mūsu VSAA kompetence.
Nu viss – es padodos. Jāsaprot, ka šīs valsts kompetence ir pilsoņus drāzt un drāzt un tad izmest atkritumos –

Nu ko darīt – paša ziņā , ko… lec kaut Daugavā

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 23.07.2020. 07.30

Biju VID – gribēju konsultāciju par nodokļiem, par pašnodarbināto statusu utt.

Cik dumja tur ierados, tik dumja no turienes aizbraucu.

Nezinu vai VID dara tā , kā man saka laba paziņa, kura strādā LADā – lauku atbalsra dienestā. Tur darbiniekus kontrolējot – vai viņi klienttiem spējot izstāstīt likumus, normas, izskaidrot aizpildāmos dokumentus utt.

Man VID darbiniece monotonā tonī burbulēja zem deguna un visu laiku dominēja teikums, ka tādu jautājumu viņa nevar vai viņai nav jāatbild.

Pat nezinu, ko darīt. Lasīšu likumus pati, mēģināšu saprast, bet tas nav normāli, kā VID apkalpo cilvēkus. Nu gudrie un saprotošie taču nepiesakās uz konsultācijām.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 23.07.2020. 07.24

Jūnija mēnesī darba devējs mums attakstīja e- pastu, ka visiem darbs būs līdz janvārim. Bet 01.07. – pa vienam izsauc uz pārrunām un liek rakstīt atlūgumu pēc paša vēlēšanās. Sāk ar mums divām latvietēm. Tā pirmā arī uzrakstīja atlūgumu pēc pašas vēlēšanās. Man šoks. Es kaut kur biju dzirdējusi – zīmīgi, ka ne pati lasījusi, jo it kā tobrīd nebija aktuāli, ka pēc dīkstāves pabalsta uzreiz nevar atlaist. Tad mani atstāja, bet kolēģei lika izmainīt datumu.

Tagad mani spiež , bet es vēl turos, rakstīt atlūgumu sākot ar augustu. Jūtos kā frontē. Goda vārds. Strādāju uz pusslodzi un sola samazīnāt darba laiku līdz 1 stundai dienā, jo darba, ko darīt -nav. Normāli būtu izmaksāt kompensāciju un darbiniekus atlaist, bet – mūsu darba devējs – kāpēc maksāt, ja var nemaksāt?

Lūk, meklēju pati alternatīvas. Tieku līdz karjeras konsultantam NVA – tur – pretēji medijos apgalvotajam , man paskaidro, ka nekādi pārkvalifikācijas kursi nav. Un pat ja būtu – tie pienāktos tikai bezdarbniekiem, nevis tādām kā es.
Valsts ir mauka – godavārds – slinka netīra nevīžīga mauka. Kaunina un lamā cilvēkus, ka tie tikai grib dzīvot uz pabalsta rēķina, negrib strādāt – bet – man šobrīd ir absolūti neizdevīgi kļūt par bezdarbnieci, man izdevīgi ir turpināt strādāt, vai izdosies – cerību maz.
Katrā ziņā skaidrs, ka krīzes miljoni ir paredzēti politiķiem kabatas naudai , nevis darbaspēka pārstrukturēšanai un noturēšanai valstī.

Čekistiem izdevīgāk nevis te paturēt savējos, bet savest tādus valodu un likumus nezinošus un tad tos drāzt

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.07.2020. 07.11

Lūk, TV3 ziņoja – prezidents Levits tiekas ar kultūras darbiniekiem, valstij esot beidzot viņiem jānodrošina sociālās garantijas.

Ja , Rubiķis jūtas apjāts par abonentmaksu digitālajai koncertzālei, tad es nevis jūtos, bet esmu valsts izmantota, izsūkta un pamesta ceļmalā kā vairs nederīga manta.

Čekistu valsts, čekistu valsts prezidents Levits nespēj paskaidrot vienkāršu lietu – kāpēc, KĀPĒC kultūras darbinieki tiek padarīti par priviliģētiem luellopiem , kuriem nav jāmaksā nodokļi kā to dara vai vismaz kā ir jādara mums pārējiem sabiedrības locekļiem.

Tā kā čekisti posta un moca šo valsti un tautu – tas nav prātam aptverams. Nu nav – un neticu, ka kaut kas var mainīties. RD vēlēšanās man nav par ko balsot – nu nav.

+2
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: