Jāieklausās, kad kaimiņu vadonis raksta par vēsturi 10

Komentāri (10)

QAnon 01.07.2020. 13.45

Cik var kā papagaiļiem atkārtot par Staļina – Hitlera kara paktu? Tas bija aktuāli, varbūt, vēl 1987. gadā. Ir sen laiks runāt par divu nolādēto fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, planētas paverdzināšanas paktu. Lai 1936. gadā iebruktu tālajā Spānijā, Staļins iztika bez kādiem tur paktiem un ja būtu kritusi Spānija, uzreiz būtu Francijas kārta un tad spāņu un franču komunisti, kopā ar pēc cilvēku asinīm izslāpušiem Ordas orkiem, būtu izgriezuši visu Eiropu vēl trīsdesmitajos. Kaut kur bija teiciens: “ja starp karu un negodu izvēlies negodu, tad dabūsi abus”. Kad krievs iebruka Spānijā, Eiropas valstis tikai noskatījās, kaut arī kopīgiem spēkiem varēja ātri izbeigt režīmu, kas jau bija noslepkavojis vismaz 20 miljonus pašu pilsoņu un rezultātā: sagrauta Eiropa un desmitiem miljonu nevainīgu cilvēku upuru.
Bez Mordora industrializācijas (militarizācijas), ko ASV cionisti (dem. partija) uzsāka 1927, gadā un kas tika eskalēta uzreiz pēc Rūzvelta nonākšanas Baltā namā, Krievijas dzimtcilvēki ara zemi ar koka arkliem un neskatoties uz viņu saldiem sapņiem:

Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови —
Господи благослови!

viņi pat Baltijas valstīm nebūtu uzdrīkstējušies uzbrukt. ASV investēja gatavotā karā triljonus (mūsdienu mērogos), nodrošināja Absolūto ļaunumu ar tehnoloģijām, izejvielām un visa veida kara materiāliem. Slavenā T 34 krievu daļa bija tik pat cik VAZ 2101 (FIAT 124). Tūkstošiem ASV speciālistu tika aizsūtīti gatavot karu, jo boļševiki savējos bija noslepkavojuši, vai tiem bija izdevies evakuēties. Lielākai daļai amerikāņu vairs neizdevās atgriezties mājās, jo beidza savas dzīves Staļina nāves nometnēs.

“Rūzvelts bija gatavs iesaistīt ASV karā pret Vāciju jau 1939.gadā, tomēr lielākā daļa iedzīvotāju šajā laikā tam vēl nebija gatavi. Pret to iestājās arī spēcīgas ekonomiskās un politiskās aprindas, piemēram, Kenedija klans, par ko zināmas aprindas viņam nav piedevušas līdz šodienai. Lai sagatavotu ASV iedzīvotājus karam ar Vāciju, 1940.gadā ASV presē sākās spēcīga pretvācu kampaņa.” http://www.aliens.lv/r-civil/7793-ruzvelts-franklins-delano-1933-1945-g
Palabošu: lielākā daļa, praktiski visi, ASV iedzīvotāji nebija gatavi vergot Staļina kara mašīnai un iet bojā par svešām interesēm, nevienu dienu. Rūzveltam izdevās piespiest savus pilsoņus tikai pateicoties Čerčila agresijai, kam bija pamats viņa zvēriskam naidam pret vācu tautu un valsti un provokācijai, kas piespieda Japānu uzbrukt Perlharboras bāzei.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2020. 13.25

vēl – atceros, ka apmēram pirms 5 gadiem, IR intervēja NA Gaidi Bērziņu un jautāja par Ulmani un viņa režīmu un Bērziņš atbildēja, ka neko nevarot pateikt, ka esot jāpēta vēsture. Bija valsts simtagde – NA izsaimneikoja 62 ,milj – bet sasodītajam Ulmanim – VALSTS DIBINATAJAM pat tik daudz kā piemiņas raidījumi sabiedriskajos medijos nebija , nerunājot nemaz par sabiedriskām diskusijām

Kur ir Ulmaņa piemineklis Rīgā? Krūmos.
Kas notiek Pikšās ? Vai Bērzes baznīcā un dzimtas kapos ?

Valsts dibinātājs ( un nodevējs pēc mana vērtējuma, bet nodevējs) – viņam tur pat piemiņas plāksne nav uzlikta, ka te kristīts, vai ka te dzimta apglabāta

Kaut kāds kretīnu tusiņš tā NA !!! Toties centrā celtnuiekiem par prieku – okupācijas NĀKOTNES !!!! muzejs – bļedj – sasodītā maucība

Par leģionāriem klusēju – sirds asiņo , nespēju jau vairs

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 01.07.2020. 13.59

  Un tavējās kremļa maukas, čekas kājslauķi, zagļi un pederasti tikai noskatījās, kā NA “izsaimnieko” 62 miljonus? Cik atceros, tikai uz paskvilu un safabricētu apsūdzību pamata, tavējiem izdevās 8 mēnešus noturēt apcietinājumā Bunkuss konkurentu, Sprūda kungu, bet te veseli 62 miljoni.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Zinta Arista Zemzare 01.07.2020. 13.10

Kā vajadzētu Nirnbergas tribunālam pamatīgi apskatīt un izanalizēt Padomju noziegumus!
Tagad, klausoties krievu vēsturnieka un politologa Valerija Soloveja un citu žurnālistu komentārus “Eho Moskvi,”” Osoboje mnenije” , ir pilnīga pārliecība, ka Pūtina sapnis atjaunot bijušo Padomijas teritoriju ir spēkā. Vienīgi Krievijas ekonomika un visu iespaidojušais Covis19 ir aizkavējis pilnīgu Ukrainas, Baltkrievijas Moldavas, tāpat Baltijas valstu iekļaušanu Krievijas federācijā un šis aklais naids pret Poliju… Pūtins sapņo izmantot šim nolūkam prezidenta vēlēšanas ASV, tāpat cer uz bēgļu ieplūdināšanu ES, tāpat ES valstis savā starpā sanaidot. Tad lūk viņš to visu spēs realizēt. Šā gada rudens varētu būt notikumiem bagāts. Spilgtais piemērs “Krim naš” taču veiksmīgi izdevās. Man visu laiku ir ļoti bail! Kaut mēs būtu gudri un stipri!

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Zinta Arista Zemzare 01.07.2020. 13.29

  jā – būs saskaņai un krieviem bagāta raža – tie ka tiks rīgā atkal pie varas –

  jā bail, bet no otras puses – bet ko es varu izdarīt ? nu ko? nodokļus no manis valsts paņēma un man ar kāju pa pakaļu , lai lidoju labi tālu – nu ko es varu ?

  Neko…nu jā baidīties

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Zinta Arista Zemzare 02.07.2020. 23.21

  Ne jau tikai Putinam. ASV komunistiem – pidariem (ģem. parķija), Briseles un mūsu valdošai prokremliskai šļurai, fekāliju stumdītājam Makronam un štazi kucei Merkelei, visiem neatkarīgā un ekonomiski strauji augošā Polija, kas bija paraugs astoņdesmitajos Austrumeiropai un tagad ir Eiropas renesances šūpulis, kā kauls rīklē, ko nevar norīt.
  Tā kā Soloveijs vēl nav nogalināts vai nomucis, vajag filtrēt, ko tas saka. Pat Latiņinai, kas ir zināmā drošībā, ir 90% patiesības, lai vieglāk varētu izplatīt 10% melu, kā piemēram, ka Putins nespridzināja dzīvojamās mājas, Volgodonskā, Maskavā un Bujnakskā, ka Litviņenko netika noindēts par to, ka pētīja Putina pedofīlisko pagātni https://ivan-rode.livejournal.com/303.html
  Eho moskvi, tas ir kā sņabis, kas katram nav domāts. Viens iedzers, uzlabos pašsajūtu, raisīs paralēlu domāšanu, cits iedzers, paņem nazi un nodurs kaimiņu.
  Agresija pret Ukrainu neradās tukšā vietā. Pēc kara pret Gruziju pretīgais melnādainis, Pirmais ASV Pederastu prezidents, noslēdza ar saimnieku Putinu “restart”, kas tam deva carte blanche iebrukumam Ukrainā un citur pasaulē. Ja ASV vēlēšanās būtu uzvarējusi Klintone, būtu noslēgts “restart II” un šodien jau pie Rumānijas, Ungārijas, Slovākijas, robežām žvadzētu krievu tanku kāpurķēdes.
  ASV ģemparķija bija Staļina piektā kolona un tagad, kopš Putina melnā makakas, Obamas, laikiem, arī un, loģiski, visi organismi ar īpaši īpašām vajadzībām Latvijā, kuri nīst Trampa kungu, ir piektā kolona šeit.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.07.2020. 13.08

Kāpēc lai Putins nerīkotos kā lielkungs, ja mēs Latvijā – latv ieši rīkojamies kā iztapīgi kalpi.

Bļedj – padomājiet paši – esam 3.nabadzīgākā ES valsts, bet no Sabiedrības Integrācijas fonda, cik tur miljoni vai simti tūkstoši eur mūsu naudas tika pārskaitīti kremļa ideoloģiju sludinošiem krievvalodīgiem medijiem.

Pūce Zaiga pa feisbuku trako, ka vajagot ieviest cenzūru , tik nedrīkstot, ka vajagot skolās ieviest mācību, kas bērnus padara par antirasistiem un ko tik vēl nevajag darīt ar mums sabiedrību – kamēr neatrod ne laiku, ne iespēju paskaidrot – kāpēc mūsu naudu maksā kremļa ideologiem?!

RīgaTV24 kā reiz bija Bogustova raidījums ar Balodi , Daukštu un aizmirsu – Krievijas speciālists Kudors laikam – lūk, viņi tā norunāja, ka man kājas stīvas – putins jau klauvē pie durvīm – vienlaicīgi – ups – mēs vēl putina medijiem maksājam

Par ko ir runa šai visu Svēto aizmirstajā Latvijā?

Tad es jau esmu pārdota putinam, vai mani tikai vēl cepina uz rasistu un antisdemītu un homofobu un ksenofobu uguns, lai tad tādu sutinātu pārdotu kremlim?

Kas notiek šai valstī – ko te paktiem var baidīt ar putinu, ja realitātē valsts rīkojas pretēji – atbalsta kremlim simpātiskos medijus, nosaucot to par integrāciju?

Kas notiek, ja ltv1 žurnāliste Johansone mums stāsta, ka esot jābūt iecietīgiem pret krievvalodīgo kopienu un vienlaicīgi šiem jādodot iespeja?

Man ir reālas bailes par valsti, kurā varas elite un tos apkalpojošie mediji vienlaicīgi draud ar putinu un atbalsta putinu

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 01.07.2020. 09.54

Ilgi domāju kā precīzāk pateikt par to kas notiek un tad man radās šāda doma – “Jā, arī mēs melojam, bet Putins melo vairāk!”

0
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 01.07.2020. 08.03

Peresiģenta parakstīto sacerējumu var atstāstīt īsāk.
Vai tad mēs, lielie puikas, nevaram sadalīt pasauli kā ierasts? Nu kaut vai to Eiropu? Es taču esmu gudrs diezgan. Saprotu, ka Bosforu un Dardaneļus jūs man nedosiet, vismaz pagaidām. Pat Poliju neprasīšu, tikai lūdzu viņus stingrāk pievaldīt, lai nejaucas, kur nevajag. Arī senos draugus serbus varu jums atstāt. Nu bet vēsturiskās krievu-padomju zemes, Malorosija (sevi iedomājušies par ukraiņiem), Belorusija un nāša Pribaļķika – tās taču man pienākas pavisam taisnīgi. Sarunāsim, a? Apsolu labi uzvesties, palīdzēšu ar naftu un novičoku, ar Vidusjūrā varu pasmirdēt…
Puķina nolīgto skribentu (ne jau pats rakstīja) murgiem nebūtu nekādas vērtība, ja nepiepildītos pundura cerība atrast iejūtīgus lasītājus. Pirmais un viscerīgākais jau pats pieteicies. Franču Makrons prasās pie Puķina apspriest… drošību Eiropā. Nu šie kopā taisīšot Jevropu līdz pat Vlaģīvastōkai.
Jautāt, kam īsti NATO valsts Francija ir sabiedrotais, mums vai Krievijai, laikam nav jēgas.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 01.07.2020. 07.34

Turpinot noklusēt un slēpt VDK veiktos noziegumus Latvijā tikai tā iemesla dēļ, ka par tiem zināja vai pat bija iesaistīti Latvijas ļoti populāri un slaveni cilvēki, arī mēs nodarbojamies ar vēstures pārrakstīšanu un viltošanu. Ir jābūt godīgiem un atklātiem pat tad, ja nepatīkamā gaismā parādās arī daži visslavenākie Latvijas cilvēki. Minēšu tikai ļoti nevainīgu un pat ne pārāk bīstamu notikumu. 1982.gada oktobrī LU Lielajā aulā notika 5.Starptautiskais Politiskās dziesmas festivāls, kurš pārvērtās par pretpadomju dumpi 3 dienu garumā. Dziedātās dziesmas tā nokaitināja čekistus un kompartijas vadību, ka fināla koncertā atļāva piedalīties tikai “paklausīgajiem”. Šo festivālu pat var uzskatīt par Atmodas priekšvēstnesi. Tikai – patiesu publikāciju par šo notikumu nav joprojām un nekur. Klusē pat šī festivāla galvenais organizators Ā.Kleckins. Un nesen feisbuka komentāros kāds tālaika žurnālists atklāti uzrakstīja, ja viņš būtu mēģinājis publicēt patiesu informāciju, momentā nonāktu Sibīrijā. Tas tikai apliecina cik šis notikums bija nozīmīgs un bīstams čekai un kompartijai. Diemžēl, šādu noklusētu un pat šobrīd aizliegtu notikumu ir daudz. Varbūt sāksim ne tikai pārmest Putinam, bet publicēt patiesu informāciju arī paši.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam