Jaunas koncertzāles būvniecība Rīgā: izaicinājumi un potenciālie ieguvumi 8

Komentāri (8)

Sskaisle 01.07.2020. 10.57

SKAISLE JATALNIECE pirms 46 minūtēm
https://www.la.lv/varti-vala-virusa-ievazatajiem
“Biju pārsteigts, ka, ielidojot no Telavivas caur Vīni Rīgā ar aviokompāniju “Air Baltic”, man nebija jāatstāj informācija par sevi un neviens mani arī nebrīdināja, ka 14 dienas man jāatrodas pašizolācijā.

Vīnes lidostā gan no tiem, kas atlidoja un devās uz pilsētu, tika paņemta visa nepieciešamā informācija. Esmu apzinīgs un pirms lidojuma internetā uzzināju, ka man divas nedēļas ir jābūt izolētam no sabiedrības,” tā “Latvijas Avīzei” stāsta rabīns Menahems Barkahans un piebilst, ka droši vien ne jau visi pasažieri, kuri, iespējams, arī šādi lidojuši no koronavīrusa skartās Izraēlas, esot tik apzinīgi.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 01.07.2020. 11.08

  Kad šito izlasīju – es sapratu, ka pareizi rīkojos telefonā neinstalējot aplikāciju -apturi vīrusu.
  Varas partijas to izmanto , lai izmeģinātu, kā ir izsekot tautu – nevis, lai patiesi apturētu vīrusu un gādātu par drošību.

  Vajadzētu jau sūdzēties cilvēktiesību tiesai Strasbūrā, bet kas to izdarīs, es nevaru panākt, ka māsīcas slepkavu notiesā, kur nu es visu valdības un saeimas notiesāšanu lai panāktu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.07.2020. 10.52

Arī Hamburgas koncertzāle pārsniedza izmaksas
bet – neviena no minētajām valstīm nav nabadzīgāko valstu trijniekā. Nevienā no minētajām vastīm korupcijas indekss, nav saraksta augšgalā kā Latvijā.

Visus neatkarības 30 gadus būvniecība Latvijā ir “karsējusi” ekonomiku tādējādi, ka būvnieku peļņa ir kā minimums 300 % – bet ekonomika mums knapi elš un tauta iznīkst nabadzībā

Tā kā – no DOMNĪCAS!!!! vadītāja es būtu sagaidījusi analīzi – kāpēc tā – kā ir , nevis kā ir citās – normālās valstīs. Visi minētie fakti – cik labi ir tajās valstīs, kur nav korupcija, kur čekisti un politiķi tautu netur badā – to es tikpat smuki varētu uzrkastīt – varbūt vēl kādu tautas dziesmu ievītu tekstā un tā

Gara nabadzība , čekistu uzvaras gājiens – citādi nepateikšu

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2020. 10.46

ātra, izlēmīga un salīdzinoši efektīva valdības rīcība, apturot Covid-19 izplatību Latvijā un mazinot tā negatīvo ekonomisko ietekmi, ir vainagojusies panākumiem un iedrošinājusi valdības ministrus pieņemt tūlītējus lēmumus par to, kā vislabāk ieguldīt infrastruktūras investīciju fondu līdzekļus – varbūt, ka tā ir – bet mums sabiedrībai pilnīgi nekas par to nav zināms.

Mēs nezinam, cik nomira vai nomirs priekšlaicīgi pandēmijas ārkārtas stāvokļa dēļ nesaņemot medicīnisko palīdzību. Tie jau ir nabagi , ne bagātie un valsts tiem vispār nepievērš uzmanību.

Kuri ir tie ātrie un labie ministru lēmumi, kuri labumu nākotnē nesīs mums visiem?
Ja reiz tā apgalvojiet – tad izstāstiet to, pamatojiet, lai varam noticēt.

Tagad ir gluži kā okupācijas ziedu laikos, kad partiju kongresos pieņēma lēmumus par ekonomikas uzplaukumu, bet tālāk par lēmumiem netika.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2020. 10.40

https://www.la.lv/ka-svaiga-udens-malks

Kritiski vāja žurnālistika. Čekistu laiku labākajās tradīcijās ieturēta manipulācija ar faktiem. Jance Diāna – uzrakstiet taču konkrēti un visu par Somiju un Igauniju. Vai literāti šajās zemēs tāpat kā Latvijā nemaksā nodokļus un sēž uz nodokļu maksātāju pleciem? Cik nodokļos par honorāriem literāti maksā Latvijā un cik Igaunijā un Somijā. Latvijas valsts maksā ārzemniekiem par iztulkotajiem latviešu autoru darbiem , vai autori, kad saņem honorārus par šiem pārdotajiem darbiem, nomaksā vastij nodokļus, un ja jā, tad cik. Šobrīd situāciju es redzu tā, ka kultūras nozare nodokļus nemaksā nemaz, vai nenormāli maz salīdzinājumā ar citās nozarēs strādājošajiem, toties no valsts saņem arvien lielākas privilēģijas un atlaides. Nu piemēram, Jance – uzrakstiet par sevi – cik jūs nodokļos samaksājiet valstij? Man valsts paņem pusi no ienākumiem – ar nodokli apliek pat koandējuma naudu. Bet ja es rēķinu , ka pērkot preces un pakalpojumus es maksāju 21-23% pvn, tad nodokļos samaksāju vairāk kā pusi nopelnītā. Medicīna un kultūra man ir maksas. Grāmatas nopirkšana man ir lieli svētki Viena lieta, ka saturiski jaunākā latviešu literatūra nav interesanta un bez valsts dotācijām neviens tādus vājus darbus pasaulē netulkotu, cita lieta – grāmatas ir nenormāli dārgas priekš tādiem daudzajiem nodokļu maksātājiem kā es, nerunājot nemaz par tiem 23,3 % oficiālo nabagu. Vienkārši ir nenormāli negodīgi, kā jūs literāti sludiniet kultūras un nācijas glābšanu, bet patiesībā parazitējiet uz sabiedrības rēķina.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2020. 10.40

Es arī rakstīšu sūdzību Tiesībsargam.
Tas ir nenormāli, kas notiek Latvijā.
Es uzskatu, ka šobrīd mēs ne par eirocentu neatpaliekam no Putina Krievijas, ja vien es noticu tam, ko raksta par Krieviju. Jo pati Krievijā neesmu tagad bijusi un krievu presi nelasu un ar Krievijas krieviem man nav darīšana.

Kuļturščiki nezin kur un kā naudu tērēt, kamēr tauta nezin kā izdzīvot.

Šobrīd es situāciju redzu tā, ka ja 2008.gada krīzē ieguvēji bija bankas, uz pašnāvnieku, aizbraucēju un muļķu – nodokļu maksātāju rēķina tika glābtas bankas, tad šobrīd krīzē ieguvēji būs kuļturščiki – tie, kuri jau tā ir priviliģēti, kuri nemaksā nodokļus, slavina varas eliti, klusē par saviem klaudzinātājiem un brēc, ka vēl par maz šiem.

Tas nav normāli.

0
0
Atbildēt

0

ozolina_inese 01.07.2020. 09.33

Hm. Puntuļa saimnieka pasūtijuma raksts?

0
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > ozolina_inese 01.07.2020. 14.13

  Kurš tas būtu? Zinu visādus “saimniekus: Antonijas ielas nams, Skonto būve, Re&Re, Binders, ABLV un Rietumu bankas, Savickis, Meļņiks, Martinsons, bet tie visi ir tavējo, latviešu valsts ienaidnieku, saimnieki.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: