Vīruss galvā 8

Komentāri (8)

Finegans 27.04.2020. 17.32

Kā tad tā, Ozoliņa kungs? Donalds šoreiz peramā zēna lomā :)? Un Āfrikas “bēgļi” ar nav pieminēti ar labu vārdu? Starp citu, pieļauju, ka 5G torņus Lielbritānijā dedzina ne jau dēļ kādām problēmām ar raidīšanas frekvenci vai amplitūdu. Visticamāk, tam pamatā ir totālās izsekošanas iespējas, ko nes šī tehnoloģija un, ko Jūs Ozoliņa kungs, cenšaties “neredzēt”.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 24.04.2020. 07.19

IR lasītāji tvīto tvitterī un tur es principa pēc nerakstu.
Otra lieta – dīvaona tomēr ir arī tieksme iejaukties , kad lāgā nav ko teikt.

Es godīgi sēdēju un godīgi sarakstīju visus savus pretargumentus žurnālā publicētajam.
Nu ja es nerakstu, ka dīvainas ir to sieviešu 5x dienā publicētās kaķīšbildes , kāpēc jāraksta, ka dīvaini, ka es nevis publicēju kaķus vai savu servīzi, bet tikai domas?!

Mūžībā aizgājusi Silvija Radzobe paliks atmiņā ar to, ka cilvēki nebija gatavi tieši un konkrēti, bez apvedceļiem uzklausīt noliegumviedokli.

Nu tā ir, tā es stingri domāju. Bet vai nu tāpēc es nerakstīšu vai …

+1
-2
Atbildēt

0

Inga Jēruma 23.04.2020. 21.46

Žēl, ka no Ir komentāriem aizgājuši visi sakarīgie lasītāji. Agrāk te vēl varēja lasīt šo to interesantu, bet nu te dzīvojas tikai viena persona, kas pats par sevi jau ir samērā… dīvaini.

+9
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Inga Jēruma 23.04.2020. 22.06

  Cits izpaužas FB un Instagram ,rāda, ko ēd, ko lasa, stāsta, ko domā un pat rāda kā dejo. Liek bērnu bildes,kaķus un pat zaķus lai…

  Es izpaužos IR komentāros. Katrs kādu vietiņu atradis.

  Un jāraksta gluži kā Brice raksta – virsū jau neviens neskrien – ieraugi, kas raksta un ej tālāk

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 23.04.2020. 11.05

Tvnet, protams, sit pušu IR.
Utiniāns intervijā paziņo, ka visi , kuri tic sazvērestības teorijām ir paranoidālie šizofrēniķi, bet tie kuri daļēji tic sazvērestībām – ir vienkārši paranoiķi.

Pēc šādas loģikas iznāk, ka visi, kuri vēlas pārliecinošus pētījumus un secinājumus par pandēmijas izcelsmi un norisi ir šizofrēniķi.

Nav tā kā pārspīlēti ?

Izskrēju šorīt cauri ziņām vācu un angļu valodā- un padomāju – interesanti – kā reaģētu špīgel vai guardian lasītāji, ja viņiem mēģinātu iebārot šādas patiesības

+1
-6
Atbildēt

0

Sskaisle 23.04.2020. 08.59

Vēl – lūk žurnālā IR un delfos bija Dāvida Zalāna raksts . Rebaltica tvnet publicēja Zalāna minēto faktu – recheck.
Ne pirmā reize, kad atklājās klaji meli. Jautājums – kur likumdevēji, kur viņu priekšlikumi kā regulēt šo situāciju, lai būtu viedokļu brīvība, bet nebūtu iespējama apzināta sabiedrības maldināšana?

Saldmēlīte prezidents Levits par padomnieci mediju jautājumos pieņēma draudzeni vēl no komunistu laikiem Ēlerti. Vēl viņam vesels harēms juristu ar ministru algām. Ne miljoni, bet miljardi aiziet šo liekēžu uzturēšanai – bet rezultātā ir čiks.

Par to rakstiet – kā tas nākas, ka mums ir bargākie ministri, lielākā un alkatīgākā birokrātija, dāsni finansēta kultūra, bet
visos labajos rādītājos tik un tā esam Eiropai pakaļā.

Nu mana atbilde ir – tāpēc, ka pie mums valda čekisti. Tas pats Soross te ienaca ar čekistu ziņu.
Bet nu skaidrs, ka mana atbilde ir zilāka par šīrīta debesīm un ar to vien neko necar iesākt

0
-8
Atbildēt

0

Sskaisle 23.04.2020. 08.49

Izvērtējiet Latvijas valsts ministrus – lavierē starp meliem, puspatiesībām un patiesībām un noklusējumiem kā starp purva ciņiem. Savu varaskāri sist sabiedrību kā mazus bērnus ar savu alkatīgo, nesavaldīgo rīcību – pat necenšas slēpt.

Viņķele sabrēca uz žurnālistu, ka sabiedrība Latvijā ir apzinīga , bet neko neiebilda, kad ministrs Ģirģens paziņoja, ka valsts tērē naudu pilsoņu izsekošanas ierīču ieviešanai ikdienas lietošanā. Kā tad tā – ja reiz esam apzinīgi, tad kāpēc mūs jāizseko it kā mēs būtu noziedznieki?

0
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 23.04.2020. 08.42

Šīs tukšās muldēšanas vietā – es būtu sagaidījusi, ka, piemēram, beidzot sabiedrībai tiktu izstāstīts, kuri saņem Sorosa stipendijas – it kā brīvības un vienlīdzības ieviešanai sabiedrībā – un kuri nē.

Otra lieta – par 5G – šīs jaunās tehnoloģijas ietekme vēl bav izpētīta. Tāpēc – muļķīga un nepamatota ir gan brēkšana cik tas ir lavs un nekaitīgs, kā – cik tas ir slikts un kaitīgs.

Kur problēma Ozoliņa kungam tā arī uzrakstīt – konkrētu ziņu par 5G irtekmi vēl nav?

Par korobavīrusu tas pats – lasu brīvās pasaules medijos, ka ir vairāki fakti, kas vedina domāt, ka covid19 izcelsme no dzīvnieku pasaules nemaz tik viennozīmīga nav. Savukārt, brīvās sabiedrības valsts Austrālija – ierosina izveidot starptautisku izmeklēšanas komisiju, kas pasaules sabiedrībai dotu argumentus – kāda tad ir šī vīrusa izcelsme un kas par to atbildīgs.

Lūk, šī attieksme – stulbā tauta, stulbās viduvējības, troļļi – pa galvu jums, pa galvu, lai izdzītu visas nepareizās domas – lūk, šī attieksme ir mūsu patiesā traģēdija un bezcerības pamats domājot par nākotni.

Gudri cilvēki nezin, zinātnieki vēl strīdās, bet lūk Ozoliņš zin

Nu fuj, nu kauns nav pašam?
Es tādu rakstu nekad neparko netakstītu !

Nu labi – varbūt arī rakstītu – nekad nevajag nekad lietot – tas nu ir cieti un droši

+1
-7
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: