“Vai es būšu nākamais?” 15

Komentāri (15)

altinyildiz 09.06.2020. 09.06

Neskatoties uz homo russicus vispārējo degradāciju, vietām Krievijas FSB vēl ir augstā līmenī. ASV Pederastu parķijas varonis, Džords Floids, bija septiņkārt tiesāts narkotirgonis, zaglis, bruņots grupveida laupītājs, kurs draudēja ar pistoli grūtniecei, pieliekot to pie tās vēdera. Policisti, kas to izdzimteni aizturēja nezināja, ko no tāda gaidīt, es, iespējams, būtu tam salauzis trageju. Ja ASV nebūtu pozitīvā diskriminācija, proti, kas izpaužas nēģeru privilēģijās, tam melnādainim sen bija jābūt sodītam ar nāvi. Agrāk kremlis algoja nēģeru teroristisko organizāciju “Melnās panteras”, tagad starptautiskais finansu noziedznieks Džoržs Soross algo līdzīgu “Black lives matter”, kas bija grautiņu tīkotāju avangardā. Apbrīnojami, kā čekai caur ASV universitāšu komunistiskiem profesoriem ir izdevies tā izdrātēt arī daļai balto cilvēku smadzenes, ka tie iet kopā ar homo negros marodieriem un vandāļiem.
Nupat Jekaterinburgā ātrās reaģēšanas brigādes kaujinieki viņa mājās nošāva 27 gadus vecu jaunekli par neapstiprinātu četru tapešu ruļļu zādzību veikalā. Normāli būtu bijis, ja pie viņa mājās būtu ieradies iecirkņa pilnvarotais, jeb tas būtu izsaukts ar pavēsti, bet acīmredzot specdienestu kaujiniekiem bija vajadzība patrenēties cilvēku nogalināšanā. Jauneklis nebija recidīvists, kā tas nēģeris, tomēr Krievijas ielās neizgāja simtiem tūkstošu dzimtcilvēku.
Viens man nav skaidrs. Demokrātu pārvaldītās pilsētās tika atsaukta policija, bet demokrātu štatos netika iesaistīta Nacionālā gvarde, lai marodieri un sabotieri varētu netraucēti rīkoties? Nodedzinātās automašīnas, izlaupītie un sagrautie veikali taču nepiederēja tikai sliktiem republikāņiem, bet arī labiem demokrātiem un vai tagad noziedznieku upuri lauzīsies balsot par demences pacientu, korumpantu Josifu Baidenu? Droši vien demokrāti būs pārcentušies un tagad daudzi cietušie melnādaiņi un sodomīti, arī labāk paliks mājās, bet nebalsos par atklātiem ienaidniekiem?

0
-2
Atbildēt

0

lno 09.06.2020. 08.51

Centīšos kā malēnietis ienest mazliet gaismas:)
Blacks Lives Matter – melnādaino noziedznieku sauklis par ekskluzīvām tiesībām nonāvēt savas rases cilvēkus.
https://aillarionov.livejournal.com/1185462.html

+2
-2
Atbildēt

0

altinyildiz 08.06.2020. 20.52

Autors neies zagt un laupīt, jo pie Sorosa tas var nopelnīt vairāk, nodarot lielāku skādi, turklāt neriskējot ar dzīvību vai brīvību, tiesa līdz brīdim, kamēr vismaz 70% amerikāņu nebūs atvērušās acis.
99%, ka attēlā redzamo nēģerēnu nenogalinās policists. Tas nosprāgs no heroīna vai kreka pārdozēšanas, tiks nošauts bandu karā vai sadzīves strīdā, bet ja palaimēsies, “cienīgā” vecumā (55-60 gados ) nosprāgs cietuma kamerā.
Paklausījos LR1 Noru Ikstenu un man mati sacēlās stāvus. Vai tam tantukam galīgi ķīselis galvā? Viņa saka, ka aizvien vairāk amerikāņu saprot, ka viņi nav izdarījuši pareizo izvēli. Viņa ar to nedomāja Putina favorītes, Klintones, ar kuru varēja noslēgt Restart II, atbalstītājus,viņa domāja krietnos amerikāņus, kuri nobalsoja par Rīcības Prezidentu, Trampa kungu. Prātiņ, nāc mājās! Pilsētās, kuras vada republikāņi, policija bija uzdevumu augstumos un tur republikāņu atbalstītāju pārliecība par pareizo izvēli ir tikai nostiprinājusies, gluži pretēji, kur saimnieko demokrāti, notika masu grautiņi un, jādomā, ka no demokrātu atbalstītiem marodieriem un vandāļiem cietušie demokrātu atbalstītāji, tai skaitā melnādaiņi un sodomīti, novembrī paliks mājās, vai nobalsos par republikāņu kandidātu. Redzēju TV Džordža Floida bēres. Zārks narkodīlerim atbilstošs, nav jākaunas no pārējiem noziedzniekiem.
Par notikušo iesaku noklausīties https://www.svoboda.org/a/30626918.html, īpaši pievēršot uzmanību Jurija Jarim -Agajeva teiktam. Baidos, ka ja Prezidents kaut milimetru aizies valsts ienaidnieku pavadā, policisti vispār baidīsies piedurt melnādaiņiem pirkstu un daudzi profesionāļi nevarībā būs spiesti pamest amatu.

0
-3
Atbildēt

0

Atis Priedītis 08.06.2020. 12.20

Tas, kas notiek ASV ir drausmīgi. Tikai būtu jāsāk protestēt arī pret to, kas notiek pie mums. VDK 80.tajos gados Latvijā nogalināja vairākus desmitus pat ļoti populārus un zināmus cilvēkus. Par šiem upuriem ir kategoriski aizliegts rakstīt un par viņiem neviens nekādas demonstrācijas nerīkos. Pievienoju savas topošās grāmatas fragmentu. Fantastikas žanra grāmata “Kristaps – slepenie protokoli 2, Satikšanās” iznāks jūlijā.

Gulbja zvaigznāja planētas zinātnieki vēlējās par Kristapa publikācijām uzzināt pēc iespējas vairāk.
– Tātad, tiklīdz radās iespēja, tu sāki aktīvi publicēties?
– Jā, oficiālās izdevniecības un lielie masu mediji mani turpināja ignorēt, bet radās neatkarīgas izdevniecības un neatkarīgi interneta portāli. Un protams, arī sociālie portāli. Tajos es publicējos ļoti aktīvi.
– Kāda bija citu cilvēku attieksme pret tavām publikācijām?
– No sākuma tas bija pārsteigums – kā tas var būt, ka valstī dzīvo, gandrīz nevienam nezināms radošais cilvēks, kurš pēkšņi ļoti aktīvi sāk publicēties sasniedzot cienījamu vecumu, kaut ar radošo darbību bija sācis nodarboties jau agras jaunības gados. Bija ļoti daudz arī nicinošu un agresīvu komentāru. Bet pamazām manas publikācijas tika pieņemtas un mani dzejoļi pat atzīti par ļoti labiem.
– Vai bija tikai vienkāršo cilvēku atzinība?
– Nē, bija pat kuriozi. Kāda populāra lielā izdevniecība man atsūtīja šādu atbildes vēstuli – “Jūsu dzejoļi tiešām ir ļoti labi, bet mēs izdot tos nevaram.”. Saprotot, ka joprojām esmu aizliegtais autors, es turpināju izmantot neatkarīgo izdevniecību iespējas.
– Kāda bija attieksme pret taviem prozas darbiem?
– Cilvēkus visvairāk pārsteidza tas, ka es pirmais uzdrošinājos publicēt savas atmiņas par vajāšanām totalitārās valsts laikā. Oficiāli visos masu medijos tika izplatīts viedoklis, ka nekādu vajāšanu izmantojot psiholoģisko teroru vispār nav bijis.
– Ko no tevis gaidīja tie, kuri tavas grāmatas lasīja?
– Viņi gribēja lai es nosaucu arī vajāšanās iesaistīto cilvēku vārdus. Es to nedarīju, publicēju tikai atmiņas par vajāšanām kā patiesu notikumu aprakstus, nenosaucot konkrētu cilvēku vārdus.
– Kāds bija pamatojums šādai tavai rīcībai?
– Es šiem cilvēkiem devu iespēju pašiem sākt par visu atklāti stāstīt. Tā pat nebija vēlme panākt lai šie cilvēki izjūt vainas apziņu. Oficiāli jau bija publicēta šāda nostāja – “Bija tāds laiks un citādi rīkoties es nevarēju”. Svarīgi bija noskaidrot patiesību par notikušo. Un tas bija ļoti svarīgi vajāšanās cietušajiem un viņu radiniekiem. Saprast, ka daudzu cilvēku dzīves tika izkropļotas tieši vajāšanu rezultātā – izmešana no augstskolas, atlaišana no darba un pat piespiešana emigrēt. Un bija taču arī bojā gājušie (“pašnāvības”) un nogalinātie (“nelaimes gadījumi”).
– Vai kāds no vajāšanās iesaistītajiem sāka kaut ko atklāti stāstīt?
– Nē, visi turpināja klusēt vai pat melot.

+3
-2
Atbildēt

0

altinyildiz 08.06.2020. 11.45

piedošanu: traheju

0
-2
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 08.06.2020. 11.05

Autor, ja tu neiesi laupīt, zagt un demolēt, tad nebūsi nākamais.

+3
-4
Atbildēt

1

  Sskaisle > Jānis Lakijs 08.06.2020. 14.07

  Nemuldies nu Jānīt. Ja būtu tik vienkārši ,t ad pasaule nebūtu apaļa.

  Kad mēs latvieši svinējām savus dziesmu un deju svētkus, tad armēnis, kurš dzīvo Latvijā – režisors Karapetjans paziņoja, ka viņš skatoties to sajuties, kā nacistu laikos.

  Nu es arī tā sajutos, tikai dāžādu iemeslu dēļ. Politkorektuma dēļ Karaptejans drīkstēja žēloties, ka viņš slikti jūtas citā kultūrā, bet es nedrikstēju un vēl tagad nedrīkstu rakstīt, ka ieraugot Karaptejanu – citas nācijas cilvēku – man uzreiz līdzības un asociācijas ar islāmistiem galvgriezējiem.

  Un kāpēc tā ? Tāpēc, ka kremļa kontrolētā valstī ir ļoti izdevīgi, ka cilveki ir neizglītoti, aizspriedumaini, nesarunājas.
  Re ku pa komentariem sacenšas, kurš kuru sāpigāk aizvainos un pazemos –

  Lasu par Brandavu – bļedj šitā mauku valsts – iepriekšējās milzu tērēšanās , ko šis kungs mums uztaisīja – 15x lielākas cenas kā citur -zelta trasnports – tās šī valsts nav gatava izmeklēt un iztiesāt, bet steidzas jau apstiprināt nākošos miljonus – lai tik zēns pelna un ēd un lai tik tauta nīd – bandīts ne valsts ! Un ASV nu arī derētu apsēsties un ievilkt elpu un parunāties – kā tad nu dzīvos un gan jau šie to izdarīs, ko es neticu, ka mūsējie izdarīs

  +1
  -4
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 08.06.2020. 14.09

  nē – es sajutos, kā nacistu laikos nevis deju svētkus skatoties, bet klausoties, kā karapetjans apspļauda manu kultūru un neko es nevaru izdarīt, un kuļturščiki arī klusēja – neko neiebilda un tad tā sajūta ir tāda, kā totalitārā valstī, kad nedrīksti teikt savas domas, kamēr tas otrs -tās drīkst teikt sejā iespļaujot un pat nedomājot atvainoties

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Sskaisle 08.06.2020. 14.27

  Man ir prieks par armjaškas vērtējumu, jo Dziesmu svētki ir tas, kas kaut nedaudz konsolidē latviešu tautu. Žēl, protams, ka tas nav kā nacistu Vācijā, kad konsolidācija, kurai pateicoties tika apturēta krievu plānotā “Eiropas atbrīvošana” (lasi: noslīcināšana asinīs) notika nepārtraukti.
  https://www.youtube.com/watch?v=SDuHXTG3uyY

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.06.2020. 08.46

Kas mani baida ? Ļoti. Tas, kas notiek ar medijiem. Ka varas partijas – būtībā -kremļa kalpi -tātad Putina rokaspuiši un rokas meitas, iznīcina brīvos medijus Latvijā.

Lūk, jau esmu rakstījusi un varu apgalvot, ka situācija nemainās – sabiedriskie mediji ir gluži kā brežņevlaikos – pie mums viss mierīgi un labi, lūk, Krievijā sliktais putins sūc tautas asinis , bet Amerikā ar melnajiemtraka situācija, bet pie mums viss labi. Vīrusu uzvaram, ārstējamies yn strādājam un dzīvojam zaļi, Kamēr neatkarīgie mediji mums ziņo, ka lielākie patrioti izrādās atved uz Latviju lielākos krievu bandītus, ka vid izrādās nespēj, jo negrib apkarot kontrabandu, ka jo vairāk naudas medicīnai, jo tā mazāk pieejama nodokļu maksātājiem, jo mazāk maksā nodokļus, jo vairāk pabalstus saņem no valsts utt utjprj

Piemēram, vakardien nosktījos tv3 par Latvijas mežiem, kuri ar partiju atbalstu sistemātiski izsaimneikojuši Latviju . Sabiedriskie mediji par to klusē vispār. Ne vārda par to, Gluži tāpat kā ne vārda par čekas maisiem , par Atmodas varoniem čekistiem utt.

Savukārt, valsts maksā miljonus !!! – privātajam TV RĪGA24 – kurš nevis noklusē par Latvijas mežiem, bet tieši otrādi – nodarbojas ar dezinformāciju, ka tv3 pētnieciskie žurnālisti melojot. Lūk, godīga, taisnīga, laba žurnālistika -arī tv žurnālistika -kā es redzu vācu tv – šādos gadījumos studijā uzaicinātu gan Latvijas valsts mežu pārstāvi, gan tv3 žurnālistu – lūk – parunāsim par faktiem – kādi tie ir – bet – Rīga tv24 uzaicināja – cilvēku smadzeņu skalošanai tikai LVM pārstāvi, kurš slapju muti aizstāvēja tikai savas pozīcijas

Bieži rakstu , ak redzu kailcirtes, izcirsta, izpostīta Latvija. Bet , protams, ir gadījies braukt gar purviem, kur iegūst kūdru -tai pašā Valmieras pusē , piemēram. Kas ir patiesā labuma guvēji ? Kas iegust peļņu – no mums piederošās zemes?

Tā kā jā – ejam Ungarijas , nē – tepat tuvāk – ejam Krievijas pēdās. Sākam ar mediju nožņaugšanu

Nu bet žēl, ka tā – patiešām žēl – labums no tā būs pavisam nelielai daļai – sliktums – pavisam lielai daļai Latvijas cilvēku

0
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 08.06.2020. 08.58

  Savulaik de facto LTV1 raidījums ziņ noja, ka pretī ASV vēstniecībai un tuvu lidostai lielus namus esot nopirkuši kremlim pietuvināti krievu investori . Par ko mūsu valsts drošibas iestādes kameru priekšā zināja teikt, ka tas nekāds apdraudējums neesot –

  Nu ja tā Rīgas kungi, tad provincēs taisa visu pakaļ – mēs tik maksājam militārajā budžetā , bet valsts un pašvaldība tik sadarbojas ar kremļa investoriem

  WHAT NEXT?! tagad tā jājautā

  https://jauns.lv/raksts/zinas/389354-aluksne-armijas-bazes-tuvuma-grib-atlaut-krievu-firmai-uzstadit-spiegu-kameras

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 08.06.2020. 09.03

  un atkal – vai primajiem par šo nevajadzētu brēkt sabiedriskajiem medijiem?

  bļedj – kur tie ir ? – plāno kā atkal izīrēt telpas russia 1 kanālam? nu bļēdj – goda vārds !!! bail , ka putins dobroje utro tovarišči nepasaka – godavārds

  tik te stāsta – redz melnajiem slikti – bet musm? kas par mums uztrauksies?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Sskaisle 08.06.2020. 21.44

  “Kamēr neatkarīgie mediji mums ziņo, ka lielākie patrioti izrādās atved uz Latviju lielākos krievu bandītus”
  ————-
  Lielākie patrioti čekas sapirkto žurnaļjugu un to nozombēto pamuļķu skatījumā ir Vienotība, kura dala UA Krievijas bandītiem un čekistiem https://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=8934, domājošiem cilvēkiem nē.
  .
  Negrib apkarot kontrabandu? Kontrabanda ir iemesls, kāpēc saimnieki neatver 60% Saeimas deputātu – kremļa pakalpiņu, skeletu skapjus un kāpēc IeM vadībā ir ielikts fašistiskā izdzimteņa Korena rokaspuiša, Kazlovska, klons.
  Iet Ungārijas, kas nepakļaujas Putina, Merkeles, Makrona un Briseles valdošās prokremliskās šļuras centieniem pārvērst Eiropu par Melno kontinentu, pēdās, Latvijai būtu tikai apsveicami. Latviešiem netraucētu ungāru nacionālā pašapziņa, Kas attiecas uz medijiem Ungārijā, tur tiek stingri ierobežota Kremļa algoto un Briseles atbalstīto mediju visatļautība.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.06.2020. 08.13

domāju, ka būs par mums – par augstskolu likuma izmaiņam un par mūsu korumapntiem, kurus knab un policija vai nu noķer vai ignorē, bet tiesu sistēma attiecīgi iemarinē un tad sirsnīgi piedod ar vārdiem – ej ar mieru bērns

Es domāju, ka rasisma problēmas ir nevis pēdējās desmitgadēs , bet pēdējos piecos – sešos gadsimtos radušās.

Man ir problēmas ar citādā saprašanu – piemēram, kā jājūtas ar melnu ādu, zinot, ka tavi senči bija vergi.

Par spīti mūsu – latviešu feministu apgalvojumiem – es nekad Latvijā neesmu jutusies apspiesta vai ierobežota tāpēc, ka esmu sieviete. Man grūti iedomāties, ka man maksātu mazāk, vai ka man uzmāktos visu laiku vīrieši. Bet nu ja tā apgalvo, ka citām tā ir – tad jau laikam ir , tomēr gribu uzreiz teikt, ka ir varianti. Grūti, nepatīkami, nervus un skaistumu prasoši, bet ir .

Vēl es domāju, ka soicalā nevienlīdzība palielinās visā pasaulē, tai skaitā Latvijā. Un godīgi sakot – manas bažas par to, kas notiks ar ASV , nomāc manas sāpes par to, kas jau ir noticis ar Latviju.
Ja ASV sāks atvilkt savus spēkus no Eiropas – kurš gan aizsargās Latviju pret Krieviju, ja es latviešu valodu dzirdu arvien retāk? Nu es nē – es nekarošu un partizānos neiešu un pagrīdē nedarbošos – lai aizsargātu tos bandītus, kuri 30 gados noveduši Latviju pie plikas izpostītas zemes.

Tā kā jā – diezgan bezcerīgi. Lai neteiktu – ļoti bezcerīgi

.

0
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 08.06.2020. 21.09

  Kā justies melnādainim? Ir teiciens “Родина мать зовьет” Ir tāda valsts Libērija, kuru 1847. izveidoja no ASV aizceļojušie nēģeri, bet izrādās, ka superbagātā zemē nēģeri vieni bez baltiem nav dzīvotspējīgi, tāpat kā Dienvidāfrikas republikā, kur tika veikta pasaulē pirmā sirds pārstādīšanas operācija, Rodēzijā, kura kādreiz būtu varējusi pabarot visu Āfriku, vai Haiti, kur tika noslepkavoti visi eiropeīdi.
  Kamēr ASV pie varas ir republikāņi, netiks atvilkts karaspēks no Eiropas. bet tiks no Vācijas pārvietots uz Poliju, kur tas ir vajadzīgāks

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: