Stāstīsim zuša stāstu 3

Komentāri (3)

Sskaisle 12.06.2020. 09.55

Vēl – komentārs – Elzai tiešām vienkārši izcili palaimējās dabūt darbavietu PDF -kur kā saka, maksā un labi maksā par šitādu pļāpāšanu.

Savukārt, manam vecākajam bērnam ar pasaules līmeņa univ. izglītību darbs un dzīve Latvijā neatradās. Nu labi – varbūt tā arī labāk.

Slikti, lai neteiktu, ka noziedzīgi slikti ir tas, ka Latvijas veselības sistēmā darbs “nav atradies” – pasaules !!!! līmeņa ārstam Gruntmanim. Zinu arī, kāpēc – neņems kukuļus, nemirdinās cilvēkus un ministrijai spēs paust savu viedokli. Latvijas korumpētājai Veselības ministrijai – vispār visai veselības nozarei tādi cilvēki nav vajadzīgi. Čekistu valsts atzīmējas – hallo A/PAR Viņķele – ziepēs jūs par savārīt, cilvēkbendes tādi

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.06.2020. 09.50

Jautājumi tomēr Ievai Puķei – žurnālistei –
kad Elzu nosauciet par eksperti – tad nesaprotu – kāda eksperte ir Elza – ilgstpējības, finanšu, investīciju, zivju, reklāmas?
No stāstītā nopratu, ka galvenais , ko Elza ir izdarījusi ir izveidojusi informatīvus materiālus un tos nodevusi drukāšanā.
Bet kur informācija – kā tad tās zivis saudzēs, tās sugas saglabās? Tā – cilvēkiem stāstot – re ku to labāk neēdiet?

Tikko de facto bija, ka Rīgas pilsēta izrādās miljoniem !!!! – kubometru neattīrītu kanalizāciju gāž Daugavā un jūrā. Apžēliņ – lai nu kam par to nepajautāt – bet Dabas fondam jau nu tā kā varēja pajautāt .

Kāpēc tāda okupācijas laika haltūra?

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 11.06.2020. 21.28

Pagaidām šī gada labākā publikācija IRā. Tik pārliecinoši parādīt Pasaules dabas fonda visaptverošo parazītismu ar vienas darbones aprakstu – spoži.
Kaut tik nu publika spētu novērtēt.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: