Zinu, kas jādara 5

Komentāri (5)

Oba Osazuwa 12.07.2021. 22.41

Sveiki visi, mani ir izkrāpuši tik daudzi uzņēmumi, kuri ir apgalvojuši, ka ir reāli aizdevēji, bet visi mani centieni ir bijuši veltīgi, es esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, kuriem apgalvo, ka viņi nav tādi, kādi viņi ir. Kamēr mans draugs nav iepazīstinājis mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru sazinājos, un veiksmīgi ieguvu aizdevumu no viņiem tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, nebaidoties, sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]
WhatsApp +447883183014

0
0
Atbildēt

0

not mii 04.06.2020. 13.21

visu to palagu nelasīju, bet sapratu – purva tīrītājs nāk no purva. Nu vai nav latviešiem izdevusies šo valsts – kaut ko tādu uzdzemdēt, – malaci. Vēl interesē redzēt , cik dziļi šis pakniksēs Niluškas priekša, ka tik nu kremlini neapvemtos.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 29.05.2020. 13.05

Nesaprotu, kas Krievijas FSB bija pret vienu no talantīgākiem un godīgākiem juristiem, Juri Stukānu, jo AT priekšsēdētājs krimināllietu gaitu īpaši ietekmēt nevar?

0
0
Atbildēt

0

janis_laiks 29.05.2020. 07.49

Arī piebildes: 1. “…redzētu, ka man nav atbalsta, nemaz necenstos kaut ko pierādīt”. Vai tas liecina par cīnītāja gara trūkumu? Kā būs situacijās, kur jāparedz stingrākas kvalifikācijas prasības, jāvēršas pret burta kalpiem, domāt un mācīties nespējīgiem, bet nozares atbalsta nebūs, jo daudzi sajutīsies apdraudēti? Atkāpsies un nemaz necentīsies ko pierādīt? Tāpat kā, piemēram, likumdevējs neizlēmīgi muļļājas ar izdienas pensijām, – visi saprot, ka tās jālikvidē, bet pretspars ir milzīgs , jo pārāk daudzi no tām barojas, tādēļ process nemaz netiek uzsākts, lai ko tur Valsts Kontrole ieteiktu. LV ir tāda izplatīta nelaime – nedarīt un nelemt neko tādu, kam pretojas ietekmīgi spēki, lai gan valstij kopumā lēmumi būtu nepieciešami. Kā būs tiesās?
2. Domāju, tiesnešu pārkvalifikācijas periods 5 gadi ir par garu. To derētu diferencēt: esošo atstāt tiem tiesnešiem, kuriem viss kārtībā, kuri spēj attīstīties paši, bet tiem, kuriem ir jebkādas problēmas, kvalifikācijas tests jāveic biežāk, – tikko parādās atcelts spriedums vai aizdomas, nav jāgaida, bet jāveic analīze un jātestē. Tas ļaus a) ātrāk atsijāt nederīgos un uzlabot kopējo kompetenci, b) izretināt kvalifikācijai pakļautos uz laika ass, mazināt sastrēgumus. Un pilnīgi noteikti problēmgadījumos nav jādod 2 gadu labošanās/cerētās izaugsmes termiņš, pietiks ar 1 gadu, jo visi ir pieauguši cilvēki, apzinās, kur strādā, ja negrib vai nespēj, drīkst un var iet meklēt citu darba vietu, tas nav nekas slikts. Cik ātrāk tiesas tiks attīrītas no nespējīgajiem, tik labāk risināsies visas intervijā ieskicētās problēmas.

0
0
Atbildēt

0

Elektriķa dēls 25.05.2020. 11.49

Dažas lietas kas samulsināja:
1. “Kurpnieks bez kurpēm” – var jau būt ka cilvēks tik aizņemts, bet juristam nespēt atrisināt juridisku jautājumu ?!??!??
2.Daudz stāsta par tiesnešu apmācību, bet pats stāsta ka nevarot zināt, kas stāvot aiz konkrētām juridiskajām personām. Kam tad domāts uzņēmumu reģistrs. Varbūt ka šobrīd kaut kas atkal ir “saslepenots un samuhlīts”, bet savulaik manuprāt par simbolisku samaksu tas pats Lursofs piedāvāja pakalpojumu, kur varēja redzēt visādus “zirnekļa tīklus” kādus saauduši īpašnieki – ieraksti konkrētus vārdus un redzams kur tas parādās kā amatpersona, kur kā īpašnieks vai otrādi. Ir protams dažas nianses, piemēram par akciju sabiedrībām, bet ja cilvēks ir devis visādus atzinumus, vērtējis likumdošanas aktus, tad par kādu kompetenci var runāt ja piesedzas ar nezināšanu;
3.Modīgā atsauce uz “judikatūras ievērošanu” un vienlaicīgi spēju pareizi interpretēt likumus. Man prātā nāk tiesas procesi par mantiskajām kompensācijām par tuvinieka zaudējumu – Redz Augstākā tiesa kaut kādā spriedumā esot noteikusi “dzīvības cenu” un tāpēc turpmāk tā būs jāievēro visām tiesām !?!??!? Varētu padomāt ka nauda laika gaitā un situācijā nemaina savu vērtību ! Tad jau tiesnešu atalgojumam laika gaitā arī nav jāmainās !

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: