Muzeja vietā – lielveikals? 14

Komentāri (14)

Arvīds Dravnieks 03.06.2020. 23.27

autora izklāstā savērpususies cēloņsakarība 🙂 LIDL tieši šeit un tagad ir dabiska seka 1) pašas biedrības aktivitātei tuvredzīgi norejot LIDL veikalu Baldones ielā – tur būs par vienu degradētu teritoriju vairāk, un 2) azartspēļu atkarīgo dzīves izsūkusī asiņainā nauda tikai solīja telpu mākslai – atraduši kam ticēt 🙂 turpināsim tik tādā garā tālāk un iegūsim jau divas degradētas teritorijas 🙂 tieši kvartāla attālumā no manām dzimtas mājām trešajā paaudzē 🙂 gluži kā nepieklājīgā padomjlaiku anekdotē – teorētiski esam miljonāri, bet praktiski nākas dzīvot ar divām . .

+1
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Arvīds Dravnieks 04.06.2020. 14.00

  Neskatoties uz to, ka “zemes gabals atrodas apbūves aizsardzības teritorijā “Āgenskalns” un robežojas ar valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekli “Kalnciema ielas koka apbūve”, ar pieminekļu aizsardzību saistītās institūcijas norobežojas un paziņo, ka var paust vienīgi savu pilsonisko attieksmi: “”Šajā situācijā esam ar vienām tiesībām kā jebkurš Rīgas iedzīvotājs. Šajā gadījumā vislielākās iespējas un atbildība par pilsētas kvalitāti ir pašvaldības atbildīgajiem dienestiem, “norāda NKMP.”(Jauns.lv. 24.02., E. Barkāns, “Pārdaugavieši…”) – tad kas ir noteicošais valsts iestāde vai pašvaldība, it sevišķi, ja runa ir par Rīgu, kur politiskais balanss ir izjaukts?
  Ko var gribēt no pieminekļu aizsargjoslas, ja UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautajā Rīgas vēsturiskajā centrā var apvienot gruntsgabalus, mainīt zonējumu un būvēt ražotni.
  Projekts paredz arī lielo koku izciršanu, kur Kalnciema ielā pīķa stundās jau tā ir liels gaisa piesārņojums. Lielo koku izciršana turpinās no projekta uz projektu, neņemot vērā iedzīvotāju protestus, tā šobrīd ciniski veloceliņa vārdā tiek plānota lielo liepu alejas izciršana veicot Brasas tilta rekonstrukciju. Cik jaunu kociņu ir jāiestāda, lai aizstātu vienu lielo koku un vai tas vispār ir iespējams?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.06.2020. 17.03

Jaunajai paaudzei neticu. Pamatoju kāpēc – savulaik izstājos no komjaunatnes, ar jaundzimušo aizgāju pie mācītāja Plātes un saku – gribu kristīt savu bērnu
Gribu lai viņš uzaug ar ticību Tam Kungam. Plāte man saka, ka vispirms esot man pašai jākristās. Es nē, viena lieta, ka tikko vēl biju komjauniete, cita lieta, ka pašai tā ticība tāda – vairāk jautājumu kā atbilžu. Plāte atbild – tad bērnu nevar kristīt, jo viņam nebūs iespēja augt kristīgā vidē.

Nu es ilgi – gadus trīs četrus tielējos – gāju uz Bībeles stundām uz iesvētāmo mācībām un tā

Tieši tāpat es domāju par mums – Linda naivi un tukši cer, ka lūk – jaunie atnesīs mums laimi kā lāči Sūnu ciemā. Nu nevar čekistu valstī izaugt un pastāvēt brīvi cilvēki. Nu neaudzinās čekists savu bērnu par ticīgo vao vides aktīvistu.

Tikko fb redzēju – vells aizmirsu – laikam Zālīte – tā omulīgā no JKP – dziedātāja – priecīga, ka jauna ceriņu šķirne nosaukta Jutas vārdā. Bet kur viņas labie darbi pēc visām tām garajām gudrajām un pareizajām runām vēlēšanu laikā? Ievēlēja un apklusa dāma uz 4 gadiem

Nu tā , biedri tomēr ir maucība, nu ir un citādi to nevar nosaukt

Vai – kritās cukurlīmenis – kaut kas salds jāapēd

0
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Sskaisle 04.06.2020. 12.21

  “naivi un tukši cer, ka lūk – jaunie atnesīs mums laimi…”
  Ja visi būtu čekisti, mēs te nerunātu, bet fakts ir arī tas, ka lustrācija nav notikusi, iespēja izstāstīt, noņemt slogu nav izmantota, pašcieņa un vērtības ir iemainītas pret savējo labklājību. Arī sabiedriskā doma lustrāciju nav atzinusi par pietiekami būtisku nosacījumu. Tāpat varas līmenī pieteiktās idejas izčākst, šobrīd jau traģikomiskā veidā pie neiespējamas naudas avansā. Kultūra, līdzīgi kā sports un bērni pacieš visu, sistēmiski.
  Bet cerības ir uz paaudzi, kas ar vienu kāju ir brīvajā pasaulē, nav iestiguši un nav sasaistīti un spēs parūpēties par sevi un saviem bērniem.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.06.2020. 16.51

Šodien ir velosipēdistu diena.
Pati esmu riteņbraucēja, bet vienlaicīgi – tieši no riteņ – un skrejriteņ – braucējiem satiksmē esmu visapdraudētākā.

Un tā atkal ir situācija, kas perfekti parāda, cik slimi visi esam. Gan tie, kas apdraud, gan tie kurus apdraud – jo es lamājos kā matrozis un plānoju pirkt kā minimums ūdenspistoli , ar ko aizstāvēties – un ,

protams, valsts – kura sataisa noteikumus,ka gājēji un braucēji pa vienu vietu – csdd naudiņu notērē seksīgām reklāmām, kuras tāpat neviens neskatās un tad nu risinās cīņa – kurš kuru – gājējs transportu vai transports gājēju –

To es salīdzinu, kad staļins sūtīja nabaga krievus plikām rokām pret ložmetējiem

Ček8stu valsts – ka es saku

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.06.2020. 16.44

Un kā ar sabiedrību, ar nodokļu maksātājiem runā , tie , kuriem esam uzticējušies un kurus esam ievēlējuši – runā ar mums kā ar nabaga radiem, no kuru nabadzības un uzmācības kauns

Vai bondara – attīstībai / par vēlētāji nav pelnījuši cieņpilnu attieksmi, kad sabiedrība grib zināt, kāpēc valsts finanses uzticētas notiesātai personai?

Vai bordāņs ar šupļinsku brēc, ka jurašu apmelojot . Bet kas tieši ir meli

Tāpēc neceru, ka te kaut kas mainīsies. Latvieši latviešus paverdzinājuši visnežēlīgāk. Turpinam izmirt. Strauji.

0
0
Atbildēt

0

lindab456 03.06.2020. 11.50

Ļoti labs raksts, iezīmē situāciju, bet arī klupšanas akmeņus.
“Attīstības ceļš uz ko tādu nevar būt straujš nedz lokālās ekonomikas gausuma dēļ, nedz vispārējā likuma, kas lēni nāk, tas labi nāk, dēļ.”
Un tomēr ekonomisks naivums – ekonomiskās sviras nav iestādītas uz pašpietiekamu lokālās attīstības ceļu, bet uz investīcijām un vietējās ekonomikas izspiešanu un aizstāšanu ar investīcijas piesaistošāku, pelnošāku un nodokļus maksājošāku ekonomiku.
Diemžēl arī politisks naivums, jo savas tiesības būt, dzīvot savā valstī, savā apkaimē ir jāaizstāv pilsoniski aktīvi un gudri jau likumdošanas līmenī.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > lindab456 03.06.2020. 12.30

  Ai nu Linda !!!

  Sabiedriskie mediji par to klusē! Bet – privātie mediji – tvnet un kas jauns uzrakstīja un pastāstīja , ka Lietuvā jau kuro reizi ķersta un tiesā pašus galvenos korumpantus un viņu kalpus.

  Kā ir pie mums ? Kas vada saeimā komisisijas?

  Vai tāpēc Bordāns grib aizliegt vispār privātos mediju, lai mēs nezinātu, nesaprastu, ka pstiesībā Latvijā nevalda ne saeima, ne valdība ?

  Nejauc visu laiku politisko naivumu ar čekismu.

  Kad sabiedriskie mediji ltv ziņās pat nepieminēja, ka aizturēts inkēns – tas bija naivums jeb čekisms?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 03.06.2020. 14.33

  Ticu trīsdesmitgadnieku paaudzei. Arī vispārliecinātākie kosmopolīti iesakņojas.
  Domāju, ka savādāk kā par naivumu nevar nosaukt paaudzei raksturīgo vēlmi norobežoties no pagātnes mantojuma negācijām, kas sadzīvo ar ilūzijām, ka laiks un telpa pārvarēs un atrisinās visu, “lokālās kolektīvās atmiņas inerci”, bez personiskas iesaistes, nepieciešamības izzināt un definēt savu attieksmi.
  Vēl, ja Āgenskalns ir mērķis, ne tikai arguments, tad nevar cerēt atrast Āgenskalnu ceļā uz Kopenhāgenu vai Cīrihi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Elektriķa dēls > lindab456 03.06.2020. 14.58

  ….. savā apkaimē ir jāaizstāv pilsoniski aktīvi un gudri jau likumdošanas līmenī….
  Tā tam būtu jābūt, bet realitāte ir pavisam citāda, jo jau likumdevēja līmenī tā nav ne aktīva ne gudra !
  Tas lieliski kā spogulī redzams tai pašā Kalnciema kvartālā norisēs, jo ja nebūtu alkohola tirzdzniecība, sponsori un pašvaldības subsīdijas jaukā idille pagaistu !
  Nu kā lai ietekmē to deputātu prātu, kurš dienā balsos par akcīzes nodokļa paaugstināšanu alkoholam, bet vakarā nekautrējoties ar alkohola glāzi rokās baudīs “bezmaksas” pasākumu !?!?!?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Elektriķa dēls 03.06.2020. 16.38

  Nu – ilgs laiks gan pagāja, kamēr piekriti tam, ko es te brēcu – lēti čekas kalpi, tāda tauta esam.

  Tikko šos savēlēja – Liepiņu Zigmars pavcentās apsteigt rubeni no NT – visiem nabadziņiem uzsauca par velti izrādi operā – kaut viens būtu atteicies idejas dēļ –

  Kā iedomājos, kā tie degradanti mūs pārstāv ārzemēs …

  Bet nu – nav jau tie kremļa krievi vai neonacisti – mūsu pašu bāleliņi – tādi esam –

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.06.2020. 11.32

Jā un vēl.

Saeima nevar, jo negrib pieņemt likumu par skaidras naudas aizliegumu iegādājoties nekustamo īpašumu.
Kāpēc? Kas atmazgā naudu? Jā – izrādās arī saeimai ļoti tuvu stāvošas personas nodarbojas ar naudas atmazgāšanu. Vai Kučinskis nesaskata valsts apdraudējumu šādā veidā?

Nesen atkal rimi redzu – pircējs izvelk saņurcītus simtniekus un uzmet letei. Nu miljonāri rimi neiepērkas, bet godīgā darbā pelnītu naudu taču pa kabatām nemurcīsi.

Kas un par kādām naudām iepērkas lielveikalos, ja ekonomikā ir visu laiku lejupslīde ?

Kā var būt tā, ka veikalus jaunus atver katru dienu, bet ražošana nenotiek ?

Savulaik man mācīja, ka tāda ekonomika ir banānvalstiņās. Kā ir tagad ?

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 03.06.2020. 11.12

Vakardien noskatījos 1:1 – interviju ar Oto Ozolu.
Secināju –
– izcils cilvēks, kā saka mīlu – bet ar nožēlu secināju, ka viņš neizprot lietas būtību. Latvijā čekistu vara ir saglabājusies ne tikai varnešu , bet sabiedrības vairākuma galvās.
Mūsu čekistu valstī cilvēkam nav nozīmes. Cilvēks ir nulle.

Politiķu liekulība ir apdullinoša. Mediju meliem klāt jāliek noklusēšana un manipulācija.

Rīgas Dome atļāvusi Uzvaras parkā celt panorāmas ratu. Cik kokus, krūmus , apstādījumus izcirtīs. Cik papildus troksnis un sastrēgumi būs tuvējās ielās, kad kravas uz Bolderāju pamīšus dragās pa vagainajām asfalta ielām.

Kurš šai jauna biznesa un peļņas idillē domāja, iedomājās – kāds labums no tā cilvēkiem?

Ārkārtas situācija parādīja, ka Latvijā bagātie drīkstēja ēst restorānos , braukt uz pludmalēm, bet nabagiem bija jārij netīras, putekļainas pilsētas mēsli, uzlaboti ar dedzinātu riepu aromātu un jāiztiek bez medicīnas. Tā jau arī bija pieejama tikai bagātniekiem.

+2
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 03.06.2020. 11.15

  Biju domājusi , kad kravas auto pamīšus ar ekskursantu autobusiem dragāsies pa tuvējām ielām, kurās sastrēguma stundās jau tā nevar tikt uz priekšu.

  Jā un tad tā piezīme – līgums paredz, kad pēc 30 gadiem panorāmas rats būs zaudējis derīguma termiņu, tas nonāks pilsētas aprūpē.

  Ne Rīga, ne Latvija nav Amerika, melno cilvēku izmisums mums nav, skaidrs, bet cilvēkiem krājas dusmas un naids.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: