Āmurs un deja 23

Komentāri (23)

Sskaisle 03.05.2020. 12.41

Tāpat nespēju tikt galā ar sašutumu par netaisnību pabalstu piešķiršanā.

Valsts maksāšot par nenotikudiem pasākumiem kultūras darbiniiekiem.

Tie nodokļus nemaksā, viņiem valsts toties samaksās , par nepadarītu darbu.
Es nodokļus katru mēnesi pusi esmu maksājusi – man valsts pigu maksās par nepadarīto.

Lasu, ka mākslinieki dikti ciešot – pārdodot mantas un gleznas un pšrtiekot no uzkrājumiem.
Es visu mūžu nodokļus biju spiesta maksāt, ne man uzkrājumi, ne mantas, ne gleznas ko pārdot.

Es nespēju šo netaisnību skaidrot citādi kā vien ar čekistu varu Latvijā. Kas izmanto situāciju – lai ļoti uzskstāmi un saprotami nodemonstrētu, ka nodokļus maksā tikai neveiksminieki.

Ka pareizi un gudri rīkojas tie, kuri nodokļus nav maksājuši.

Jā – čekisti rullē….. diemžēl

0
-4
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 05.05.2020. 00.58

  Jūs rakstījāt -”Jā – čekisti rullē….. diemžēl”-, un -”Bieži rakstu, ka Latvija ir čekistu valsts.”-
  Jūsu komentāri bieži ir par tēmu, bieži Jūsu rakstītajam varu piekrist. Nevaru piekrist, ka visur vainīgi čekisti…. čekistu laikos strādājušie…., čekistu laikos dzimušie … utt.
  Jūs rakstījāt -”… kas gan čekas laiku žurnālistei zīlei ir rimi pārdevēja – nulle, nekas, tukša vieta.”- … Kas Jūs pati bijāt ČEKAS LAIKOS, ja dažiem ”čekistu” birkas atļaujaties piekārt, bet citiem nē ???
  Varbūt nevajag tuvoties dažu komentētāju līmenim, kuri citus apsaukā par čekas kājslauķiem, pederastiem, sorosistiem utt., ja pašiem nav ko teikt par tēmu.
  Starp citu ČEKAS LAIKOS ievēlētie deputāti ( arī žurnālisti, skolotāji utt.) ATKLĀTI nobalsoja par Neatkarības Deklarāciju. Tagad uzradušies ANONĪMIE DROSMINIEKI, kuri atļaujās citus anonīmi apsaukāt (bez pamatojuma). Tādi ”DROSMINIEKI” būtu starp pirmajiem, kuri sveiktu ”zaļos cilvēciņus”.
  Andris Vītols, Rīgā ( arī es ”čekas laikos” mācījos…,strādāju…).

  +2
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Andris Vītols 05.05.2020. 08.21

  Vispār jau mistika arī tomēr ļoti daudz ko nosaka. Parasti es brokastīs ēdu 5 graudu spēku putru un tad eju nūjot. Bet šorīt iedzēru tik kafiju un 1 zefīrs. Un , protams, tieši šorīt dzeguze aizkūkoja. Kabatā arī tik 20 un 10 gab santīmi. Kaut gan parasti man ir daudz vairāk.
  Nu mistika un tur nu es galīgi neko. Kafijai un zefīram nauda būs. Skaidrs. Visu citu laikam čekisti savāks.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 05.05.2020. 08.25

  Ja par lietiņu. Domāju, ka visu izskaidro nenotikusī lustrācija – kad būtībā čekistu vara pielāgojās Neatkarības atjaunošanas pasludināšanai un jaunai kārtībai.

  Vienīgais, kas par to atklāti publiski ir runājis ir Valdis Atāls.

  Savas pozīcijas saglabājuši ir ne jau tikai vdk

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 05.05.2020. 08.41

  Vdk virsnieki. Ints Cālītis skaidri un gaiši pateica, ka saeimā balsoja, ka tiesu sistēmā pozīcijas saglabā čekistu tiesneši, vispār visa okupācijas laiku tiesu sistēma.
  Padomā – pīle nedēs gulbja olas. Nu ko tu sagaidīji no čekistu tiesu sistēmas?

  Vai mūsu kultūra, zinātne. Komčekistam Peteram Jānim bija liela godināšana arēnā. Uldim Bērziņam – pāris virsraksti mediju kultnodaļās un viss. Nu labi- tagad iedeva laligaba. Nu tik daudz vismaz.

  Rakstu 1001.reizi -žurnālisti, sabiedriskie mediji uzdzen šermuļus. Aizvakar ziņās 6 vakarā stāsta visu ko – cik mirušo Krievijā, kā atradies kim ir sens, cik skaisti selfiji arsuņiem Valmierā – bet !!!! – neviens !!!! arī IR un rebaltica nav uzdevuši jautājumu valdībai un pastāstījuši sabiedrībai , kāds ir mirušo skaits Latvijā pandēmijas laikā. Vai tas ir lielāks kā citiem gadiem, vai mazāks , vai tāds pats.

  Tā vietā mediji ir pilni arveiksmes stāstiem. Mēs zinam, ko patiesībā nozīmēja 2008.gada krīzes veiksmes stāsts. LATVIJĀ izglāba bankas un čekistu biznesus.

  Cilvēks Latvijā bija zemāk par sūdu – lēts un ērts resurs.

  Izskatās, ka arī šajā krīzē tiek iets tas pats ceļš. Pasaulei steidzas stāstīt kārtējo veiksmes stāstu , kamēr uz vietas sabiedrībā dominē posts un neziņa.
  Es nenormāli to negribu, bet visticamāk, kabūšu spiesta braukt uz ārzemēm meklēt darbu. Neesmu ne čekiste, ne partijas biedre, ne māksliniece.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 05.05.2020. 08.48

  Un vēl -saproti – tādi čekisti būvnieki, čekisti tiesneši vai citi no tās šlakas. Viņi ar medijiem nestrādā. 99% no viņiem mēs vārdus nezinam. Viņiem visiem ir tā shēma, kuru mums nojaust ļauj ravis un šķēle – ir 101 firma, kura kontrolē partijas = saeimas lēmumus, ministrijas, valsts aģentūras, sia utt. un presi. Tāpēc par šiem klusajiem darītājiem mēs klusējam.

  Mēs šausminamies par tādām kā zīle monika, kurai nekad nebūs grūti nolasīt morāli nabagiem, iespert pa muti nabagiem un veikli novirzīt uzmanību no īstajiem degradantiem, īstajiem bandītiem un viņu kalpiem. Zīļveidīgajiem un vispār čekas kalpiem var pārmest visu – tikai ne dumjību.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 05.05.2020. 09.05

  Padomā vēl – kāpēc ir tā, ka Latvijā visi citi ir vainīgi – man tie ir čekisti= komunisti. Lielai daļai tas galvenais vainīgais, protams, ir putins. Tad ir tādi, kuri visās nelaimēs vaino zviedru bankas. Vai Briseli un NATO.

  Un to es skaidroju lūk ar tādu mediju un kultūras vidi – stāsta pekstiņus – kuļ tukšus salmus tā vietā, lai sabiedrību izglītotu, rosinātu sarunāties un šo sarunu ietekmē – pēc tam – domāt un secināt.

  Tā vietā Latvijā valda padomju okupācijas varas kārtība. Mediji sabiedrībai did komandu par ko tai būs domāt un par ko labāk klusēt.

  Lai latvieši uztraucas, ka mirst Krievijā nevis Latvijā. Lai domā, kur pazudis kim ir sens, nevis, kāpēc Latvijas valsts privātiem uzņēmējiem atdevusi par velti LLM kolekciju, tagad steidzas mūs pārdot šķēles ģimenes jaunajam projektam – koncertzālei Rīgā. Tāda valsts rīcība ir absolūts okupācijas varas turpinājums. Tik ideāli sakrīt, ka kultūras nozares cilvēki nav maksājuši nodokļus. No kā iztikt nebūs un viņi taču nekritizēs valdību, no kuras labvēlības būs atkarīga viņu dzīvot vai mirt.

  Vienīgie, kuri kritizēs valdību un no kuriem mēs vispār uzzināsim , ko valdība dara būs – tie, kas nav tikuši īsti pie siles. Tā kā es milzu cerības lieku uz lembergu- ka viņa cilvēki vismaz pastāstīs, kas valstī notiek.

  Kā okupācijas laikā – tad klausījās Amerikas balsi, lai uzzinātu, kas notiek valstī

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 05.05.2020. 09.17

  Tu vēlreiz uzdod jautājumu, kāpēc LA žurnāliste gari sprediķoja par nāves vēlēšanu politiķim, bet pilnībā noklusēja par cēloņiem – kas tad tautu tā saniknojis, ka nu uzreiz nāvi vēl.

  Lūk par to uztraucies un jautā – kāpēc

  Valsts neatkarības atjaunošanai 30 gadi. Uzrunāt tautu spēj viena vienīgā vecprezidente VVF. Kas ar pārējiem? Taukos mutes aizlipušas?

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 05.05.2020. 18.27

  M.Zīles rakstīto es nevarēju vērtēt, jo neesmu lasījis. Kur to rakstu meklēt, kad publicēts?
  Tā čekas piesaukšana taču nav vajadzīga, ja ir ko teikt par tēmu.
  Par tiesnešiem un čeku. Man ir pieredze saistībā ar tiesāšanos par tiesībām lūgt Darbinieku prasījumu garantiju fonda (FONDA) līdzekļus MSIA”KONDITOREJA DAILE” darbiniekiem saistībā ar atzīto, bet neizmaksāto darba samaksu (par to jau tiku rakstījis). Procesa laikā LĒMUMUS pieņēma tiesneši Aiga Putniņa (ART), Vēsma Kakste (AT) u.c., Aldis Laviņš (ST) u.c. Nav šitie čekisti, bet TIESĪBU APIEŠANAS meistari. Viņiem ”cilvēks parastais” ir ”0”, darbinieka tiesības uz TIESU ir ”0”. Viņiem ir mani dati, bet viņi nesūdz mani tiesā, kad viņus saucu par ”IZGLĪTOTIEM NEĢĒĻIEM”.
  Atvainojos, jo nav par tēmu.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 05.05.2020. 20.35

  La.lv – bija aizvakar. Bet zini – tā ir problēma atrast rakstus arhīvos.
  Gribēju uzrakstīt datumu un virsrakstu , kad bija par to rīgas satiksmi, ka tur pilli autobusi darbdienu rītos un vakaros -maršrutā nr 15. Nevarēju atrast. Tas ir ļoti slikti un nepareizi.

  Tu esi drosmīgs nosaukt vārdus. Es nevaru. Jo mana mamma man lūdza nejaukties māsīcas slepkavības lietā. Viņa uzskata, ka no ļaunuma jāturas pa gabalu un ka uz zemes vai debesīs, bet katrs dabūs pēc nopelniem.

  Es mammai nestāstu, cik necilvēcīgi ir tie prokurori. Mati ceļas stāvus. Kā tādi var bērnus dzemdēt un audzināt!
  Esmu spiesta ar prokuroriem cīnīties. Es māsīcai visu laiku teicu – viņš tevi nositīs. Kad to uzzināju … ka nositis…

  Šo konkrēto 5 prokuroru esamību čekas maisos es neesmu pārbaudījusi, bet viņi ir čekisti pēc būtības. Viņu amorāle, cinisms, necilvēcība ir dzīvākais čekisms kāds vien var būt.

  Vienā brīdī gribēju iet pie kādas burves, lai izkārto, ka tos prokurorus vells uz elli rauj, jo tur viņu vieta. Bet tad padomāju, ka neies krastā.Ka esmu kristiete un ka nevar grimt dziļākā grēkā. Dažreiz lūdzu par tiem čekistu vellu prokuroriem TO Kungu – bet man tas ir nenormāli grūti. Lūgties par to, kuru tu gribētu drīzāk nobeigt.

  Izklausās murgaini – tantuks traki murgo, bet esmu pārliecināta, ka nabadzības izmisums ne tur vien cilvēkus noved.

  Ja man būtu nauda – es tiesātos ar tiem prokuroriem. Publicētu dokumentus – saraksti. Lai cilvēki redz, kādi esam.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 06.05.2020. 17.31

  Jūs rakstījāt-”Ja man būtu nauda – es tiesātos ar tiem prokuroriem. Publicētu dokumentus – saraksti. Lai cilvēki redz, kādi esam.”-
  Es arī interesējos par ”IR” un ”Dienas” reklāmas laukumu cenām – tie ir ap 1000 eiro. Lai saprotami to MSIA”Konditoreja Daile” lietu izskaidrotu vajag vairākas lapas. Lētāk par to lietu radīt interesi varētu ar provokācijas palīdzibu, piemēram, iemetot SATVERSMES tiesas logā akmeni (vēlams kādu ārvalstu tiesnešu, žurnālistu klātbūtnē, lai nevar noklusēt). Kāpēc to nedaru ? Bērni un viņu darba devēji nesaprastu …, man anulētu ieroča … atļauju. Neesmu drosmīgs, kā daudzi musulmaņi, kuri jau būtu ”atšāvuši” kādu ”izglītoto neģēli”.
  Apsaukāt tos ierēdņus, tiesnešus, prokurorus varu, jo viņi ”apgāja tiesības”, ignorēja personai SATVERSMĒ noteiktās pamattiesības utt., tāpēc taisnība ir man, dusmas pamatotas. Tiesai būtu jāvērtē, kuru gods, cieņa vairāk aizskarta.
  Manuprāt pārāk liels gods būtu daudziem prokuroriem, ja viņus pielīdzina čekistiem. Nu piemēram Antra Sprudzāne, par kuras naudu ”tumbočkā” arī ”IR” bija rakstīts. Tieši pie šitās A.Sprudzānes nonāca no POLICIJAS tā ”mūsu lieta”. Viņa lietu nesūta uz tiesu, lietu nepamatoti izbeidz…. un par IZBEIGŠANU NEPAZIŅO administratoram – tā LIEDZOT LĒMUMU PĀRSŪDZĒT …
  Paši darbinieki prokurores A.S. lēmumu PĀRSŪDZĒT NEVAR, jo likuma izpratnē neskaitās cietušie (Tā man atbildēja arī virsprokurors A.Meisters, kurš tagad grib būt ĢENERĀLPROKURORS).
  Gribēju rakstīt J.Strīķei … arī par prokuroriem … GODĪGS CILVĒKS BIJA !!!
  Tagad atliek E.Levits. Palasiet E.Levita runu SATVERSMES tiesā janvārī. Runa bija diplomātiska, bet vienlaicīgi asa un precīza.
  Satversmes tiesas svinīgajā sēdē E.Levits teica – ” IENAIDNIEKS tiesiskumam ir tiesību formāla piemērošana, … tiesību apiešana….” . Ļoti labi un diplomātiski pateikts. Tad kā nosaukt tos, kuri ….formāli piemēro tiesības….apiet tiesības…??? Ja rīcība – ( tiesību formāla piemērošana…tiesību apiešana…) ir tiesiskuma IENAIDNIEKS, tad kas ir tas tiesnesis, kurš formāli piemēro… vai apiet tiesības (par ”kukuli”,…”piesedzot savējo pārkāpumus’, vai ”regulējot Satversmes tiesas noslodzi” ..). E.Levits neko tieši neteica par ierēdņiem…, tiesnešiem, bet tikai norādīja TIESISKUMA IENAIDNIEKUS. Ļoti diplomātiski, bet vienlaicīgi precīzi un saprotami tika norādīti ” ienaidnieki un viņu draugi”.
  Es to ”ienaidnieku” vārdus uzrādu, jo viņu rīcība atbilst ienaidnieku rīcībai ….
  Ja iesūdzēs par goda aizskaršanu, atsaukšos arī uz E.Levita runā teikto…

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 06.05.2020. 21.40

  Jā. Man ir līdzīgi. Mana māsīca man nav pirmās pakāpes radiniece. Es gan viņas lietā esmu cietusī, bet man tik un tā būtu jārunā ar radiem, ka gribu par to publiski izteikties.

  Mūsu pusē – t.i. manā dzimtajā pusē, viens cietumnieks ir nogalinājis vairākus cilvēkus. Bet – visi nogalinātie bija nabagi, iedzērāji. Viens bija polcists, bet arī dzēris un ne darba laikā ar formu un arīnoklusēja viņa nāvi

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.05.2020. 12.34

Bieži rakstu, ka Latvija ir čekistu valsts.
Tikko atkal par to pārliecinājos.

LA.LV ir Monikas Zīles – žurnālistu zvaigznes vēl no čekistu laikiem raksts – šokējoši redzēt, cik viegli otram novēl nāvi.
Runa ir par naida komentāriem pret deputātu kaimiņu, kad viņš paziņoja, ka ir izveseļojies no covid 19.

Mani tāda cilvēku reakcija nemulsina. Jo – kaimiņš gan cilvēkiem nāvj nevēlēja, bet deputāts kaimiņš cilvēkus apdraudēja – inficējies staigādams apkārt. Zinot, ka covid19 saslimšana bieži ir ar letālu iznākumu – uzskatu, ka kaimiņš rīkojās amorāli, amorālāk kā tie, kas viņu par to lamāja un lādēja. Un ka pēc būtības – kamēr ļaunie vēlēja nāvi, kaimiņš ar to staigāja apkārt

Un lūk, tieši šī fakta noklusēšana – ka depytāts ir tik necilvēciski rīkojies – lūk tas mani šokē visvairāk.
Par to, ka kaimiņš jau pēc infocēšanās vazājās apkārt alkoholu pifkdams feisbukā ziņu bija ielikusi rimi pārdevēja.

Un spriežu – kas gan čekas laiku žurnālistei zīlei ir rimi pārdevēja – nulle, nekas, tukša vieta. Inficēsies no kaimiņa , neinficēsies – kuru tas interesē….

Policija gan pārkāpumus kaimiņa uzvedībā neesot konstatējusi – bet rimi kasieres ziņa atsaukta netika – tādā valstī dzīvojam …ar žurnālistu un deputātu čekistaino necilvēcību un nežēlastību un divkosību

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 02.05.2020. 10.38

Patiešām daudz laika pavadu lasot un klausoties ārzemju medijus.
Visur vara tiek kritizēta, pa reram slavēta, bet – atšķirībā no Latvijas un latviešiem – Rietumu demokrātijās tas notiek publiski, civilizēti, konstruktīvi, strīdoties un argumentējot katram savu patiesību. Un tad prasot valstij – politiķiem pamatotu rīcību.
Pie mums tās patiesības 90% tiek izkliegtas feisbukā, tviterī, komentāros. Sabieriskie mediji man atgādina brežņeva laikus, tos vairs vienkārši nespēju klausīties un skatīties.

Neesam mēs demokrātiska sabiedrība, nu neesam.

Izlasīju, kas ir literatūras gada balvas laureāti un nospriedu – Gēte ir ģēnijs , jo viņš to precīzi pateica – literatūras noriets ir nācijas noriets. Diemžēl

+1
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 01.05.2020. 17.39

Bagātās Reiropas valstis saviem pilsoņiem izdala bezmaksas sejas maskas.

Čekistu Latvijā varas elite apdāvina viens ottu ar prēmijām. Cik tur viņķele un viņas padomnieki saņēma prēmijās ? Kāpēc to nestāsta?

Labi, viss – nekā jauna. 4.maija republika manās acīs ir zagļu un neliešu valsts.

Atmoda man ir devusi personīgo brīvību, bet čekistu kontrolētā valstī tas tad arī viss

Starp citu – kā ar solidaritāti ? Mums piga varai prēmijas ? Atkal čekistu stilā?
Okupācijas laikā vismaz ķīniešu dvielīšus un cīsiņus tirgoja. Tagad pat tas nav

+1
-7
Atbildēt

2

  murrey > Sskaisle 01.05.2020. 23.33

  [Atmoda man ir devusi personīgo brīvību] Tas ir ļoti daudz. Čekistu laikā par šādu komentāru jūs sapūtu lēģerī. Nemaz nerunājot par iespēju ceļot, kur vien jūs ielaiž un nav bail. Dvielīši un cīsiņi veikalos ir dabūjami.

  +4
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > murrey 02.05.2020. 09.51

  Jā – čekistu laiki….
  Vakardien bija Satversmes sapulces sasaukšanas simtgade .

  LTV7 – valsts TV rāda okupācijas laiku dokum filmu – Baltie zvani – maiga nostaļģija par okupēto Rīgu.

  Redaktoru ar visu redakciju sodītu ar lēģeri , ja viņi psrs konstitūcijas pueņemšanas svētkos rādītu filmu par labajiem buržuju laikiem.

  Nu bet mums demokrātija. Skaties Ameriks arī atkal sāk sludināt …. jā ….

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > murrey 02.05.2020. 12.47

  Bez atmodas Binders, Skonto būve, Re&Re īpašnieki joprojām zagtu pagrabos zaftes burkas un vešas bēniņos, bet JV, JKP un Par(OIK) kuratori čekas pagrabā mauktu nagus disidentiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Sskaisle 02.05.2020. 09.19

  beidz mīļā ar tām maskām pērties , viņas neko nepasargās , skaties kādos skafandros dakteri rukā. Tā visa ir plika reklāma lai pirktu tos sūdus ko banditi sapirkuši , ļaudis nepērk un tad grib ar varu uzkraut valstij , lai pieņem likumu ,ka obligāti un valsts apmaksās . Viss sashēmots , lopiem , ka tik tiek pie naudas.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 02.05.2020. 10.12

  Ievā ir intervija ar premjera Kariņa sievu ĢĀ . Viņa apgalvo, ka sejas maskas pasargā.
  Vai Tu esi ārsts, ka zini, ka tām nav nekāda nozīme?

  Starp citu, par nejēdzībām veselības nozarē Kariņkundze nolēma nerunāt. Bet tas nenozīmē, ka viņu nav.

  Ka ārkārtas situāciju partijām pietuvinātie izmanto negodīgam biznesam – tas ir skaidrs. Un tāpat ir skaidrs, ka esam neizdevusies valsts, lai šādus bandītus tiesātu un sodītu.

  Tāpēc esam un paliksim netaisnaigākā un nabadzīgākā ES valsts.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.05.2020. 17.33

Nu ko lai saku – nu spriediet paši – bāliņiem, kuri pie Brīvības pieminekļa piketēja pret beztiesiskumu un pret gejiem, draud līdz 2000 eur sods, kamēr Rīgas Satiksme, kuras budžets ir jau pie miljarda – kur simtus tūkstošus saņem padomnieki un valde – pārvadā cilvēkus pandēmijas laikā kā siļķes mucā, bet atbildīgās par sabiedrības veselību instances par to klusē. Izliekas, ka nekā tāda nav

Nu laikam jau , ka tas tiek darīts apzināti – lai cilvēki slimotu um mirtu un ministre viņķele varētu paziņot, ka paši vainīgi , ka ārkārtas situācija jāpagarina un kultpasākumi jāaizliedz

Nu kā saka – mums sava mazā černobiļa ar partijnieku cinismu un kretīnismu un nevainīgo upuriem

+1
-8
Atbildēt

1

  murrey > Sskaisle 01.05.2020. 23.36

  [ pārvadā cilvēkus pandēmijas laikā kā siļķes mucā, bet atbildīgās par sabiedrības veselību instances par to klusē. Izliekas, ka nekā tāda nav]
  Kā tad izliekas? Ja nemaldos, tas bija viens no iemesliem, kādēļ Radzēvičs zaudēja vietu. Visādā ziņā tas ir novērsts.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > murrey 02.05.2020. 09.27

  Novērsts tas nav pavisam noteikti. Kā to pierādīt – nezinu.

  Laikam tvnet bija raksts un foto – pirms 2 dienām. Un RS atnilde, ka viņi situāciju monitērojot. Savukārt cilvēki apgalvo, ka vairākkārtlūguši RS uzlikt papildus reisus.

  Es sabtransportu tagad nelietoju, bet ik pa laikam redzu pilnus 3. Autobusus uz Bolderāju. Kaut gan runā par to jau kopš marta vidus

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: