Administratoru tiesāšana 11

Komentāri (11)

QAnon 08.07.2020. 12.55

Kādus likumus? Čekas saimnieki bija taisnīgi sadalījuši visu kriminālu valstī Vienotības un SC starpā, tāpēc pēc čekas gatavotā valsts nozagšanas megaprojekta, Citadeles atdošanu čekas off-shore firmu fondam par 1/4 – 1/3 no tās vērtības īstenošanas, SC drusku gan paburkšķēja, bet ātri aizvērās.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.07.2020. 07.07

Es , protams, esmu par to , lai vainīgos tiesātu. Lai vainu pierādītu, bet neticu, ka Latvijā tas ir iespējams.

Lūk, sabiedrības dāma Ieva Bondare medijiem stāsta, ka cilvēki nezin patiesību , bet viņas vīru Mārtiņu nosoda. Kopš tās intervijas, kurā viņa to patiesību par Mārtiņu neizststāsta, drīz būs pusgads pagājis. Bondaru ģimene turpina apgalvot, ka viņus nepatiesi apvaino, bet patiesību nestāsta. Bet kāda ir patiesība?
Ieva Bondare stāsta, ka iztikt no Mārtiņa 430 eur mēnešalgas esot grūti, tāpēc viņa pārdodot savas gleznas un cilvēki labprāt pērkot.
Puaro.lv žurnālisti ir izpētījuši, ka Ieva Bondare nav reģistrējusies kā pašnodarbinātā. Nekādus nodokļus nemaksā. Tad vai nu viņi – Bondari melo, ka iztiek no gleznu pārdošanas un ir citi ienākumi, vai arī ir reāls fakts, ka Ieva Bondare nodarbojas ar nelikumīgu biznesu. Visas valsts acu priekšā.

Mārtiņa partijas biedrs Staķis balotējas Rīgas Domes vēlēšanās. Cilvēkiem ir jāstāsta, ka par šitādu žuļiku partiju balsot nedrīkst. Nu nedrīkst.

Ja es varētu – drīkstētu nemaksāt nodokļus tāpat kā Ieva Bondare. Es arī varētu samaksāt par gleznošanas kursiem, par audumiem, nu labi – sāksim ar papīriem un krāsām un uzsākt biznesu.

Tagad skaidri ar šo piemēru redzams, ka ir gluži kā padomju okupācijas laikā , kad partijas cilvēki bija priviliģēti, drīkstēja gandrīz visu. Kamēr nepartiju cilvēkus drāza kā lopus

+1
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Sskaisle 31.07.2020. 20.44

  Dīvaini, ka politikā ticība un acīmredzot jau cerība ņem virsroku pār kritisko domāšanu un veselo saprātu. Pat zinot, ka tā ir izrāde par maksu, gribas noticēt, ka iluzionista rokās karotīte kūst kā vasks.
  Tā ar 430 mēnesī eļļas krāsas biezā slānī ar paletes nazi uz lielformāta audekliem netriepj, ar minimālo domā kā izvilkt smērējot kartupeļu biezeni sviesta vietā. Ja tomēr tā nav, tad visu cieņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.07.2020. 09.00

Protams, ka varu līdzšausmināties par NA SPRŪDU, LŪSI utt – bet viņi jau ir tikai publiskās izkārtnes – tā taču ir valsts radīta sistēma – mūsu jaunie varneši tiesu sistēmā – ko tepat IR lielīja, ka nu tik būs- STUKĀNS UN STRUPIŠS – viņi paši intervijās stāstīja, ka piedalījušies saeimas likumu izstrādē –

nu SVĒTĀ DEBESS – kurš tad te sists ar naivumu, ka kaut kas mainīsies

Nesen bija rakstīts, ka kādas tur bankas likvidācijas adminstrators nopelnijis šogad apriļa mēnesī vien milj vai pat vairāki milj eiro – tīrā peļņa.

Es godīgi sakot, to pat tā īsti uztvert nespēju – kā tas ir – nevis biznesā -kaut ko radot , bet kārtējo reizi kaut ko likvidējot – katru mēnesi pelnīt pa miljonam un pie tam – likumīgi – likumā noteiktā kārtibā

nu kāda demokrātija

Vakardien biju centrāltirgū – jā ir tā kā FB raksta cilvēki – tirgū viss pa vecam – kontrabandas cigaretes, spirtiks, un protams – poļu, spāņu un grieķu ražojumi

Partijas tik sola un sola , bet pat elementāru dārkopību valstī nespēj attīstīt un kontrabandistus savaldīt – es tā sapratu, ka jurašs ar sievu allu no JKP ir kārtojuši uzturēšanās atļaujas ēnu ekonomikas darboņiem no Krievijas – smagsvara kategorijā

nu tad – kā saka – jāpriecājas par siltām apakšbiksēm un jāsēž mājās nevis pa tirgiem jāstaigā

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.07.2020. 08.49

Ielkopēju ierakstu no feisbuka – tas ir tikai viens no ļoti daudzajiem un ļoti līdzīgajiem – mēs visi saprotam, ka Latvijas valsts iespējams pastāvēs vēl arī pēc 50 gadiem, bet tajā nebūs ne latviešu nācijas, ne latviešu kultūras – jo tie, kuri ir pie varas – ne saskaņa, bet latviskās partijas – šo valsti kā nacionālu latviešu valsti ir iznīcinājuši.

Politiķi un juristi , šorīt prezidents Levits , Ziemele no ST, Lukina no LNSO uc. var slapjām mutēm run āt = bazūnēt par demokrātiju, bet tā jau sen sen nav demokrātija. Tā ir mutācija starp totalitāru un autoritāru Latvijas valsti, kas vismaz vārdos sludina pielīdzināšanos demokrātijai.

Lūk, JKP – Jurašs – kremļa cilvēks, vistiešākais – kā bonusiņš – vēl vada saeimā juridisko komisiju.
Lūk, šuplinska – čekistaini zvērošām acīm sludina, ka mazās skolas jāslēdz, ka nav ko izšķiest naudu – vienlaicīgi – ja runa ir par varas elites apkalpošanu – tad Eiropas skolai atrodas miljoni – vajadzēs – būs vēl vairāki miljoni – pašu politiķu bērniņi tur mācās, bet mums – nodokļu maksātājiem atkal čekistaini zvērīgām acīm stāsta, ka to vajagot NATO karavīru bērniem. It kā NATO karavīru bērni būtu kādas gaismas būtnes, kas ellē nolaidušās un nevar mācīties tāpat kā citi Latvijas bērni

Dace Judina-Nīmane
9 st. · Šo redz: Publisks
Stipri teikts. Skarbi. Un precīzi!
Paldies. Mara Spicberga
Māra Spicberga: “Veiksmes stāsta ietvaros ir izskausta jebkura elitāra diskriminācija – vara ir pilnībā atdota strādnieku, ierēdņu, zemnieku, grāmatvežu, aktieru, dziedātāju rokās. Vera Muhina šodien savus strādnieka un kolhoznieces prototipus viegli atrastu starp reāliem tautas varas pārstāvjiem. [..] Ir laiks riktēt galdu atvilktnēm dubultdibenus, kur līdzās vecajiem un jaunajiem pieclatniekiem slēpt sarkanbaltos karodziņus, vecās redakcijas Bībeles un Skroderdienu Silmačos eksemplāru. Vēl vienā otrā ģimenē ir dzīvi vecvecāki, kas varēs padalīties ar savu pieredzi, kas un kā labāk šādā reizē darāms. Izvešana jau tiek risināta citā veidā.”
Mīļie draugi, vai tiešām mums ir vienalga?!!!

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/eiropas-skolas-izveidei-izm-tomer-rikos-konkursu.a365824/

+1
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 08.07.2020. 00.42

  Jūs rakstījāt -” tie, kuri ir pie varas – ne saskaņa, bet latviskās partijas – šo valsti kā nacionālu latviešu valsti ir iznīcinājuši. ”…. -” tā jau sen sen nav demokrātija. Tā ir mutācija starp totalitāru un autoritāru Latvijas valsti,…-”….-”– čekistaini zvērošām acīm sludina”-…..
  Jūs rakstījāt -” Mīļie draugi, vai tiešām mums ir vienalga?!!! ”.
  Man NAV VIENALGA, tiešām nav vienalga, bet es nevaru saprast Jūsu tekstu. Par Ulmani Jūs rakstījāt visumā saprotami un pieklājīgi, bet te ”kā parasti”…. visi vainīgi…. čekistaini zvērošām acīm …..
  Ko Jūs saprotad ar vārdu – ”demokrātija”, kas var liecināt par- ” autoritāru Latvijas valsti” -?
  Kurus Jūs ieteiktu STUKĀNA UN STRUPIŠA vietā? Droši vien tādus, kuri nav -” piedalījušies saeimas likumu izstrādē”-…. kādu ”matrozi vai studentu…” …… Nevajag ķengāt citus, ja domāšana brīžiem stipri līdzīga… (par acīm neizteikšos, jo nevaru sallīdzināt…)…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 08.07.2020. 06.30

  Ko tieši nesaprotiet Vītola kungs?
  Es ne Stukāna , ne Strupiša vietā nevaru nevienu ieteikt, jo nezinu. Es tikai zinu Bībeles laiku teicienu – suns met spalvu, bet nemet tikumu.
  Var piesaukt Einšteinu – ar vecām metodēm vecas problēmas neatrisināsi.
  Nav notikusi tiesu sistēmā ne lustrācija, ne pašattīrīšanās.
  Nu ir mums jurašs, bondars, zakapastovs, laikam krūmiņa viņu sauc no kaimiņa partijas – nu likumdevēju vara varētu prasīt attīrīties no bandītiem tiesu varai, bet kā paprasīsi, ja paši tādi?

  Klau – nu es nespēju bez emocijām rakstīt , nespēju. Uzrakstīt, ko jūtu man ir bezmaksas psihoterapija.

  Nelasi,ja nevari

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 02.07.2020. 11.38

Visnoziedzīgākos administratorus: Vansoviču, Ločmeli, Ābeli, Velmeru un līdzīgos, vienalga sagaida kazemāti, jeb Bunkuss liktenis.

+1
-4
Atbildēt

0

jurists 02.07.2020. 11.21

Galvenie iemesli visai šai jezgai:
1. Atsevišķu administratoru, tiesnešu un advokātu visatļautība un “neatkarība”no likuma.
2. Citu administratoru, tiesnešu un advokātu (diemžēl arī sabiedrības) vienaldzība- “ne mana cūka, ne mana druva”
3. Augstākās tiesas vadības viduvējība un savējo piesegšana.
4. Politiķu nekompetence , populisms un bezspēcība.

+5
0
Atbildēt

2

  Andris Vītols > jurists 08.07.2020. 01.32

  Paldies par īso un vienlaicīgi precīzo situācijas raksturojumu.
  Diemžēl Latvijā izveidojusies ”savējo sistēma”, kura darbojas stipri līdzīgi PSKP nomenklatūrai. Tajos laikos nomenklatūra sagatavoja deputātu ”lēmumus”, tagad būtībā notiek līdzīgi – ko ”savējo sistēma-ierēdņi” un partiju sponsori atnes uz saeimu, par to arī ”politiķi” nobalso parasti. Daudzi vēlētāji diemžēl balso par ”jauniem” populistiem, nevis kompetentiem, godīgiem politiķiem. Savēlētie populisti ne spēj, ne grib mainīt lietas uz labu….

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > jurists 08.07.2020. 06.38

  Kāda sabiedrības vienaldzība?
  Sabiedrībai nav iespēju, nekādu.

  Kas notiek medijos? Ko mums – sabiedrībai stāsta mediji? Tie ir pārpildīti ar tā saukto slavenību viedokļiem.
  Kas ir slavenības – nu lai sāk ar to, ka pastāsta , cik maksā – nemaksā nodokļos un cik valsts paņem no tiem , kas maksā, lai iedotu tiem, kas nemaksā.

  Satori.lv – visa brēkšana par vagīnu un geju tiesībām. Jo tur visa publika superlabi apmaksāta.
  Bet vai mums nav nopietnāku problēmu?

  Kas RĪGAS vēlēšanām reklamējas? Tie, kuri pieņēma likumus, lai Rīgu saskaņa drīkstētu izzagt. Pie tam – nesodīti. Likumi ir mainīti? Nē.
  Nu tad par ko ir runa? Ne jau par sabiedrībai vienalga, bet par sabiedrības totālu apspiestību.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: