Vesels, bet nepieņemts 16

Komentāri (16)

QAnon 05.06.2020. 10.03

Nezinu, kas valstij ir kaitīgāki, ievazātie krievi, vai Saeimā savēlētie krievmīļi: JV, JKP un Par(OIK), kas ar pretvalstiskiem lēmumiem veicina iedzīvotāju dehumanizāciju (krieviskošanos).

0
-1
Atbildēt

0

murrey 04.06.2020. 18.56

[ ja Mājās sēžot – izolējoties pietrūktu tas papīrs – tā būtu katastrofa] Padomju laikos tas bija viens no lielākajiem deficītiem, iztikām ar avīzēm, senajā Romā vēl trakāk – iztika ar zāli. Un nekas – dzīvoja cilvēki. Katastrofa ir, kad visi sadrūzmējas pēc tā papīra un aplipinās.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > murrey 05.06.2020. 08.09

  Nē, katastrofa būtu tad, ja cilvēki staigātu kakainām rokām un bērni arī kakainām mutēm. Ka tajā pašā depo pirka visu ko citu, arī nekādu distanci neievērojot – tas nevienu neuztrauca.

  Man mājās jau gadus 20 nav neviena avīze. Ir tikai IR un Rīgas Laiks. Kādi interesantāki vogue vai bazaar vai tā . Tad ir grāmatas. Būtu jātausta, kurai mīkstākas lapas un tā jānes uz sirsniņmājiņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.06.2020. 08.05

Cik zinu, tad vienīgais, kas solidarizējās ar sabiedrību un atteicās no lielās algas bija Gauss no airbaltic.

Zatlers tagad stāsta, cik laimīgā valstī dzīvojam. Kā nav kauna – jūs rijīgie varas elites cūkas. Jau tagad – cik desmiti tūkstoši bēg no šīs laimīgās valsts , kurā laime pietiek vien varas elitei.

Man brāļa sieva uzdāvināja skaistu grāmatu par interjeru. Skatos to kā tādu narkotiku devu – mājokļi gaiši, ar augstiem griestiem, tīriem logiem, zaļu vidi. Kā dzīvo cilvēki Latvijā?

Žurnāliste stāsta, ka Gatis un Vizma krīzes laikā katrs dzīvojis savā mājas stāvā, katru dienu kūkas ēduši.

Bet uzrakstiem par tiem simtiem tūkstošiem tepat Rīgā , kuri joprojām dzīvo katrs 20 kvm nevēdināmās telpās. Netīrās kāpņu telpās. Viņi nav sabiedrības uzmanības vērti?

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 04.06.2020. 07.57

Jā un kā sieviete, kurai pirmā jaunība jau aiz muguras – es visu laiku tiku traumēta, kad ziņoja – no covid mirušais bija vecs un slims. Paga – tad iznāk, ka nav ko ķert kreņķi , ka mirst veci un slimi?
Ka tos pat testēt nevajag, ātrāk aiziss visiem labāk!?

Bail – nenormāli bail kļūt vecai šādas valsts un tikai tad – sabiedrības attieksmes dēļ.

+2
-2
Atbildēt

1

  murrey > Sskaisle 04.06.2020. 19.02

  [Paga – tad iznāk, ka nav ko ķert kreņķi , ka mirst veci un slimi?]
  Ne gluži tā. Bet mediķiem tas ir zināms attaisnojums. Mūs, večus, un arī slimos izglābt tomēr ir grūtāk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > murrey 05.06.2020. 08.13

  Ne attaisnojums mediķiem, bet mierinājums sabiedrībai. Tauta – neķer kreņķi – mirst vecie un tas nav nekas ne īpašs , ne neparasts

  Mediķi jau tik un tā Latvijā vienmēr ir nevainīgi , ja runa ir par kļūdām un nolaidību, kas rezultējas ar pacientu nāvi

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 04.06.2020. 06.19

Infromācijas par koronovīrusu ir daudz, taču jāņem vērā, ka tas joprojām nav pilnībā izpētīts, citādi mēs visi laimīgi diebtu vakcinēties. Daudzi neuzticas mediķu skaidrojumiem par to, kad un kā var aplipt, un ievēro, iespējams, pat pārlieku piesardzību, tomēr nedomāju, ka viņiem par to vajadzētu pārmest. Savlaicīgi un stingri piesardzības noteikumi līdz šim Latviju ir paglābuši vairāk nekā daudzas citas valsti, taču, kas notiks pēc grožu atlaišanas? Paldies fotogrāfam, ka dalījās ar savu pieredzi, tā ir ļoti vērtīga. Lai spēks un izturība!

+7
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Ilze Pētersone 04.06.2020. 06.46

  Nepiekrītu, ka informācijas ir daudz un ka mediķi skaidro pietiekami.

  Ir tik daudz pretrunīgas informācijas un tik daudz noklusējumu!

  Kad sākās krīze – martā, vienīgais skaidrojums, kāpēc piemēram, celtnieki drīkst neievērot distancēšanos , bija īss teikums – tad jau ekonomika vispār apstātos. Dīvaini tas bija, lai neteiktu vairāk.

  Tie celtnieki tāpat staigāja pa ielām, braukāja sabtransportā utt.

  Tāpat – noziedzīgi attiecībā pret lielu sabiedrības daļu bija medicīnas pakalpojumu atcelšana. Latvieši jau nemirst brēcot , klusi un mierīgi

  Kolēģe bija onkoloģijas centrā Gaiļezerā uz sonogrāfiju – pirms nedēļas. Viņai bija nozīmēts laiks 8 no rīta, pieņēma viņu pusdesmitos. Tagad radio ziņo,lai cilvēki ārstniecības iestādēs ievērojot noteikumus. Bet kā ar medicīnas iestādēm , kas tos neievēro? Kolēģe saka, ka ne tur bija maskas kādam, ne dezinfekcijas līdzekļi, ne iespēja ievērot distanci, jo kavējoties pieņemšanai sanācacarvuen vairāk cilvēku.

  Tv mums stāsta vienu, bet dzīvē bieži viss ir citādāk.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ilze Pētersone 04.06.2020. 07.53

  Vēl šorīt nesaprotu – kāpēc tirgos drīkst ņigu ņegu – neviens svētais neiebilst tam, bet LNB grūtāk tikt kā līdz Amsterdamas muzejam. Kur ir izcila izstāde, tik naudu vajag.

  Apmaksa visiem bez – atbildīgajiem ir izcila, neatbilstoši augsta Latvijas situācijai. Bet zināšanu un skaidrības nav.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.06.2020. 06.11

Saldumus mājās neturu. Bet vakardien tik ļoti iegribējās, ka nolēmu – viss, pietiek ciešanu, pietiek riteņu un nūju, uzvilkšu kurpes un elegantā solī aiziešu uz veikalu pēc zefīra. Konkrēti izvēlējos t/c Olimpiju, lai iznāk pastaiga.
Viss gandrīz labi, bet pie kasēm krievu vīrietis man nāk virsū kā saka – kā tanks. Tā arī pateicu – 2 metri! Viņš ar tādu naidu un nicinājumu skatienā man atbild – vaļai.
Nu ko man darīt?! Paņēmu savu pirkumu un aizgāju. Kaut gan turpat stāvēja apsargs – bez sejas maskas un vienaldzīgs, ka nekādus noteikumus neviens neievēro.

Man jau parasti dūša liela un kasos, bet kā saka – nebija vajadzīgais cukurlīmenis un nolēmu klusi aiziet.

Kāpēc par šādām situācijām netiek runāts?! Kāpēc no miljardiem !!!! vīrusa seku likvidēšanai netiek iedalīta nauda kontroles nodrošināšanai?

Varu atbildēt – tāpēc, ka čekustu valstī cilvēka dzīvībai ir 0 vērtība. Onkuļi un tantes dala naudu un jau sāk tērēt un kas ar sabiedrību? ! Nu jāpabaida – tas arī viss.

+1
-1
Atbildēt

1

  murrey > Sskaisle 04.06.2020. 18.51

  Viss būtu labi un pareizi, tikai tam, ka vīrietis bija krievs, gan nav nozīmes. Esmu arī redzējis pietiekami daudz latviešu, kuriem pret vīrusu, kamēr veseli, nu, nekādas bijības. Veikalos, autobusos (uzliek masku tikai, kamēr tiek galā šoferim) u.c.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > murrey 05.06.2020. 08.26

  Vispār jau jā. Pati esmu nostājusies rindā neievērojot 2 m distanci un tikai pēc brīža to saprotot.

  Pareizāk būtu teikt, ka reakcijā uz kaut ko ir nozīme nacionalitātei. Kad stāstu kā tukšā veikalā, ka pie plaukta stāvu un lasu produkta sastāvu, man pieskrien klāt un pagrūž kliedzoša krieviete, tad klausītāji saka, ka tā jau ikdiena. Katrs piedzīvojis ko līdzīgu.

  Pirms apmēram 3 nedēļām ap 7 no rīta nūjoju cauri Uzvaras parkam un nolēmu apstāties pie sakuras. Lai izvairītos no pēkšņiem riteņbraucējiem, iekāpu zālājā , bet turpat blakys taciņai. Iespraudu zemē nūjas un mēģināju meditēt par skaistumu.
  Parks bija tukšs, jo lija lietus. Paradīziski labi viss smaržoja, bet bija tukšs. Un tomēr – nāk man garām 2 tantuki – 50 – 60 gadi. Ko domā – viena ar elkoni nobrauc man gar muguru un apgāž manas nūjas. Krievietes, protams.
  Mana sajūta bija, ka man iesit sejā. Un pirmajā brīdī man gribējās sist pretī. Bet otrajā brīdī es sev teicu, ka lūk, šādiem dzīves gadījumiem Dievs ir radījis sakuras ziedus. Veicu dziļās ieelpas un nūjoju mājās.

  Vai tās tantes apzināti man grūdās virsū? Vai viņas bija pārņemtas ar rīta klaču asumu un nekontrolēja sevi? Nezinu.
  Ir piedzīvots arī ” viskas ” sabtransportā un atkal – nu sit mani krustā , ja netici – bet tie ir krievvalodīgie

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.06.2020. 05.39

Tik maz Latvijā par vīrusu stāsta speciālisti. Visu laiku atrunājas, ka maz informācijas, ka maz par to zināms.
Nu tad tagad nekauniniet, ja cilvēki baidās no nezināmā.

Vācu presē es visu ko izlasu, ko latviskajā presē nevaru dabūt.
Tas smukais galvenais valsts virusologs Dorstens laikam vārdā – apgalvo, piemēram, ka ar šo vīrusu var aplipināties no bērniem, kuri visticamāk ir tikai pārnēsātāji. Nu un tad citi speciālisti tam nepiekrīt. Un tad viņi tur smuki cīnās

Kā pie mums – kā čekistu valstī – baidamies, kā jau pienākas, bet nu redz – atkal slikti

+1
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 04.06.2020. 05.41

  Piedodiet – virusologs Drostens. Smuks un gudrs.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.06.2020. 05.34

Cūcība – nu izbeidziet! Vienā brīdī visi mediji ņēmās kaunināt sabiedru par tualetes papīriem. Izteicās visi – sākot ar feisbuka asprāšiem un beidzot ar psihologiem un psihiatriem. Kaut gan lietas būtība bija vienkārša – ja Mājās sēžot – izolējoties pietrūktu tas papīrs – tā būtu katastrofa. Bet kā saka – bija ar ko darboties –

Tagad sāk kapāt sabiedrību, ka tā turpina baidīties no vīrusa. Vakardien Uga Dumpis privātos medijos stāsta, ka vīruss turpinās, tas ir starp mums – uzmanieties, ievērojiet piesardzību, šorīt – bāc – maitas cilvēki – baidās no vīrus

Kretīnisms, nē – čekisms- goda vārds

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam